Jump to content
doggy

Συνάντηση μελών ΑΤΤΙΚΗΣ - 5 Years Anniversary Party

Recommended Posts

Μετά από 2(!) σερί απουσίες θα είμαι κι εγώ εκεί... <_<

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 2(!) σερί απουσίες θα είμαι κι εγώ εκεί... :baby:

Είπα κι εγώ, που έχει χαθεί αυτός!!!

Και ετοιμάσου ε, Παρασκευή έχει Μιχαλάκη στο Glow ;)

Επίσης ενημέρωση προς όλους. Επειδή το παρκάρισμα είναι ζόρικο, ελάτε με όσο το δυνατόν λιγότερα αυτοκίνητα.

Επίσης υπάρχει Parking ιδιωτικό, ποιο πάνω από το μαγαζί.

Στο τελείωμα της Λ.Παπάγου, περνάτε το Coffee Avenue & το 222 που είναι απέναντι (έτσι ώστε το 222 να είναι στο δεξί σας χέρι). Αμέσως μετά ο δρόμος πάει προς τα δεξιά και συνεχίζει προς τα πάνω, εκεί στο αριστερό σας χέρι έχει Parking. Αν ζοριστείτε να παρκάρετε αμολύστε το μέσα :huh:.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω αρκετό κόσμο καιμου αρέσει.....και επειδή πώς να το κάνουμε αύριο λόγω του vwclub άτυπα γιορτάζει και ο "πατέρας" του.....

Ο "πατέρας" του που χάρη στην γυναίκα του δημιούργησε αυτό εδώ το πράγμα.....

Για αυτό και γω αύριο σε συνεννόηση με ένα "καθίκι" από δω μέσα του ετοιμάζουμε μια έκπληξη.....Τα άλλα από κοντά κουτσομπόληδες.....χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ωχ.... κάτι μου λέει πως αύριο θα ψάχνετε για dj... κωλόπαιδα, δεν θα ξέρω που να κρυφτώ...!!!

Link to comment
Share on other sites

Και ο HOULIO +1 θα είναι μαζί μας αφού δεν θα πάει Λαμία....Μόλις μου ρθε ενημέρωση......

Link to comment
Share on other sites

Παιδες αυτο που λεει ο προεδρος για το παρκαρισμα στην περιοχη ειναι πολυ σημαντικο.

Παρκαρετε οπου βρειτε εστω και αν χρειαστει να περπατησετε πολυ(δεν θα βρειτε αλλωστε και πολλες κενες θεσεις).

Τα λεμε σε λιγες ωρες...

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να περνατε καλα παιδες... Εγω δυστυχως κλεισμενος μεσα, παρεα με την αντιβιωση!!! :o

Περιμενουμε τις λεπτομεριες και φυσικα photos ε? :o

Link to comment
Share on other sites

Γύρισα και γω λοιπόν και γράφω εδώ πώς περάσαμε.....

Τα μέλη της αθήνας για μία ακόμη φορά (αυτή τη φορά ήσυχα) περάσαμε ένα όμορφο βροχερό βράδυ υπό τις μουσικές επιλογές του προέδρου μας και αφού κόψαμε και μία τούρτα έτσι ένεκα του γεγονότος.....να κάνουμε πιο πειστικά τα γεν'εθλια....

Ευχαριστώ τον skaraviaio & τον πατέρα του που κάνανε πράξη την σκέψη μου και φτιάξανε την τούρτα για να την αφιερώσω στον πρόεδρο και σε όλους φυσικά μιας καιο κώστας σβήνοντας τα 5 κεριά ήταν σαν αντιπρόσωπος μας......

Για την ιστορία και μόνο ήταν εκεί οι εξής:

geok100 +1

passatempos

chris...

EOSFORA

TOXIC

skaraviaios

konstantinos passat

blackadder +1

trelaras582

HOULIO +:o (ο επισκέπτης μας.....)

kmprado

Giorgos79 +:o +1

totos

PanosVR6

kouliss

doumasj

passatoumpas

polo1.6t + :o

subarogolfakias +;)

karpathoulinos

doggy

petrose melissia +:wub:

ΓΙΑΝΝΗΣ +:wub:

ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά ήταν, ωραία περάσαμε, αλλά πολλές απουσίες... Να είμαστε καλά και στα επόμενα 5 χρόνια να γίνει πανελλήνια τέτοια μέρα να είμαστε όλα τα μέλη και να το κάψουμε.

Link to comment
Share on other sites

Σβήσαμε και τουρτίτσα όπως προείπα.....

Και ήμασταν οι.......

Και οι αντίστοιχες φώτο εδώ στο άλμπουμ

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Ωραία τα βίντεο, αλλά θολά και η κίνηση είναι σαν να είναι κάμερας διαχείρησης κυκλοφορίας. :wub: :wub: :wub:

Link to comment
Share on other sites

Ξερω ξερω ειμαι αδιορθωτος, αλλα να, κτ η δουλεια κτ τα..............μπετα και ψοφια τα αλογα tongue.gif Δεν πειραζει ομως ο σβουρας θα επανορθωσει την Πεμπτη και στα Γιαννενα.

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν εξυπνάκηδες εσείς και οι 2, τραγιά μούσχαροι κ.λ.π......

το θόλωμα είναι γιατί είναι κοντινή η λήψη μια ςκαι ο ανδρέας βαριότανε να σηκωθεί λίγο όρθιος και επίσης λόγω του χαμηλού φωτισμού ο φακός πρέπει να εστιάσει καλά για να μην θολώνει....αλλά πού ναξέρετε εσείςαπό τεχνολογία.....μετά που τράβηξα εγώ το καρέ καρέ "ραντάρ" που λέει ο σκαθάρης μια χαρά ήτανε......Ουστττττττττττττ.......!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν εξυπνάκηδες εσείς και οι 2, τραγιά μούσχαροι κ.λ.π......

το θόλωμα είναι γιατί είναι κοντινή η λήψη μια ςκαι ο ανδρέας βαριότανε να σηκωθεί λίγο όρθιος και επίσης λόγω του χαμηλού φωτισμού ο φακός πρέπει να εστιάσει καλά για να μην θολώνει....αλλά πού ναξέρετε εσείςαπό τεχνολογία.....μετά που τράβηξα εγώ το καρέ καρέ "ραντάρ" που λέει ο σκαθάρης μια χαρά ήτανε......Ουστττττττττττττ.......!!!!!!!!!!!!

Βγαλε το αγκιστρι ρε τραχανοπλαγια.Αμεσως τσιμπησες!!! tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ηταν μια ωραια βραδια με παρα πολυ γελιο!

χωρεψαμε (ΔΕΝ :lol::lol: )

γνωρισα πολλα παιδια καλυτερα πχ(houlio,passatempos κλπ)και επιτελους μετα απο καιρο απουσιας ναι ναι ηταν εκει ο ενας και μοναδικος καζανοβας του club passatoumpas!!!!! :lol::lol:

να μας ζησει το club!!!!

ωραια και η τουρτιτσα!!!! B)B);):lol:

επισης να συμπληρωσω οτι εγω κοσμα σου ελεγα να μου πεις με την μεταδοση μεσω internet εσυ δν μου ελεγες και ειδες τι εγινε!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:tongue.giftongue.gif

Edited by trelaras582
Link to comment
Share on other sites

!@()#*#@($ΔΣΦΚΨΖΩ<ΧΨ<>ΩΜΝ@#$_)$%

Η απάντηση μου tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ωραια περασαμε, αν και παραλιγο να αργησουμε!!!!!!!Τι να κανουμε, δουλευε το :o μου και δεν μπορουσαμε νωριτερα...δε πειραζει,του χρονου τωρα!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.