Jump to content

Recommended Posts

καλησπέρα παιδιά έκανα και εγώ την αρχή μου όχι πολλά πράγματα. ακόμα

πρόγραμμα από Overload 204.1hp στον στρόφαλο 158,7hp στον τροχό με 276.0nm

αυτά από μηχανικά

και εξωτερικά πίσω μαύρα φανάρια 17αρες ζάντες από Gti ΖΕΡΟ ΡΟΣΟ λάστιχα και αντηλιακές ζελατίνες

Link to comment
Share on other sites

Λιγο μεγαλη αποκλιση δεν εχει απο στροφαλο σε τροχο?Σε τι δυναμομετρο εγινε η μετρηση?

σε maha

Link to comment
Share on other sites

Το μαχα δεν βγαζει τροχο...οποτε δεν ισχυει αυτο που βλεπεις...Plex Tuning βγαζει μονο τροχο ακριβως!

σωστα.εχεις αλλο νουμερο στον τροχο απο το νουμερο που λες... :D:thumbsup: :thumbsup:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Στον τροχο ειναι περιπου οσα αλογα εβγαλες μειων 10-12% αλλα και αυτο σχετικο ειναι...

μπα δεν νομίζω γιατί όπως λες βγαίνει 141.3 στον τροχό δηλαδή 157 * 10%- = 141.3 Ημμμ μπα δύσκολο μου φαίνεται... θα μάθω και θα σου πω

Link to comment
Share on other sites

μπα δεν νομίζω γιατί όπως λες βγαίνει 141.3 στον τροχό δηλαδή 157 * 10%- = 141.3 Ημμμ μπα δύσκολο μου φαίνεται... θα μάθω και θα σου πω

λογικα στον τροχο εχεις καπου 175 αλογα....οχι 140....

Link to comment
Share on other sites

Εννοω οτι στον τροχο ειναι 204 -10/12% δλδ περιπου 180 τροχο πρεπει να εισαι +-3 περιπου!Ολα οσα λεω με καποια επηφυλαξη αλλα συνιθως καπου εκει πεζει!

Edited by Golf_Mk2
Link to comment
Share on other sites

Ψάξ'το ξανά φίλε Μάνο γιατί μάλλον τα παιδιά (activious+Golf Mk2) έχουν δίκιο! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

όχι ακόμα -_- γιατί πέρασα κάτι catback ελεύθερο. έγινε μπέρδεμα εγώ νόμιζα - 10 της % από αυτό που αναφέρει τροχό ναι το ξέρω ότι δεν έχω 204 τροχό αυτό είναι στρόφαλο

Link to comment
Share on other sites

Μπα όλα κομπλέ είμαι περίπου 1 χρόνω έτσι με 60.000 χ χιλιόμετρα και είναι όλα κουλ

έριξα και ένα paper cross φιλτροκουτι πάνω και πάω για βάψιμο και σκαστα αν βρω δηλαδή

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πρόκειται για μια ολοκληρωμένη παρουσίαση, το θέμα κλειδώνει και θα ανοιχθεί μόνο με αίτημα του δημιουργού του, εφόσον θα έχει κάτι νεότερο να συμπληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.