Jump to content
VR6

1ο Corrado Meeting!

Recommended Posts

Λοιπον για να βλεπουμε συμμετοχες....

Ημερομηνια: 08 Φεβρουαριου

Μερος συναντησης : Goody's Aγ. Στεφανου

Ειναι επι της Αθηνων Λαμιας στην εξοδο Αγ.Στεφανου στον παραδρομο.... ανετο παρκιγκ!

Που θα κατσουμε θα το δουμε, μπορει εκει γιατι εχει flocafe μπορει κ σε κοντινη καφετερια, οπου εννοειται εχει αρκετο παρκιγκ για τα καμαρια μας.

Ωρα: 2 το μεσημερι ξεκινημα με καφε, κι αν μας ερθει παμε μετα κ για φαι....

Κ παμε στις συμμετοχες:

1. VR6

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Δεκτα κ ευπροσδεκτα επισης Sirocco κ jetta αλλα μεχρι εκει!!

Edited by VR6
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για να βλεπουμε συμμετοχες....

Ημερομηνια: 08 Φεβρουαριου

Μερος συναντησης : Goody's Aγ. Στεφανου

Ειναι επι της Αθηνων Λαμιας στην εξοδο Αγ.Στεφανου στον παραδρομο.... ανετο παρκιγκ!

Που θα κατσουμε θα το δουμε, μπορει εκει γιατι εχει flocafe μπορει κ σε κοντινη καφετερια, οπου εννοειται εχει αρκετο παρκιγκ για τα καμαρια μας.

Ωρα: 2 το μεσημερι ξεκινημα με καφε, κι αν μας ερθει παμε μετα κ για φαι....

Κ παμε στις συμμετοχες:

1. VR6

3.sakis corrado

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Δεκτα κ ευπροσδεκτα επισης Sirocco κ jetta αλλα μεχρι εκει!!

Edited by sakis corrado
Link to comment
Share on other sites

Ημερομηνια: 08 Φεβρουαριου

Μερος συναντησης : Goody's Aγ. Στεφανου

Ειναι επι της Αθηνων Λαμιας στην εξοδο Αγ.Στεφανου στον παραδρομο.... ανετο παρκιγκ!

Που θα κατσουμε θα το δουμε, μπορει εκει γιατι εχει flocafe μπορει κ σε κοντινη καφετερια, οπου εννοειται εχει αρκετο παρκιγκ για τα καμαρια μας.

Ωρα: 2 το μεσημερι ξεκινημα με καφε, κι αν μας ερθει παμε μετα κ για φαι....

Κ παμε στις συμμετοχες:

1. VR6

3.sakis corrado

4.thunder-j (εκτος απροοπτου τελευταιας στιγμης)

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Link to comment
Share on other sites

Ημερομηνια: 08 Φεβρουαριου

Μερος συναντησης : Goody's Aγ. Στεφανου

Ειναι επι της Αθηνων Λαμιας στην εξοδο Αγ.Στεφανου στον παραδρομο.... ανετο παρκιγκ!

Που θα κατσουμε θα το δουμε, μπορει εκει γιατι εχει flocafe μπορει κ σε κοντινη καφετερια, οπου εννοειται εχει αρκετο παρκιγκ για τα καμαρια μας.

Ωρα: 2 το μεσημερι ξεκινημα με καφε, κι αν μας ερθει παμε μετα κ για φαι....

Κ παμε στις συμμετοχες:

1. VR6

3.sakis corrado

4.thunder-j (εκτος απροοπτου τελευταιας στιγμης)

5.Rocpet (μπορει και αλλος ενας φιλος με Corrado)

6.

7.

8.

9.

10.

Link to comment
Share on other sites

τι σνομπαρισμα ειναι αυτο?ακου

"Δεκτα κ ευπροσδεκτα επισης Sirocco κ jetta αλλα μεχρι εκει!!"

οτι να ναι ειστε

Edited by dubbeR_xronis
Link to comment
Share on other sites

Μα γι αυτο το ποστ δε γραφει συναντηση vw αλλα corrado που ειναι η σνομπαρια λοιπον?scirocco και jetta απλα ανοικουν στην ιδια συνομοταξια που το τοσο τραγικο λοιπον?

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλαρακο αν θες να ερθεις παρε και συ ενα corrado και ελα.Τι να κανουμε,πειραζει που εχετε γραμμενα τα corrado παρολο που δεν ειναι και λιγα και την ειδαμε να κανουμε συναντιση με τις αυτοκινηταρες μας για παρτη μας?

Link to comment
Share on other sites

τι σνομπαρισμα ειναι αυτο?ακου

"Δεκτα κ ευπροσδεκτα επισης Sirocco κ jetta αλλα μεχρι εκει!!"

οτι να ναι ειστε

Φιλε μου δεν νομιζω να προσβαλει η να θιγει κανεναν το οτι αποφασισαμε να γινει ενα Corrado meeting κ οχι ενα VW meeting. Τα sirocco κ τα jetta ειναι ευπροσδεκτα για τον απλο λογο οτι 2 κατοχοι Corrado εχουνε κ αυτα τα αμαξια κ μπορει να αποφασισουνε να ερθουνε με αυτα.

Γραφτηκε με καλη διαθεση το παραπανω, σε αντιθεση με αυτο που γραφεις εσυ το "οτι να ναι ειστε" που προσωπικα εμενα δεν μου καθεται καλα. Δεν ξερω αν το γραφεις με με χιουμοριστικη διαθεση, η με προκλητικη, αλλα θα σου απαντησω το εξης: Για να μην ειμαστε "οτι να ναι" γι αυτο ειναι Corrado meeting.

Χωρις καμια διαθεση να γινει αυτο προσωπικη αντιπαραθεση,

Φιλικα.

Link to comment
Share on other sites

Ημερομηνια: 08 Φεβρουαριου

Μερος συναντησης : Goody's Aγ. Στεφανου

Ειναι επι της Αθηνων Λαμιας στην εξοδο Αγ.Στεφανου στον παραδρομο.... ανετο παρκιγκ!

Που θα κατσουμε θα το δουμε, μπορει εκει γιατι εχει flocafe μπορει κ σε κοντινη καφετερια, οπου εννοειται εχει αρκετο παρκιγκ για τα καμαρια μας.

Ωρα: 2 το μεσημερι ξεκινημα με καφε, κι αν μας ερθει παμε μετα κ για φαι....

Κ παμε στις συμμετοχες:

1. VR6

2.loupasmi

3.sakis corrado

4.thunder-j (εκτος απροοπτου τελευταιας στιγμης)

5.Rocpet (μπορει και αλλος ενας φιλος με Corrado)

6.

7.

8.

9.

10.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν συμφωνειται, θα ηθελα την αποψη σας,

γνωριζω δυο-τρια corrado που παρκαρουν πανω κατω , χωρις να γνωριζω τους ιδιοκτητες τους , ισως να ειστε και καποιος απο εσας.

Σκεφτομουν λοιπον να τους ειδοποιησω με ενημερωτικο σημειωμα επι του παμπριζ, αν ενδιαφερονται να ερθουν , ή τουλαχιστον να λαβουν γνωση για το forum.

Aν συμφωνειτε ως κινηση , ας αποφσισουμε ενα "κειμενο" για την εν λογω ενημερωση.

Προτασεις λοιπον.....

Link to comment
Share on other sites

Aνεφερε καταρχην περιοχες και πως ειναι τα αυτοκινητα χρωμα κλπ.Μπορει να τα εχει καποιοσ απο εδω αλλιως τολμηρη και καλη η σκεψη σου

Κολοκυνθου-Ορια Περιστερι :μαυρο

Λ. Αλεξανδρας :κοκκινο

Λενορμαν :μαυρο-αμερικανικες προδιαγραφες

Link to comment
Share on other sites

χωρις καμια διαθεση για αντιπαραθεσεις και ειρωνιες θα σας κανω την εξης ερωτηση.

εγω οπως βλεπετε εχω το golf iv αλλα γουσταρω πολυ τα corrado επομενως δεν μπορω να ερθω να σας δω επειδη το αμαξι μου ειναι "φλωρικο" σε σχεση με το αλητικο corrado...????

η να ερθω αλλα να παρκαρω σε αλλο σημειο? :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δεν νομιζω να προσβαλει η να θιγει κανεναν το οτι αποφασισαμε να γινει ενα Corrado meeting κ οχι ενα VW meeting.

Μην ξεχνας οτι βρισκεσε στο VWCLUB φιλε μου .....

Θα σου αρεσε να σου απαγορευσω να ερ8εις σε ενα δικο μας meeting??????

Link to comment
Share on other sites

χωρις καμια διαθεση για αντιπαραθεσεις και ειρωνιες θα σας κανω την εξης ερωτηση.

εγω οπως βλεπετε εχω το golf iv αλλα γουσταρω πολυ τα corrado επομενως δεν μπορω να ερθω να σας δω επειδη το αμαξι μου ειναι "φλωρικο" σε σχεση με το αλητικο corrado...????

η να ερθω αλλα να παρκαρω σε αλλο σημειο? :D

Γεια σου φιλε.Επειδη εισαι απο τα παλια μελη και γουσταρεις πολυ τα corrado οπως λες θα επρεπε να δεις και να κανεις κατι για το οτι δεν αναφερεται πουθενα παρα μονο σαν other cars.Σε αντιθεση με lupo bora fox και αλλα που δεν πρεπει να ειναι ολλα μαζι 5 αυτοκινητα.Λοιπον?

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνας οτι βρισκεσε στο VWCLUB φιλε μου .....

Θα σου αρεσε να σου απαγορευσω να ερ8εις σε ενα δικο μας meeting??????

Ισχυει το ιδιο που ειπα και πριν.Με τον τροπο σου και συ με κανεις να μην ερθω σε συναντιση αφου δεν αναφερονται πουθενα τα corrado.Μαλλον στο μονο που μοιαζουν με τα αλλα ειναι μονο στο σημα

Link to comment
Share on other sites

Απλα κ ομορφα. Κ καλα γνωριζω σε ποιον χωρο βρισκομαι, κ δεν πιστευω με αυτη την κινηση να προσεβαλα τον χωρο αυτο.

Κανονιζουμε μια συναντηση για ΚΑΤΟΧΟΥΣ Corrado.

Οχι αλλο ενα VW meeting. Ο καθενας τωρα οτι καταλαβε.

Δεν πιστευω να θιγει κανεναν σας οτι θελουμε να μαζευτουμε οσοι ΕΧΟΥΜΕ αυτο το αμαξι να τα πουμε απο κοντα.

Τωρα απο κει κ περα ο καθενας κανει οτι καταλαβαινει, σε ελευθερη χωρα ζουμε κι αν ερθει οποιος ερθει με οτι ερθει μπορει να παρκαρει οπου βρει θεση. Πιστευω οτι ο τιτλος ειναι σαφεστατος στο ποιοι θεωρουνται ευπροσδεκτοι.

Δεν θα το συνεχισω γιατι το θεμα θα τραβηξει μακρια.

Εκαστος ας πραξει αναλογως......

Υ.Γ. Αν ηταν golf meeting η polo meeting οχι δεν θα πηγαινα εκτος κι αν ειχα εκει 10 φιλους που με περιμεναν να με δουνε......

Στην προκειμενη δεν συμβαινει ουτε το ενα ουτε το αλλο οποτε, οχι δεν θα πηγαινα.

Υ.Γ.2 Δεν "απαγορευω" σε κανεναν τιποτα, γιατι δεν εχω αυτο το δικαιωμα.

Ξεκαθαρισα την θεση μου στον τιτλο απλα.

Edited by VR6
Link to comment
Share on other sites

Ισχυει το ιδιο που ειπα και πριν.Με τον τροπο σου και συ με κανεις να μην ερθω σε συναντιση αφου δεν αναφερονται πουθενα τα corrado.Μαλλον στο μονο που μοιαζουν με τα αλλα ειναι μονο στο σημα

Τοτε γιατι γραφτικες εδω ρε φιλε???

στο Forum αυτο μας ενωνει το ΣΗΜΑ!!!

Υ.Γ. Αν ηταν golf meeting η polo meeting οχι δεν θα πηγαινα εκτος κι αν ειχα εκει 10 φιλους που με περιμεναν να με δουνε......

Στην προκειμενη δεν συμβαινει ουτε το ενα ουτε το αλλο οποτε, οχι δεν θα πηγαινα.

Πριν μιλησεις μαθε 5 πραγματακια....γιατι ποιος σου ειπε ρε φιλε οτι κανουμε golf meeting ή polo meeting ή οτιδοιποτε αλλο εσυ νομιζεις....κανουμε μονο VW meeting

Υ.Γ.2 Δεν "απαγορευω" σε κανεναν τιποτα, γιατι δεν εχω αυτο το δικαιωμα.

Ξεκαθαρισα την θεση μου στον τιτλο απλα.

Δεκτα κ ευπροσδεκτα επισης Sirocco κ jetta αλλα μεχρι εκει!! .

και αυτο τι εναι δεν ειναι απαγορευση?????????

κανεις δεν σου ειπε να μην κανεις το δικο σου meeting αλλα πειραξε ο τροπος που μιλας...!!!!

οπως ειπες και συ δεν εχεις το δικαιωμα να απαγορευσεις σε κανενα τιποτα!

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Που εχετε κολλησει δεν καταλαβαινω!

Πειραζει τοσο πολυ που θελουμε να βρεθουμε οι ιδιοκτητες των Corrado?

Δεν με νοιαζει αν εχει ξαναγινει η αν γινεται meeting για golf η polo... με ρωτησες κατι κ σου απαντησα.

Δεν απαγορευω κατι, ξεκαθαριζω ποιοι θεωρουνται ευπροσδεκτοι!!

Ξεκολληστε ομως λιγο κ παμε στις συμμετοχες... δεν πιστευω οτι κανεις απο σας καιγεται να ερθει σε corrado meeting να μας γνωρισει, γιατι πολυ απλα μεχρι προχτες αγνοουσατε την υπαρξη μας κ σημερα ακομα δεν εχει ενδιαφερθει κανεις να δωσει λιγο "χωρο" στα Corrado...

Link to comment
Share on other sites

Τοτε γιατι γραφτικες εδω ρε φιλε???

στο Forum αυτο μας ενωνει το ΣΗΜΑ!!!

Κοιτα το γιατι γραφτηκα ειναι δικο μου θεμα εκτος και αν επρεπε να σε ρωτησω κιολας.Στην τελικη εσυ τραβας ζορι.Οσο το γιατι γραφτηκα ειναι για το οτι γουσταρω να βρω και αλλα ατομα με αυτο το θρυλικο αυτοκινητο και να ανταλαχουμε ιδεες.Δε βγηκε τυχαια ενα απο τα 25 αυτοκινητα που πρεπει να οδηγησεις πριν πεθανεις κα εδω δεν υπαρχει πουθενα.Ιεροσυλια

Μπηκες?

Link to comment
Share on other sites

Που εχετε κολλησει δεν καταλαβαινω!

Πειραζει τοσο πολυ που θελουμε να βρεθουμε οι ιδιοκτητες των Corrado?

Δεν με νοιαζει αν εχει ξαναγινει η αν γινεται meeting για golf η polo... με ρωτησες κατι κ σου απαντησα.

Δεν απαγορευω κατι, ξεκαθαριζω ποιοι θεωρουνται ευπροσδεκτοι!!

Ξεκολληστε ομως λιγο κ παμε στις συμμετοχες... δεν πιστευω οτι κανεις απο σας καιγεται να ερθει σε corrado meeting να μας γνωρισει, γιατι πολυ απλα μεχρι προχτες αγνοουσατε την υπαρξη μας κ σημερα ακομα δεν εχει ενδιαφερθει κανεις να δωσει λιγο "χωρο" στα Corrado...

Η σιωπη μου προς απαντηση σου φιλε...γιατι ουτε εσυ δεν ξερεις τι λες!

Κοιτα το γιατι γραφτηκα ειναι δικο μου θεμα εκτος και αν επρεπε να σε ρωτησω κιολας.Στην τελικη εσυ τραβας ζορι.Οσο το γιατι γραφτηκα ειναι για το οτι γουσταρω να βρω και αλλα ατομα με αυτο το θρυλικο αυτοκινητο και να ανταλαχουμε ιδεες.Δε βγηκε τυχαια ενα απο τα 25 αυτοκινητα που πρεπει να οδηγησεις πριν πεθανεις κα εδω δεν υπαρχει πουθενα.Ιεροσυλια

Μπηκες?

Την ειρωνεια σου αλλου φιλαρακο!!!

αμα 8ες να βρεις ατομα να ψαξεις στο google....οχι εδω που δεν υπαρχει πουθενα το θρυλικο αυτο αυτοκινητο οπως λες και συ!!!

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ STOILA μας ελειψες :D:thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φιλε.Επειδη εισαι απο τα παλια μελη και γουσταρεις πολυ τα corrado οπως λες θα επρεπε να δεις και να κανεις κατι για το οτι δεν αναφερεται πουθενα παρα μονο σαν other cars.Σε αντιθεση με lupo bora fox και αλλα που δεν πρεπει να ειναι ολλα μαζι 5 αυτοκινητα.Λοιπον?

γεια σου και σε σενα φιλε μου!το οτι ειμαι παλιο μελος και παλιοτερα ημουν και mod οπως επισης εχω βαλει και την υπογραφη μου για να γινει αυτη η λεσχη επισημη δεν λεει σε μενα κατι ως οτι και καλα η γνωμη μου μετραει πιο πολυ απο οποιουδηποτε αλλου μελους...

εγω προσωπικα ειμαι υπερ του να γινει μια ξεχωριστη κατηγορια για το corrado οπως επισης γνωριζω πολυ καλα πως δεν μπορει να γινει απο τη μια μερα στην αλλη...για τον απλουστατο λογο οτι αυτος που σχ3εδιαζει το forum εχει πολυ πιο σημαντικα πραγματα να ασχοληθει οπως η εργασια του... παρολα αυτα ομως ειμαι σιγουρος πως αργα η γρηγορα θα γινει η ενοτητα του corrado...αλλα μη νομιζεις τωρα τελευταια "ξεφυτρωσατε" tongue.gif

Απλα κ ομορφα. Κ καλα γνωριζω σε ποιον χωρο βρισκομαι, κ δεν πιστευω με αυτη την κινηση να προσεβαλα τον χωρο αυτο.

Κανονιζουμε μια συναντηση για ΚΑΤΟΧΟΥΣ Corrado.

Οχι αλλο ενα VW meeting. Ο καθενας τωρα οτι καταλαβε.

Δεν πιστευω να θιγει κανεναν σας οτι θελουμε να μαζευτουμε οσοι ΕΧΟΥΜΕ αυτο το αμαξι να τα πουμε απο κοντα.

Τωρα απο κει κ περα ο καθενας κανει οτι καταλαβαινει, σε ελευθερη χωρα ζουμε κι αν ερθει οποιος ερθει με οτι ερθει μπορει να παρκαρει οπου βρει θεση. Πιστευω οτι ο τιτλος ειναι σαφεστατος στο ποιοι θεωρουνται ευπροσδεκτοι.

Δεν θα το συνεχισω γιατι το θεμα θα τραβηξει μακρια.

Εκαστος ας πραξει αναλογως......

Υ.Γ. Αν ηταν golf meeting η polo meeting οχι δεν θα πηγαινα εκτος κι αν ειχα εκει 10 φιλους που με περιμεναν να με δουνε......

Στην προκειμενη δεν συμβαινει ουτε το ενα ουτε το αλλο οποτε, οχι δεν θα πηγαινα.

Υ.Γ.2 Δεν "απαγορευω" σε κανεναν τιποτα, γιατι δεν εχω αυτο το δικαιωμα.

Ξεκαθαρισα την θεση μου στον τιτλο απλα.

κανεις δεν απαγορευσε κανεναν στο να μαζευτειτε ρε μαν... απλα οταν αποκαλεις οποιον δεν εχει corrado οπως εγω πχ "μη ευπροσδεκτο" ε οσο να πεις ειναι "καπως"...

σκεψου να γινει αυριο μια συναντηση και να γραψουμε "εσεις με τα corrado μην ερθετε γιατι τα αμαξια σας ειναι παλια"δεν θα σου αρεσει ετσι δεν ειναι?

Που εχετε κολλησει δεν καταλαβαινω!

Πειραζει τοσο πολυ που θελουμε να βρεθουμε οι ιδιοκτητες των Corrado?

Δεν με νοιαζει αν εχει ξαναγινει η αν γινεται meeting για golf η polo... με ρωτησες κατι κ σου απαντησα.

Δεν απαγορευω κατι, ξεκαθαριζω ποιοι θεωρουνται ευπροσδεκτοι!!

Ξεκολληστε ομως λιγο κ παμε στις συμμετοχες... δεν πιστευω οτι κανεις απο σας καιγεται να ερθει σε corrado meeting να μας γνωρισει, γιατι πολυ απλα μεχρι προχτες αγνοουσατε την υπαρξη μας κ σημερα ακομα δεν εχει ενδιαφερθει κανεις να δωσει λιγο "χωρο" στα Corrado...

σκεφτηκες το γεγονος να ειμαι λιγο πριν την αγορα ενος corrado... και στην τελικη ρε φιλε ποιος σου ειπε οτι δε γουσταρει να ερθει καποιος να γνωρισει εσας και οχι για τα corrado?

για να τα εχετε ακομα εγω σας θεωρω μερακληδες...αλλα μ αυτα που διαβαζω σε λιγο θα σας πω κομπλεξικους!!!

Κοιτα το γιατι γραφτηκα ειναι δικο μου θεμα εκτος και αν επρεπε να σε ρωτησω κιολας.Στην τελικη εσυ τραβας ζορι.Οσο το γιατι γραφτηκα ειναι για το οτι γουσταρω να βρω και αλλα ατομα με αυτο το θρυλικο αυτοκινητο και να ανταλαχουμε ιδεες.Δε βγηκε τυχαια ενα απο τα 25 αυτοκινητα που πρεπει να οδηγησεις πριν πεθανεις κα εδω δεν υπαρχει πουθενα.Ιεροσυλια

Μπηκες?

μαζι σου για τον λογο που γραφτηκες εδω αλλα οχι για τον τροπο που το εκφραζεις.... :D

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

κανεις δεν απαγορευσε κανεναν στο να μαζευτειτε ρε μαν... απλα οταν αποκαλεις οποιον δεν εχει corrado οπως εγω πχ "μη ευπροσδεκτο" ε οσο να πεις ειναι "καπως"...

σκεψου να γινει αυριο μια συναντηση και να γραψουμε "εσεις με τα corrado μην ερθετε γιατι τα αμαξια σας ειναι παλια"δεν θα σου αρεσει ετσι δεν ειναι?

σκεφτηκες το γεγονος να ειμαι λιγο πριν την αγορα ενος corrado... και στην τελικη ρε φιλε ποιος σου ειπε οτι δε γουσταρει να ερθει καποιος να γνωρισει εσας και οχι για τα corrado?

για να τα εχετε ακομα εγω σας θεωρω μερακληδες...αλλα μ αυτα που διαβαζω σε λιγο θα σας πω κομπλεξικους!!!

Θα σου απαντησω τα εξης εν συντομια γιατι θεωρω οτι ηδη πολυ τραβηξε ολο αυτο κ εχουμε χασει την ουσια....

Δεν εγραψα "εσεις με τα golfakia να μην ερθετε" εγραψε ποιοι ειναι ευπροσδεκτοι μιας κ αποφασισα να οργανωσω εγω αυτη την συναντηση. Αν μας αποκλειατε απο καποια συναντηση δεν πιστευω καν οτι θα το σχολιαζαμε τοσο!!

Εδω ειμαστε στο περιθωριο του forum τοσα χρονια κ δεν προσβληθηκαμε.....

Αν θελατε να γνωρισετε εμας κ οχι τα αμαξια μας θα μπορουσε καλλιστα να παρει καποιος απο σας την πρωτοβουλια να κανει τετοια συναντηση.

Μπορει να ειμαστε κομπλεξικοι κολλημενοι μερακληδες η απλοι ανθρωποι.

ΑΛΛΑ

το ξαναλεω για αλλη μια φορα ειναι συναντηση για ΚΑΤΟΧΟΥΣ Corrado.

Κ ξαναλεω ο καθενας οτι καταλαβε!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.