Jump to content
COSTAS_

Πολυλειτουργικό τιμόνι & Cruise Control

Recommended Posts

yep τωρα εχω το 3 αλλα τπτ

 δεν θυμαμαι παντως το πηρα απο ebay δεν ξερω αν ειναι αυθεντικος( δεν ξερω αν εχει σχεση βεβαια αυτο)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Εγώ θέλω να εγκαταστήσω μόνο το Cruise control. Η οθόνη που έχω είναι η midline. Με το vcds είδα τον κωδικό του του εγκεφάλου και ο 1K0-953-549-AF. Στο site είδα ότι μπορώ να βάλω cc και επίσης στον σενσορα γράφει yes. Θα ήθελα να ρωτήσω εάν το μόνο που χρειάζομαι είναι μόνο ο μοχλός. Θα χρειαστώ και εκείνο το καλώδιο που αλλάζει στον οδηγο?

Edited by mihalhs
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και συγχαρητήρια για τον εξαιρετικό οδηγό. Κάτι τελευταίο, έχω βρει μοχλό από ebay με 25€ περίπου αυτά είναι ασφαλή η μου προτείνεις να πάρω από την αντιπροσωπία?

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει fake cruise control ουτε αξίζει να το χρυσοπληρώσεις στην αντιπροσωπεία. Παρε ένα με κριτήριο το Part Number (και από το AliExpress να το πάρεις .. ακόμα καλύτερα)

 

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

εχω ένα golf 5 2008 tsi 140 gt sport με την απλή οθόνη και έχω βρει το cruise 1K0953513G. Κάνει; Θα χρειαστώ κάτι άλλο ;;

Edited by psilosoc
Link to comment
Share on other sites

 Καλησπερα εχω ενα mk6 generation χωρις πολυλειτουργικο τιμονι αλλα με cruise μπορω να βαλω απλα τα κουμπακια ή πολυλειτουργικο σαν Plug and play ή πρεπει να παρω και εγκεφαλο τιμονιου κ.α?

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο ψάξιμο εδώ μέσα και γενικότερα στο ίντερνετ κατάφερα να βάλω cruise control sto Golf gti dsg mk5 2007 που έχω και σκέφτηκα να το μοιραστώ μαζί σας, το έγγραφο έχει εικόνες απο τα βήματα που ακολούθησα.  Ευελπιστώ κάποια στιγμη να καταφέρω να το κάνω και adaptive αλλά θα είναι μανίκι μάλλον. Για οποιαδήποτε απορία πμ ή τηλέφωνο στη διάθεσή σας. :) Καλές γιορτές !

Cruise_Crontrol.docx

Cruise_Crontrol.pdf

Edited by Giwrgos
πρόσθεσα τον ίδιο οδηγό σε pdf. (920κβ)
Link to comment
Share on other sites

Σε golf 7 1.6 tdi εχει βαλει κανεις cruise control ?

Εχω βρει αυτον τον κωδικο,ειναι σωστος;

5Q0953513AA

Eνω εχω βαλει σε 5αρια πολλα cruise control,σε 7αρια δεν εχω εμπειρια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.