Jump to content
attnos

Αδαπτορα

Recommended Posts

ρε παιδια να κανω μια ερωτηση δλδ με τον αδαπτορα τις forge ποσο δυνατο ηχω εχουμε?

Θελω να μου δοσετε ενα βαθμο 1->10 μιας κανονικις σκαστρας ανοιχτου τηπου :lol:

Οσι το εχετε βαλει please answer.

Edited by attnos
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να κανω μια ερωτηση δλδ με τον αδαπτορα τις forge ποσο δυνατο ηχω εχουμε?

Θελω να μου δοσετε ενα βαθμο 1->10 μιας κανονικις σκαστρας ανοιχτου τηπου rolleyes.gif

Οσι το εχετε βαλει please answer.

...διαβάζετε λίγο πριν ανοίγετε νέα Post.....

δες την υπογραφή μου..

Link to comment
Share on other sites

...διαβάζετε λίγο πριν ανοίγετε νέα Post.....

δες την υπογραφή μου..

Το εχω δει και πριν φιλε μου, μια εκτιμισι θελω απο 1 εος το 10, μπορεις να μου δοσεις?

Αλλο στο βιντεακι και αλλο στιν πραγματικοτιτα :huh:

Αν ημουν αθηνα θα βρισκομασταν να το ακουσο το τουτου σου, αλλα δεν ειμαι.

Θελω να ξερω που θα πανε τα 60 ευρω

Link to comment
Share on other sites

Το εχω δει και πριν φιλε μου, μια εκτιμισι θελω απο 1 εος το 10, μπορεις να μου δοσεις?

Αλλο στο βιντεακι και αλλο στιν πραγματικοτιτα -_-

Αν ημουν αθηνα θα βρισκομασταν να το ακουσο το τουτου σου, αλλα δεν ειμαι.

Θελω να ξερω που θα πανε τα 60 ευρω

Δεν μπορώ να σου δώσω εκτίμηση...αλλά αυτό που μπορώ να σου πω είναι ότι για μένα αξίζει τον κόπο....και κάνει αρκετά δυνατό θόρυβο.... όχι τόσο σαν ανοιχτού τύπου αλλά αρκετό για να σε ικανοποιήσει...και να τρομάζεις τους ανυποψίαστους μπροστινούς σου.... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να σου δώσω εκτίμηση...αλλά αυτό που μπορώ να σου πω είναι ότι για μένα αξίζει τον κόπο....και κάνει αρκετά δυνατό θόρυβο.... όχι τόσο σαν ανοιχτού τύπου αλλά αρκετό για να σε ικανοποιήσει...και να τρομάζεις τους ανυποψίαστους μπροστινούς σου.... :huh:

:thumbsup:

δλδ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ? -_-

Edited by attnos
Link to comment
Share on other sites

:lol:

πολυ καλο σε σχεση με μαμα 2 :wacko:

τωρα για το ποσα αλογα χανει ειναι αλλο θεμα closedeyes.gif

Εγώ πάντως που τον φοράω πριν το πρόγραμμα δν είδα απολύτως καμία διαφορά...και 2 άλογα να χάνεις θα τα καταλάβεις???

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ΤΟΣΟ ομορφος ο ηχος που κανει με την σκαστρα που και 2 να χανεις (κατι που δεν καταλαβαινεις) ας τα χανεις :D τον ηχο τον καταλαβαινεις και αυτο αρκει!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ΤΟΣΟ ομορφος ο ηχος που κανει με την σκαστρα που και 2 να χανεις (κατι που δεν καταλαβαινεις) ας τα χανεις :D τον ηχο τον καταλαβαινεις και αυτο αρκει!

:)

Agree sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το εβαλα σημερα στο τουτου μου.

Ειναι very καυλα και αν και ο βαθμος μου ειναι 7 αφου βαλω βαρελακι πιστευω οτι θα ανεβει στο 9 love.gif

Παω να παρω τσιγαρα με το τουτου μου.(το περιπτερο ειναι 30 μετρα απο το σπιτι μου sillyhorse1rb5.gif )

Link to comment
Share on other sites

αν βαλεις βαρελακι ενημερωσε πως αλλαξε ο ηχος σου αν γεμισε πιο πολυ απο τον σκετο αερα

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το εβαλα σημερα στο τουτου μου.

Ειναι very καυλα και αν και ο βαθμος μου ειναι 7 αφου βαλω βαρελακι πιστευω οτι θα ανεβει στο 9 love.gif

Παω να παρω τσιγαρα με το τουτου μου.(το περιπτερο ειναι 30 μετρα απο το σπιτι μου sillyhorse1rb5.gif )

Φίλε attnos μπορεις να μας δώσεις πληροφορίες που τον έβαλες και πόσο σου κόστισε?

thanks!

Link to comment
Share on other sites

αν βαλεις βαρελακι ενημερωσε πως αλλαξε ο ηχος σου αν γεμισε πιο πολυ απο τον σκετο αερα

Θα ενημερωσο αλλα απ'οτι μου ειπε το παιδι που το πηρα σχεδον σφυρηζει hearts.gif

Link to comment
Share on other sites

Φίλε attnos μπορεις να μας δώσεις πληροφορίες που τον έβαλες και πόσο σου κόστισε?

thanks!

Φιλε εγω το πηρα απο ενα παιδι εδω απο το φορουμ μεταχιρισμενο.

Μπορεις ομως να το βρεις εδω.

Αγαπητέ κε,

Σχετικά με την σκάστρα (adaptor) της Forge για Golf 1.4 Tsi που ενδιαφέρεσθε σας ενημερώνουμε οτι η υπάρχει διαθέσιμη στο κατάστημα μας στην τιμή των 75,00 ¤

Χαιρετισμούς

Αντώνης Βιτάλης

AVC WEBER SERVICE LTD

4,El.Venizelou str Kalithea

17676 Athens Greece

Tel.+302109231393

Fax +302109237075

www.avcweber.gr

οπως επισις και στο επισιμο site:

http://www.forgemotorsport.co.uk/content.a...oduct=FMDV14TSI

Edited by attnos
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που τον φοράω πριν το πρόγραμμα δν είδα απολύτως καμία διαφορά...και 2 άλογα να χάνεις θα τα καταλάβεις???

ουσιαστικα δε χανεις αλογα , απλα οταν αφηνεις το γκαζι και ξαναπατας η κλειστου εχει αερα και τον δινει αμεσως, ενω η ανοικτου πρεπει να ξαναπαρει απο την εισαγωγη, γιατι τον εχει εκτονωσει στο περιβαλλον. δηλαδη εχει μια πολυ μικρη καθηστερηση και στα 140 αλογα μπορει να μην ειναι ιδιαιτερα εμφανης

Edited by ΧΑΝΙΩΤΗΣ
Link to comment
Share on other sites

ουσιαστικα δε χανεις αλογα , απλα οταν αφηνεις το γκαζι και ξαναπατας η κλειστου εχει αερα και τον δινει αμεσως, ενω η ανοικτου πρεπει να ξαναπαρει απο την εισαγωγη, γιατι τον εχει εκτονωσει στο κυκλωμα. δηλαδη εχει μια πολυ μικρη καθηστερηση και στα 140 αλογα μπορει να μην ειναι ιδιαιτερα εμφανης

Agree sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.