Jump to content
Renovatio

Ο κόκκινος φωτισμός της καμπίνας....

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά!Επιστρέφω με άλλη μια νέα απορία!

Λογικά οι κατοχοι του αυτοκινητου θα ξέρουν καλύτερα...

Ο κόκκινος φωτισμός της καμπίνας που προέρχεται από τα 2 φωτάκια κοντά στην πλαφονιέρα είναι standard σε όλα τα μοντέλα η πρέπει να μπει κάποιο πακέτο?

Thanks προκαταβολικά!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!Επιστρέφω με άλλη μια νέα απορία!

Λογικά οι κατοχοι του αυτοκινητου θα ξέρουν καλύτερα...

Ο κόκκινος φωτισμός της καμπίνας που προέρχεται από τα 2 φωτάκια κοντά στην πλαφονιέρα είναι standard σε όλα τα μοντέλα η πρέπει να μπει κάποιο πακέτο?

Thanks προκαταβολικά!

Ειναι στανταρ...

Link to comment
Share on other sites

ειναι ολα τα λεφτα ;)

Παιδια ειναι γαματος ο φωτισμος... Τα Χριστουγεννα οι φιλοι μου με πειραζαν οτι ειναι σα χριστουγεννιατικος στολισμος.....!!!

Επισης η ενταση τους ρυθμιζεται ταυτοχρονα με την ενταση του φωτισμου του πινακα οργανων...

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται δεν θα ξανά μπω στο forum.Με όλα αυτά που λέμε δεν αντέχω να περιμένω μέχρι να έρθει το αμάξι!και να φανταστείτε έχουν περάσει μονο 4 μέρες από τους 4 μήνες tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Είναι ευκολο να ανεβασει κάποιος καμιά φωτογραφία απο τον φωτισμό που περιγράφετε;

Υπομονή φίλε renovatio! Εγώ μπήκα στην τελική ευθεία!!!!

Από αρχές Νοεμβρη που παρήγγειλα στο τέλος του μήνα έρχεται!!!!Ελπίζω να προλάβω να πάω εκδρομή με το καινούργιο μου αυτοκίνητο την Καθαρά Δευτέρα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μη σου πω οτι θα πρεπει να αρχισουμε να κανονιζουμε καμια εκδρομη γιατι απο οτι βλεπω καμια 10αρια θα το εχουμε μεχρι τοτε....

Αλλα ειμαστε διασκορπισμενοι σ'ολη την ελλαδα και να δω που θα συναντηθούμε....

Πάντως οταν δω οτι θα το παρετε στα χερια σας και αλλοι θα βαλω μπρος να κανουμε μια συναντησηση να πηγαινουμε ολα τα scirocco κομβοι.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τον κόκκινο φωτισμό που πέφτει στο χώρο της οθόνης θα τον έχει και στο δικό μας;Έχω κάνει ενα test drive μια μέρα πριν το παραγγείλω και δεν θυμαμαι να είχε τέτοιο φως, πάνε και τρεις μήνες απο τότε!!!!!Ωραίο δείχνει πάντως!

Οσο για την συνάντηση μακάρι να γίνει αν και δεν θα ήθελα να ήμουν στη θέση κανενός απο τα παιδιά που δεν το έχουν παραλάβει και δουν μερικά μαζεμένα να κάνουν βόλτες!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τον κόκκινο φωτισμό που πέφτει στο χώρο της οθόνης θα τον έχει και στο δικό μας;Έχω κάνει ενα test drive μια μέρα πριν το παραγγείλω και δεν θυμαμαι να είχε τέτοιο φως, πάνε και τρεις μήνες απο τότε!!!!!Ωραίο δείχνει πάντως!

Οσο για την συνάντηση μακάρι να γίνει αν και δεν θα ήθελα να ήμουν στη θέση κανενός απο τα παιδιά που δεν το έχουν παραλάβει και δουν μερικά μαζεμένα να κάνουν βόλτες!

απ'ότι λένε τα παιδιά είναι standard.Πάντως αν δεν είναι να μου το πείτε να το προσθέσω...:lol:

Οσο για την συνάντηση αν δεν θέλεις να μας στεναχωρήσετε τότε να μας πάρετε μαζί σας,να δούμε και το μελλοντικό αμάξι μας από την πλευρά του συνοδηγούtongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Η φωτο ισως ειναι λιγο υπερβολικη οσον αφορα το φωτισμο.Δεν ειναι και τοσο εντονος αλλα φυσικα ειναι ορατος και διακριτικος.Εξαλλου δεν πιστευω οτι θα ηταν σωστο να ηταν πολυ εντονος για ευνοητους λογους.Ο φωτισμος παντως προερχεται απο δυο "ματακια" που βρισκονται στην πλαφονιερα με αποτελεσμα στον ευρυτερο χωρο του λεβιε ταχυτητων να υπαρχει αυτος ο φωτισμος που ειναι πολυ διακριτικος και ομορφος.Οταν οδηγησα πρωτη φορα το αυτοκινητο μου και παρατηρησα εναν κοκκινο φωτισμο προσπαθουσα να καταλαβω απο που προερχεται και ειχα εκπλαγει με τη σημασια στη λεπτομερεια που εχουν δωσει οι Γερμανοι. :lol:

Link to comment
Share on other sites

θα σας πω το οδηγησα 16:45 με 17:00.Γι' αυτό δεν θυμαμαι!κ ήμουν τόσο ευτυχισμένος που δεν ήξερα τι να πρωτοαπολαύσω!Είναι το πρώτο αυτοκίνητο που πάιρνω μόνος μου!!!!

Όσο για τη συνάντηση αν κανονιστεί και μπορώ να έρθω θα σε πάρω για συνοδηγό!!!!Έκλεισε απο τώρα!!!

Link to comment
Share on other sites

P1040708.jpg

σε αυτήν την photo που βρήκα σε κάποιο άλλο thread δεν φαίνεται να υπάρχουν τα κόκκινα ledakia...να αρχίσω να ανησυχώ?

και εδώ είναι η πηγή του φωτός

phoca_thumb_l_img_3861.jpg

Link to comment
Share on other sites

P1040708.jpg

σε αυτήν την photo που βρήκα σε κάποιο άλλο thread δεν φαίνεται να υπάρχουν τα κόκκινα ledakia...να αρχίσω να ανησυχώ?

και εδώ είναι η πηγή του φωτός

phoca_thumb_l_img_3861.jpg

Με τετοια γωνια που εχει η πρωτη φωτο πως περιμενεις να φανουν;Δεν προεξεχουν κιολας :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, φίλοι μου τα φωτάκια είναι στον βασικό εξοπλισμό, είναι ακριβώς τα ίδια που είχε το golf v sportline που είχα και τώρα τα έχει και το scirocco που πήρα, το δικό μου είναι το βασικό 160άρι. Αρα μην ανχώνεστε θα είναι και στα δικά σας.

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι και στα 3αρια εχουμε βαλει ειναι τοσο Γαματα!!!!!!!!!

ΔΕΣ ΦΩΤΟ

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?&am...847&CID=392

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

αν μπορει καποιος φιλος π εχει ηδη το σιροκο ας ποσταρει καμια φωτο βραδυ..

και γενικα μια βραδυνη απο το εσωτερικο τ αυτοκινητου π εχω ακουσει οτι ειναι τελειο οταν ο ηλιος πεσει ;)

Link to comment
Share on other sites

κάτι τέτοιο είναι...το φως που πέφτει στην κεντρική κονσόλα όχι το φως στα πόδια των επιβατών

red1.jpg

:wub: Από F16 είναι η φωτογραφία???

Καλησπέρα, φίλοι μου τα φωτάκια είναι στον βασικό εξοπλισμό, είναι ακριβώς τα ίδια που είχε το golf v sportline που είχα και τώρα τα έχει και το scirocco που πήρα, το δικό μου είναι το βασικό 160άρι. Αρα μην ανχώνεστε θα είναι και στα δικά σας.

Φίλε μου sotoscirocco Μας έφτιαξες βραδιάτικα!!! Τράβα καμιά φωτογραφία και ανεβασέτην να δούμε και εμείς να ξελαμπικάρουμε! Και κοίτα όχι από κινητό τράβα Πολλά μέγα πίξελ. :huh:

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.