Jump to content
COSTAS_

Πολυλειτουργικό τιμόνι & Cruise Control

Recommended Posts

Θέλετε να βάλετε πολυλειτουργικό τιμόνι σο GOLF 5? Θέλετε και Cruise Control ? Διαβάζετε ότι στο Internet πουλάνε τιμονάκια GTI & Cruise Control πολύ φθηνότερα από τους Ελληνες εμπόρους/συνεργεία ?... ότι μπορείτε να τα αγοράσετε από το ebay με λίγα χρήματα ? Είναι τα οικονομικά σας περιορισμένα αλλά για το Golf, θα λέγατε «ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ γιατί γουστάρω»!!!

Τιμόνι θα το βρείτε εδώ:Θέλω ένα Τιμόνι

Το Cuise Control εδώ: Θέλω ένα Cruise Control

Αλλά πως μπαίνουν τα ρημάδια ?



Να λοιπόν πως γίνεται :  https://mega.nz/#!ShAnEDZI!Vhxp6EdKcc7D6PUxhPTU95w9uj_HsZ7ZIWgbmu1fuSc

 

Κώστας

Edited by COSTAS_
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θέλετε να βάλετε πολυλειτουργικό τιμόνι σο GOLF 5? Θέλετε και Cruise Control ? Διαβάζετε ότι στο Internet πουλάνε τιμονάκια GTI & Cruise Control πολύ φθηνότερα από τους Ελληνες εμπόρους/συνεργεία ?... ότι μπορείτε να τα αγοράσετε από το ebay με λίγα χρήματα ? Είναι τα οικονομικά σας περιορισμένα αλλά για το Golf, θα λέγατε «ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ γιατί γουστάρω»!!!

Αλλά πως μπαίνουν τα ρημάδια ?

tempomatpo4.th.jpgdsc00975zl4.th.jpg

Νά λοιπόν πως γίνεται : MFSW & Cruise Control για GOLF 5

Κώστας

Οταν ακολουθησεις το λινκ βγαζει αυτο:

Error

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

Link to comment
Share on other sites

Θα το πάρουν τα συνεργεία και θα χάσεις τους πελάτες :wub:

Η γνώση πρέπει να διαδίδεται και όχι να κρύβεται Νίκο.

Edited by COSTAS_
Link to comment
Share on other sites

Σωστός και αξιέπαινη προσπάθεια!! Η φωτογραφία επίσης πιο διαφωτιστική από αυτές των ξένων. Τελικά πρέπει να βγεί ο αρνητικός πόλος της μπαταρίας πριν την εξαγωγή του αερόσακου ή όχι? Τι θα γίνει αν ανοίξει ενώ προσπαθείς να τον κουμπώσεις και πιθανόν με τσιγάρο στο στόμα?

Κόλαση!!

Πάντως το εγκεφαλάκι πρέπει να είναι αρκετά δύσκολο να βγει με τόσες φύσσες.

Link to comment
Share on other sites

Σωστός και αξιέπαινη προσπάθεια!! Η φωτογραφία επίσης πιο διαφωτιστική από αυτές των ξένων. Τελικά πρέπει να βγεί ο αρνητικός πόλος της μπαταρίας πριν την εξαγωγή του αερόσακου ή όχι? Τι θα γίνει αν ανοίξει ενώ προσπαθείς να τον κουμπώσεις και πιθανόν με τσιγάρο στο στόμα?

Κόλαση!!

Πάντως το εγκεφαλάκι πρέπει να είναι αρκετά δύσκολο να βγει με τόσες φύσσες.

Δεν είναι απαραίτητο να βγεί ο πόλος από την μπαταρία.

Ο αερόσακος ήταν και εμένα ο μεγαλύτερος φόβος μου. Εαν δεν έχεις στατικό ηλεκτρισμό στο σώμα σου, δεν υπάρχει φόβος. Τώρα πια ούτε που το σκεύτομαι, τον αφαιρώ με κλειστά τα μάτια (μην κάνει μπουμ και στραβωθώ κιόλας..)

Τα πλαστικά κουμπώματα είναι μπελάς και όχι οι φύσσες.

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Που γειώνεσαι? Τι ρούχα φοράς? Φαντάζομαι ότι αφού βγάλεις τον αερόσακο, τον αφήνεις στο αυτοκίνητο με το σήμα της φαβε προς τα πάνω. Αν αφεθεί ανάποδα μπορεί να μπεί σε τροχιά!

Edited by jsmirlis
Link to comment
Share on other sites

Που γειώνεσαι? Τι ρούχα φοράς? Φαντάζομαι ότι αφού βγάλεις τον αερόσακο, τον αφήνεις στο αυτοκίνητο με το σήμα της φαβε προς τα πάνω. Αν αφεθεί ανάποδα μπορεί να μπεί σε τροχιά!

Το πιο εύκολο στην ολη διαδικασία ειναι η αφαίρεση του αερόσακου

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Δε μπορω να το κατεβασω ουτε σαν free user και με ενδιαφερει :lol:

Υπάρχει περιορισμός στο πλήθος των downloads.

Το pdf το μετέφερα σε Collector's Account. Εαν παρ' όλα αυτά παρουσαστεί και πάλι πρόβλημα, ειδοποιήστε με να το ανεβάσω σε Premium Account.

Κώστας

Edited by COSTAS_
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ το χρήστη costas_ για τις γνώσεις του που μοιράστηκε μαζί μας.Οι οδηγίες του με βοήθησαν να εγκαταστήσω cruise control μόνος μου γλυτώνοντας τα 150¤ της αντιπροσωπείας.

Ιδιαίτερα τον ευχαριστώ για τη βοήθειά του στην επίλυση του προβήματός μου.

Ενα εξαιρετικο ''how to'' από εναν άνθρωπο που μοιράζεται τη γνώση του προς όφελος όλων μας.

Ευχαριστούμε!

Link to comment
Share on other sites

Ναι το έφτιαξά.Το ειχα ήδη φτιάξει αλλα δεν το ήξερα!Ο costas_ με βοήθησε να το βρώ!

Πώς και ξέρεις οτι είχα πρόβλημα στην κωδικοποίηση?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ το χρήστη costas_ για τις γνώσεις του που μοιράστηκε μαζί μας.Οι οδηγίες του με βοήθησαν να εγκαταστήσω cruise control μόνος μου γλυτώνοντας τα 150¤ της αντιπροσωπείας.

Ιδιαίτερα τον ευχαριστώ για τη βοήθειά του στην επίλυση του προβήματός μου.

Ενα εξαιρετικο ''how to'' από εναν άνθρωπο που μοιράζεται τη γνώση του προς όφελος όλων μας.

Ευχαριστούμε!

:(

Μπράβο. Καλή δουλειά έκανες.

Σχόλιο : Δεν είμαστε χρήστες, μέλη του forum και φίλοι μεταξύ μας είμαστε :(

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Μπράβο. Καλή δουλειά έκανες.

Σχόλιο : Δεν είμαστε χρήστες, μέλη του forum και φίλοι μεταξύ μας είμαστε :wub:

Κώστας

respect COSTAS_ τελικα σκεψου το καλυτερα για το αν θα αλλαξεις επαγγελμα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το πολυλειτουργικο τιμόνι θελει αλλαγη εγγέφαλου (σε μένα με την εκδοση GT Sport τουλαχιστον) απ΄ οσο μου ειπανε στην αντιπροσωπεία...

Link to comment
Share on other sites

ego pou exo polileitourgiko timoni sto gt sport, alla den exo vag com prepei na mou to perasei i antiprosopeia??

poso xreonoun an tous to pao ego to cruise control?

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Κώστα, για άλλη μία φορά έγραψες!

Σε αυτά τα θέματα είσαι ¶ΡΧΟΝΤΑΣ ..

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.