Jump to content
aekaragolfakias

ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΑ Caska

Recommended Posts

Καλησπέρα!!!είμαι νέο μέλος και είμαι κάτοχος του golf V FSI εδώ και 3 χρόνια!!!Πρόσφατα έβαλα το ηχοσύστημα caska και θέλω την γνώμη σας για το ποιά κεραία να βάλω για να πιάνω τηλεόραση!Επίσης θέλω να βρω το πρόγραμμα navigator.

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προταίρων για την βοήθεια σας!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!είμαι νέο μέλος και είμαι κάτοχος του golf V FSI εδώ και 3 χρόνια!!!Πρόσφατα έβαλα το ηχοσύστημα caska και θέλω την γνώμη σας για το ποιά κεραία να βάλω για να πιάνω τηλεόραση!Επίσης θέλω να βρω το πρόγραμμα navigator.

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προταίρων για την βοήθεια σας!!! :lol:

γεια σου φιλε

ευχαριστω να σε βοηθησω αλλα τι το θελει το aekara :lol: sto login name, bale kati se ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΑΡΑ :lol: για νασαι μεσα στα πραγματα (πλακα κανω έτσι?)

Link to comment
Share on other sites

γεια σου φιλε

ευχαριστω να σε βοηθησω αλλα τι το θελει το aekara :blink: sto login name, bale kati se ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΑΡΑ :blink: για νασαι μεσα στα πραγματα (πλακα κανω έτσι?)

ε τώρα δεν θα τα χαλάσουμε για τις ομάδες...σιγά το πράγμα...χαχα!!!

οι εικόνες που έβαλες νομίζω πως δεν με βοηθούν σε αυτό που ψάχνω...εγώ για κεραία και το πρόγραμμα navigator ψάχνω!!!

Φιλικά.

Βασίλης.

Link to comment
Share on other sites

Από κεραία, τα πράγματα είναι δύσκολα. Οι τιμές τους κυμαίνονται από 50 έως 150 ευρώ. Παίζουν διάφορες. Όχι όμως οροφής.

Όλες κολλάνε στο μπροστά ή το πίσω παρμπριζ.

¶λλες είναι σαν ορθογώνια (σχετικά διακριτικά) κουτιά.

¶λλες κανονικές κεραίες. (Φαντάσου τες σαν 2 "Γ" στις γωνίες του παρμπριζ.

¶λλες είναι φιλμ και κολλάνε, σαν τα αντιθαμβωτικά που έχει το πίσω τζάμι.

Link to comment
Share on other sites

Από κεραία, τα πράγματα είναι δύσκολα. Οι τιμές τους κυμαίνονται από 50 έως 150 ευρώ. Παίζουν διάφορες. Όχι όμως οροφής.

Όλες κολλάνε στο μπροστά ή το πίσω παρμπριζ.

¶λλες είναι σαν ορθογώνια (σχετικά διακριτικά) κουτιά.

¶λλες κανονικές κεραίες. (Φαντάσου τες σαν 2 "Γ" στις γωνίες του παρμπριζ.

¶λλες είναι φιλμ και κολλάνε, σαν τα αντιθαμβωτικά που έχει το πίσω τζάμι.

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σου!!!τι μάρκα/ες θα μου προτινες???

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα σήμερα στο internet έναν τύπο κεραίας που είναι πλακέ και τοποθετείται ανάμεσα στην ταπετσαρία και την οροφή του αυτοκινήτου. Μου άρεσε η ιδέα καθώς είναι απόλυτα διακριτική έως αόρατη.

Δυστυχώς δεν την έχω βρει κάπου στην Ελλάδα.

Η επόμενη πιο διακριτική που έχω εντοπίσει είναι της Kenwood που είναι σε film. Τοποθετείται (κολλάει) πάνω στο παρμπριζ και μοιάζει με τα αντιθαμβωτικά που έχεις πίσω. Εάν την βάλεις στο μπροστά τζάμι, παρόλο που είναι πολύ μικρή και λεπτή, θα την έχεις μες στη μούρη σου. Εάν τη βάλεις στο πίσω, είναι πολύ πιθανό να μην μπορείς μετά να βάλεις αντιηλιακές μεμβράνες. Βασικό μειονέκτημα: Η τιμή τους.

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα σήμερα στο internet έναν τύπο κεραίας που είναι πλακέ και τοποθετείται ανάμεσα στην ταπετσαρία και την οροφή του αυτοκινήτου. Μου άρεσε η ιδέα καθώς είναι απόλυτα διακριτική έως αόρατη.

Δυστυχώς δεν την έχω βρει κάπου στην Ελλάδα.

Η επόμενη πιο διακριτική που έχω εντοπίσει είναι της Kenwood που είναι σε film. Τοποθετείται (κολλάει) πάνω στο παρμπριζ και μοιάζει με τα αντιθαμβωτικά που έχεις πίσω. Εάν την βάλεις στο μπροστά τζάμι, παρόλο που είναι πολύ μικρή και λεπτή, θα την έχεις μες στη μούρη σου. Εάν τη βάλεις στο πίσω, είναι πολύ πιθανό να μην μπορείς μετά να βάλεις αντιηλιακές μεμβράνες. Βασικό μειονέκτημα: Η τιμή τους.

¶σε φίλε μου τι έπαθα!!!Πήγα σε άλλο μαγαζί να μου το κοιτάξουν και να δω τι κεραία θα βάλω και μου είπαν ότι δεν μου το έχουν συνδέσει καλά και ότι πάνω δεν παίρνει ούτε navigator γιατί δεν μου έχουν βάλει το box που έπρεπε να έχει!!!την πάτησα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν τους έδειρες;;; :D Δηλαδή τι έγινε; ¶λλα σου υποσχέθηκαν και άλλα σου πούλησαν;;;

Τι θα κάνεις;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.