Jump to content
kouliss

Συνάντηση μελών Αττικής στον Ωρωπό

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

το Hellenic VWClub αυτή την Κυριακή 8 Φεβρουαρίου 2009 και ώρα 14:00 πάει για φαγητό στον Ωρωπό στην ταβέρνα του Μπάμπη.

Θα βρεθούμε για να... δαμάσουμε τις κοιλιές μας... και κυρίως να σχεδιάσουμε τις σκανδαλιές της Πανελλήνιας εκδρομής.

Να θυμίσουμε ότι μπορείτε να έρθετε μόνοι σας ή με την παρέα σας. Περιμένουμε και τους νεότερους της παρέας μας για να τους γνωρίσουμε απο κοντά και να πιούμε και ένα ποτηράκι.

Καλό θα είναι όσοι έχουν PMR να τα φέρουν μαζί... για να επικοινωνούμε και να προετοιμαστούμε για το κομβόι της εκδρομής.

Το ραντεβού μας είναι στις 13:45 στην εθνική οδό στο ύψος της Ν. Φιλαδέλφειας στη Renault. 14:10 θα αναχωρήσουμε βρέξει - χιονίσει γιατί... το φαγητό δεν μπορεί να περιμένει tongue.gif

Για την καλύτερη οργάνωση μας... δηλώστε την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο. Αλλιώς κάποιοι θα... μείνουν όρθιοι και νηστικοί.

nick+ αρ. ατόμων

Σας περιμένουμε όλους και όλες!!!!

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

-----------------

Συμμετοχές:

  • subaroGOLFAKIAS+1
  • doumasj
  • trelaras582
  • svouras
  • BADBOY +1 + 2
  • ToToS
  • lupakos
  • PanosVR6
  • Giorgos79+1
  • GFSI
  • michael hatzimitros+3
  • Scirocco08
  • N.O.S.-->
  • KmpRado
  • NikosFsi+2

25 φίλοι θα φάνε... εσύ?!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητά μέλη,

το Hellenic VWClub αυτή την Κυριακή 8 Φεβρουαρίου 2009 και ώρα 14:00 πάει για φαγητό στον Ωροπό στην ταβέρνα του Μπάμπη.

Θα βρεθούμε για να... δαμάσουμε τις κοιλιές μας... και κυρίως να σχεδιάσουμε τις σκανδαλιές της Πανελλήνιας εκδρομής.

Να θυμίσουμε ότι μπορείτε να έρθετε μόνοι σας ή με την παρέα σας. Περιμένουμε και τους νεότερους της παρέας μας για να τους γνωρίσουμε απο κοντά και να πιούμε και ένα ποτηράκι.

Καλό θα είναι όσοι έχουν PMR να τα φέρουν μαζί... για να επικοινωνούμε και να προετοιμαστούμε για το κομβόι της εκδρομής.

Το ραντεβού μας είναι στις 13:45 στην εθνική οδό στο ύψος της Ν. Φιλαδέλφειας στη Renault. 14:10 θα αναχωρήσουμε βρέξει - χιονίσει γιατί... το φαγητό δεν μπορεί να περιμένει tongue.gif

Σας περιμένουμε όλους και όλες!!!!

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

mesaaaaaaaaaaaa + :wub:

Edited by doumasj
είναι πτωτάρης...τώρα μαθαίνει....
Link to comment
Share on other sites

Πω πω Παναγια μου, εχει να πεσει πολυυυυυυυ μασαμπουκοκατασταση tongue.gif . Ξεκινω το ακονισμα απο σημερα :rolleyes: . Εννοειται πως μεεεεεεεεεεεεεεεεεεεσα για μεσα

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδακια δεν μπορω δουλευω αλλα εχω απολαυσει τους μεζεδες της εν λογω ταβερνας με το Αουντι κλαμπ....Ηταν και ενα ξανθο παιδακι τοτε μαζι μου και δεν μας εφταναν τα μαντρια της περιοχης τοτε θυμαμαι!!!Ενα ειναι σιγουρο θα φατε καλα εχει πολυ ωραιο σνιτσελ, θυμασαι Πετρακη??? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

¶ντε μέσα και εγώ .....μιας και θα έχουμε επίτιμους καλεσμένους sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Εεεεεεε αμα ειναι να'ρθεις εσυ εεε τοτε να στρωσουμε το κοκκινο χαλι ( σαν αυτο που στρωνουνε στα οσκαρ) tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Αφου θα πατε και θα ντερλικωσετε,δε φερνετε και τιποτα σε μενα το μαυρο που θα δουλευω? lick.giflick.giflick.gif

Για οποιον φιλοτιμηθει (αν και ξερω τι μοσχαρια ειστε tongue.giftongue.giftongue.gif ) θα ειμαι στο Χαλανδρι στην Εθνικης αντιστασεως στον ΑΒ απεναντι απο τη Μαγνητικη Τομογραφια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δλδ να υποθεσω οτι κατα τις 14.00 θα περνατε διοδια Αφιδνων? Οχι τπτ αλλο, αλλα πιο κοντα μου πεφτει ΠΕΥΚΗ- ΑΦΙΔΝΕΣ. Αληθεια ειναι πανω στην παραλια ή αλλου ετσι μηπως και δεν προλαβω το κονβοι :whistling::whistling:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως δεν θα συμμετεχουμε στην τρελοπαρεα, μιας και θα ειμαστε απο το πρωι στο Ναυπλιο για τους.....ιδιους λογους ;)

Καλα να περασετε και πιειτε και κανενα κουβα σοδα ο καθενας γιατι βλεπω να κοιμοσταστε στην επιστροφη tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

πιειτε και κανενα κουβα σοδα ο καθενας γιατι βλεπω να κοιμοσταστε στην επιστροφη tongue.gif

Νικο don't worry ολοι οι δρομοι.........μια ευθεια, βαλε και τον αυτοματο πιλοτο και τσακ στο σπιτι αυτοματα :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.