Jump to content
kouliss

Πανελλήνια Συνάντηση στα Ιωάννινα

Recommended Posts

Guest PanosVR6
Μπορει να βρουμε τιποτα καλο και να κατσετε ολοι εδω.

Αφου θα τα περασουμε τελεια.

Κλαρινα να δω που θα σου βρω εσενα.

Πρεπει να εχει κατι κοπες πιτας σε κατι μαγαζια με κλαρινα.

Οποτε θα σε παω εκει.

Πλακα πλακα μπορει να εχει και κανα δικο μου χωριο και να κανουμε ντου. :D:D:D

ετσι μπραβο αυτα ειναι !το αφηνω επανω σου, εχω εμπιστοσυνη!ρε αθεοφοβε αυτη ειναι η καβα στο σπιτι σου?τι εχεις κανει εκει?ολο το privillege μαζεψες? :lol::lol:ααααααααα εννοειται οτι σε περιμενουμε για υποδοχη στην εισοδο της πολης :whistling::whistling:

Edited by PanosVR6
Link to comment
Share on other sites

Κλαρινα δεν ξερω τι θα κανεις θα βρεις......Πως θα διασκεδασει η ξανθια ρε.......... :lol:

Link to comment
Share on other sites

ωρε γλεντιαααααααααα ε ρε γαμοτο να μην μπορω να ερθω

σας βλεπω να σας κανει ο παγουρης κουρουμπελο

ΥΓ. δημητρη υπαρχουν και κλαρινα που πεζουν με χαρτουρα η αλλιως με ταληρο στο κουτελο ξερεις αυτοι που πανε στα πανηγηρια tongue.gifB)

http://www.youtube.com/watch?v=V40L-SpkvYM

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

παλι ρεζιλι θα γινουμεεεεεε ρεεεεεεεεεε :cry::whistling::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

χεστικαμε πρωτη φορα θα ειναι

:whistling::whistling::whistling::whistling:

Link to comment
Share on other sites

Και εγω μεσα με 2κλινο και 2 διανυχτερευσεις και φυσικα με μπλουζακι Μ.Γιαννη θα παρεις και σχετικο π.μ

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.

ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΠΡΕΒΕΖΑ.

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΜΗΤΣΟ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕ,,,,ΣΕ ΕΦΑΓΕ Η ΔΟΥΛΕΙΑ. sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.

ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΠΡΕΒΕΖΑ.

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΜΗΤΣΟ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕ,,,,ΣΕ ΕΦΑΓΕ Η ΔΟΥΛΕΙΑ. sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Θα ανεύουμε δεν ξέρω για διαμονή, αλλά θα ανεύουμε

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.

ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΠΡΕΒΕΖΑ.

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΜΗΤΣΟ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕ,,,,ΣΕ ΕΦΑΓΕ Η ΔΟΥΛΕΙΑ. sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

πιστευω πανο να τα πουμε ολοι απο κοντα
Link to comment
Share on other sites

Παναγιωτη μεινε συντονισμενος.

Ερχεται φαγοποτι.

Δημητρη θα περισεψει τιποτα και για εμενα??? ;):( :(

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη θα περισεψει τιποτα και για εμενα??? :D^_^:huh:

Εσενα σου΄χω πολλα ραμματα για την γουνα σου :whistling::whistling:tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

:D^_^:huh::whistling::whistling::whistling:

Αστα αυτα δεν μου γλυτωνεις με τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιποτα!!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Για την καλύτερη μας οργάνωση όσοι έρθουν αλλά δεν μείνουν στο ξενοδοχείο να μας δηλώσουν την παρουσία τους ως ακολούθως στα γεγονότα που θα πραγματοποιηθούν και πιο συγκεκριμένα στη βραδυνή έξοδο, στην εκδήλωση της λέσχης το πρωί της Κυριακής και στο μεσημεριανό σε ταβέρνα της περιοχής :

nick +αρ. ατόμων, βραδυνή έξοδο, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

Διαφορετικά θα είμαστε υπεράριθμοι και δεν θα ευχαριστηθούμε την εκδρομή μας.

Link to comment
Share on other sites

Για την καλύτερη μας οργάνωση όσοι έρθουν αλλά δεν μείνουν στο ξενοδοχείο να μας δηλώσουν την παρουσία τους ως ακολούθως στα γεγονότα που θα πραγματοποιηθούν και πιο συγκεκριμένα στη βραδυνή έξοδο, στην εκδήλωση της λέσχης το πρωί της Κυριακής και στο μεσημεριανό σε ταβέρνα της περιοχής :

nick +αρ. ατόμων, βραδυνή έξοδο, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

Διαφορετικά θα είμαστε υπεράριθμοι και δεν θα ευχαριστηθούμε την εκδρομή μας.

πολυ σωστο :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

παγουρισtα πηγαινε βολτα πεμπτης να παρεις μια ιδεα για το τι θα γινει στα γιαννενα!

Edited by PanosVR6
Link to comment
Share on other sites

E ρε γαμώτο δε γίνεται να λείπω από τι συνάντηση..καταραμένη ξενιτιά..πρόεδρε k λοιποί γιαννιώτες φιλοξενήστε τα παιδιά όπως πρέπει να μην μείνουν παραπονεμένοι από τον τόπο και την φιλοξενία μας...αν και θα είμαι απών, να ευχηθώ εκ των προτερων καλο δρόμο σε όσους θα έρθουν, k πάνω από όλα καλά να περάσετε στην πόλη μας..

Link to comment
Share on other sites

Θα έρθω και εγω μαζι με εναν φίλο μου και κατα πάσα πιθανότητα και μια φίλη μου!!!!!εγω θα παω απο παρασκευή αλλα θα μείνω σε ενα σπίτι.......και οσο για τον activious να μην μιλαει και πολυ για φαγητο.......γιατι ειμαι πολυ ετοιμος για τα παντα....τον περιμενω με ανυπομονησια..........ααχαχχααχαχαχχαχααχαχχα

Edited by swimmingcromel
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.