Jump to content
nikosatl

Vw T3 Camper

Recommended Posts

χαιρετε κυριες και κυριοι πολυ πολυ χαιρομαι που ανακαλυψα το forum και την μεγαλη οικογενεια σας,εψαχα-εψαχνα και μονο Αγγλια,Γερμανια και Ελβετια ευρισκα,καθε χρονο παιρνω μερος σε Treffen στην Ευρωπη,ο λογος ειναι απλος,ειμαι λατρης του παλιου Bulli t2 και υπερτυχερος κατοχος ενος μοναδικου μεταχειρισμενου VW T3 Camper που το εφτιαξα το 2007 με παρα πολυ μερακι [και μεγαλο κοστος],πολλοι θα αναρωτηθουν γιατι??Δεν μπορει κανεις να δωσει απαντηση εκτος και εαν νοσταλγεις το χθες και οτι ομορφο,που χαθηκε στο δρομο μεχρι να ερθει το σημερα,θα μπορουσε καποιος να πει οτι κατεχει κατι που δεν το βλεπεις σε καποιον αλλο,αλλα αυτο δεν με αφορα γιατι το να εισαι μερακλης ειναι πολυ μεγαλη δουλεια.Συντομα θα εχω φωτογραφειες και θα ειμαι διπλα σε οποινδηποτε θελησει τεχνικες πληροφοριες και οτιδοιποτε σχετικο.Για μια ακομη φορα σας λεω ποσο πολυ χαρηκα που σας ανακαλυψα.

Edited by GraveDigger
Διορθώσεις κώδικα ώστε να φαίνονται σωστά τα συνημμένα αρχεία φωτογραφιών.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πωπωπωπω ;):D !!! Τι μωρό είναι αυτό ???? Φίλε ένα μεγάλο μπράβο σου ! Το αμάξι σκίζει !!! Πιστεύω ότι του χρειάζεται ένα 3ου βαθμού φιμε σε όλα τα τζάμια εκτός οδηγού συνοδηγού και το πίσω παρπριζ που λέω να βάλεις 1ου σταδίου (οδηγου συνοδηγου ) και 2ου βαθμου στο πίσω τζαμί μαζι με ένα μεγααααααλο κόκκινο ή άσπρο αυτοκόλλητο του VWCLUB.GR !!! Ε ? Τι λες ??

Μπράβο και πάλι και καλώς μας ήρθες !!! :D:lol:worthy.gifworthy.gif

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

Γενικά είμαι από αυτούς που αναρωτιούνται το γιατί, αλλά αυτό είναι δικό μου πρόβλημα.

Είναι τέλειο να το χαίρεσαι. Το δεύτερό σου σπίτι στην κυριολεξία μπορεί να γίνει ε? Απίστευτο....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου αγαπητέ φίλε!

Πολύ χαίρομαι που μεγαλώνει η παρέα των campers, και μάλιστα με πολύ ωραία και όμορφα οχήματα που δείχνουν και το μεράκι του ιδιοκτήτη τους!!!

Πολύ όμορφο το camperάκι σου! είναι βενζίνη ή ντήζελ;

Εδώ στη Θεσνίκη είμαστε 8 με Τ3 camper (5 syncro και 3 δικίνητα) - εσύ πού κατοικοεδρεύεις;

Ελπίζω σιγά σιγά να γίνουμε περισσότεροι και να οργανώσουμε και κάποια πανελλήνια συντάντηση.

Αν έχεις τίποτε κονέ με Γερμανία για ανταλλακτικά ή εξοπλισμό, ίσως χρειαστεί μα μιλήσουμε περισσότερο...

Καλώς βρεθήκαμε λοιπόν και να περνάς πάντα καλά!

Link to comment
Share on other sites

To αμαξι αυτο ηταν αγγελια στο *μη επιτρεπόμενο @ URL* απο εκει το πηρες? Απο ποια περιοχη εισαι?

Link to comment
Share on other sites

χαιρετε κυριες και κυριοι πολυ πολυ χαιρομαι που ανακαλυψα το forum και την μεγαλη οικογενεια σας,εψαχα-εψαχνα και μονο Αγγλια,Γερμανια και Ελβετια ευρισκα,καθε χρονο παιρνω μερος σε Treffen στην Ευρωπη,ο λογος ειναι απλος,ειμαι λατρης του παλιου Bulli t2 και υπερτυχερος κατοχος ενος μοναδικου μεταχειρισμενου VW T3 Camper που το εφτιαξα το 2007 με παρα πολυ μερακι [και μεγαλο κοστος],πολλοι θα αναρωτηθουν γιατι??Δεν μπορει κανεις να δωσει απαντηση εκτος και εαν νοσταλγεις το χθες και οτι ομορφο,που χαθηκε στο δρομο μεχρι να ερθει το σημερα,θα μπορουσε καποιος να πει οτι κατεχει κατι που δεν το βλεπεις σε καποιον αλλο,αλλα αυτο δεν με αφορα γιατι το να εισαι μερακλης ειναι πολυ μεγαλη δουλεια.Συντομα θα εχω φωτογραφειες και θα ειμαι διπλα σε οποινδηποτε θελησει τεχνικες πληροφοριες και οτιδοιποτε σχετικο.Για μια ακομη φορα σας λεω ποσο πολυ χαρηκα που σας ανακαλυψα.

φΙΛΕ Νικοσατλ..κοιτα και στο Τρανσπορτερ Τ2 Καμπερ θεμα της ενοτητας other v.w. cars......... Artinos και πες τι ξερεις να βοηθησεις. Ευχαριστω. Απο Αρτινος ...Ηλιουπολη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κύριοι και χρόνια πολλά!

Σήμερα γύρισα από ένα μικρό διάλλειμα που έκανα στο κάμπινγκ `μπεκας` στην παλαια Επίδαυρο.

Θεωρό λοιπόν τυχερό τον εαυτό μου ,αλλά και τιμή μου που γνώρισα εκεί τον φίλο nikosatl

Καθώς ήταν και εκείνος εκεί με το άψογο και μολις αφιχθείς απο Γερμανια και ξανα βελτιωμένο του Τ3.

Απλά θα προσθέσω ότι πρόκειτε για άνθρωπο με γνώση και πολύ μα πάρα πολύ μερακλής.

Τωρα οσο για το οχημα του.............απλα απαιχτο!!

Με νέα αναβάθμιση στον κινητήρα του! (περισσότερα θα σας πει ο ίδιος)

Για σου Νίκο …..

Υ.Γ.

Την επόμενη φορά (σύντομα θα γίνει) θα έχω εγώ την μπουκάλα με την βότκα!!!

Edited by xristost
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κύριοι και χρόνια πολλά!

Σήμερα γύρισα από ένα μικρό διάλλειμα που έκανα στο κάμπινγκ `μπεκας` στην παλαια Επίδαυρο.

Θεωρό λοιπόν τυχερό τον εαυτό μου ,αλλά και τιμή μου που γνώρισα εκεί τον φίλο nikosatl
Καθώς ήταν και εκείνος εκεί με το άψογο και μολις αφιχθείς απο Γερμανια και ξανα βελτιωμένο του Τ3.
Απλά θα προσθέσω ότι πρόκειτε για άνθρωπο με γνώση και πολύ μα πάρα πολύ μερακλής.
Τωρα οσο για το οχημα του.............απλα απαιχτο!!
Με νέα αναβάθμιση στον κινητήρα του! (περισσότερα θα σας πει ο ίδιος)
Για σου Νίκο …..

Υ.Γ.
Την επόμενη φορά (σύντομα θα γίνει) θα έχω εγώ την μπουκάλα με την βότκα!!!

Σε ευχαριστω πολυ "xristost" αλλα και απο σενα το μερακι περισευει και αυτο βγαινει μεσα απο την πολυ καλη δουλεια που κανεις,ειδα την προκληση/προσκληση για το ATS-MOTORSHOW LIVE 2009 και πολυ μετανοιωσα που δεν τελειωσα εφετος με τις αναρτησεις,ζαντολαστιχα και δισκοπλακες εμπρος-πισω της Porche για το Τ3 μου,δεν πειραζει του χρονου θα δηλωσω συμμετοχη και μπορει...........
Υ.Γ
Α Κ Α Κ Ι Ε.......να μην ξεχασεις η Βοτκα να ειναι standart και το χαβιαρι beluga [prod.2008]
Link to comment
Share on other sites

ειδα την προκληση/προσκληση για το ATS-MOTORSHOW LIVE 2009 και πολυ μετανοιωσα που δεν τελειωσα εφετος με τις αναρτησεις,ζαντολαστιχα και δισκοπλακες εμπρος-πισω της Porche για το Τ3 μου,δεν πειραζει του χρονου θα δηλωσω συμμετοχη και μπορει...........

Λες???εεεεε!!!!!! :lol::rolleyes: :rolleyes:

Λες του χρόνου να έχω τελειώσει και το δικό μου και να μπουν τα `φορτηγάκια` στην έκθεση??

Θα είχε πολύ γέλιο!! :lol: :lol: :lol:;)

Edited by xristost
Link to comment
Share on other sites

Και μείς?? Δεν έχουμε ψυχή?? :D:lol:B):lol:

Να το φτιάξουμε αλλά να είναι `transporter club` η` και έτσι `VWtranspclub` :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Edited by xristost
Link to comment
Share on other sites

helloooo,

oraio T3 blepo!!!!

ti tha gini tha kanoume kanena T3 club?!

Αν γινει κατι τετοιο στην Ελλαδα θα γινει χαμος!!

Μακαρι να γινει και να οργανωθει σωστα, και το βασικοτερο να εχει διαρκεια.

T3 club ή Transporscher club για να τους πιασουμε και ολους τους ενδιαφερομενους???? ;);):huh::huh::D:D

Link to comment
Share on other sites

Και μείς?? Δεν έχουμε ψυχή?? :o :o :o :o

Να το φτιάξουμε αλλά να είναι `transporter club` η` και έτσι `VWtranspclub` :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

έχετε έχετε απλά τα κανονικά BUS έχουνε το κινητήρα πίσω!!! :-P.... ok συμφωνώ για μια άλλη ονομασία όπως Bulliclub η VWvanclub η π.χ. T3-T4club αλλα όχι transporterclub...αυτό ακούγεται σαν επαγγελματικό/κλούβα!!!

ο Θανάσης (nickname syncro16) και καναδυό άλλα παιδιά από τη Θεσσαλονίκη όπως και εγώ από Αθήνα "συζητήσαμε" και θα θέλαμε να κάνουμε αν μαζευτούμε αρκετά άτομα κάτι τέτοιο!!!! όποιος έχει ενδιαφέρον ας δήλωση εδώ συμμετοχή και από το φθινόπωρο άμα είναι να "οργανωνόμαστε".

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μέσα!!!

:o :o :o :o

1) Xristost

2) ……..

3) ……..

4) ………

5) ……….

6) ……….

Από σήμερα πέφτω και με τα μούτρα για τον σχεδιασμό του ονόματος και του λογότυπου. ;) ;)

Αναμένεται λοιπόν προτάσεις (φυσικά και εννοείτε ότι θα καταθέσει πρόταση και όποιος άλλος θέλει) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μέσα!!!

:o :o :o :o

1) Xristost

2) ……..

3) ……..

4) ………

5) ……….

6) ……….

Από σήμερα πέφτω και με τα μούτρα για τον σχεδιασμό του ονόματος και του λογότυπου. ;) ;)

Αναμένεται λοιπόν προτάσεις (φυσικά και εννοείτε ότι θα καταθέσει πρόταση και όποιος άλλος θέλει) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

gia na min eksantlisoume to thema edo tha elega na anigame ena allo....???

Link to comment
Share on other sites

Ο admin του site έχει επικοινωνήσει με τον δημιουργό του topic, και εξηγεί τους λόγους για την απενεργοποίηση αυτού. Όποιος έχει απορίες μπορεί να επικοινωνήσει με τον admin.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αλλα δεν καταλαβαινω πως θα σας μιλησω.τελος παντων θα ηθελα εαν μπορειτε να με βοηθησετε σχετικα με την αγορα ενος vw t3 σας ευχαρηστω για τον χρονο σας!

 

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας!θα ηθελα παρακαλω πολυ βοηθεια σε σχεση με μια αγορα ενος vwt3 7θεσιο και θελω να το μετατρεψω σε αυτοκινουμενο.καταρχιν γινετε?δευτερον αν του βαλω απλα τα βασικα θα ειναι ενταξει?υπαρχουν συνεργεια που κανουν κατι τετοιο? σας ευχαριστω εκ των πρωτερων.

 

Link to comment
Share on other sites

βρες και παρε ενα ετοιμο καλυτερα πεζουν περιπου 8-10 χιλιαρικα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.