Jump to content
VR6

Tα Corrado του Vwclub!

Recommended Posts

Κι αφου εγινε λοιπον η συναντηση για βαλτε εδω τις φωτο να τα καμαρωσουμε!!

Τοσοι φωτογραφοι ημασταν για να δουμε τι βγαλαμε...

Επισης να ευχαριστησουμε τα παιδια που ηρθαν να μας προσκαλεσουνε στο meeting στον Ωρωπο αλλα οπως ηταν αναμενομενο αν καθισεις τοσους "αρρωστους" στο ιδιο τραπεζι η ωρα περναει χωρις να το καταλαβεις!!

Να πω οτι απο το παρκινγκ φυγαμε καπου στις 6παρα!!

Υ.Γ.1 Απο τις ομορφοτερες στιγμες ηταν οταν στηθηκαμε για την φωτογραφια, κ περναγε ο κοσμος κ χαζευε τα αμαξια!

Υ.Γ.2 Οι δικες μου φωτο παιδια απο αυριο....sorry!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγγνωμη που δεν μπορεσαμε να ρθουμε στο μεγαλο μιτινγκ μετα

αλλα κατι να γνωριστουμε κατι να δουμε τα αυτοκινητα και να συζητησουμε περασε η ωρα.

Ειδικα για μενα που ειμαι απο Ναυπλιο αν ερχομουν θα γυριζα σπιτι μετα τις 1.

Αυτες ειναι μερικες απ τις φωτογραφιες που τραβηξαμε σημερα

26945122gf3.jpg

By rocpet, shot with FE360,X875,C570 at 2009-02-08

80241052xe2.jpg

By rocpet, shot with FE360,X875,C570 at 2009-02-08

43069290xb5.jpg

By rocpet, shot with FE360,X875,C570 at 2009-02-08

23349853fu2.jpg

By rocpet, shot with FE360,X875,C570 at 2009-02-08

16610783kp7.jpg

By rocpet, shot with FE360,X875,C570 at 2009-02-08

99255790iy2.jpg

By rocpet, shot with FE360,X875,C570 at 2009-02-08

12qc6.jpg

By rocpet, shot with FE360,X875,C570 at 2009-02-08

43541167vr6.jpg

By rocpet, shot with FE360,X875,C570 at 2009-02-08

33050190nm8.jpg

By rocpet, shot with FE360,X875,C570 at 2009-02-08

17387521ap5.jpg

By rocpet, shot with FE360,X875,C570 at 2009-02-08

10ho9.jpg

By rocpet, shot with FE360,X875,C570 at 2009-02-08

11ih4.jpg

By rocpet, shot with FE360,X875,C570 at 2009-02-08

13os2.jpg

By rocpet, shot with FE360,X875,C570 at 2009-02-08

14vi9.jpg

By rocpet, shot with FE360,X875,C570 at 2009-02-08

15ox8.jpg

By rocpet, shot with FE360,X875,C570 at 2009-02-08

Link to comment
Share on other sites

Και έχω να πω, πως τα καμάρια σας ήταν η ξεχωριστή ευχάριστη νότα στο παρκινγκ... Μπράβο σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Αφου και ο καιρος μας εκανε το χατηρι , η συναντηση εξελιχτηκε σε πολυ ομορφο κλιμα. ;)new_sugkrotima.gif

Τοσα corrado και scirroco μαζεμενα σιγουρα δεν εχω ξαναδει και ολοι χαιρομαστε σα μικρα παιδια... sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Τελικα αποδειχτηκε οτι και στην πραγματικοτητα η πλειοψηφια ηταν μικρα παιδια .... ;)

Ενα ευχαριστω για τα παιδια του vw club που αφενος περασαν να μας χαιρετησουν και να μας υποδεχτουν καποιους απο τους καθυστερημενους ... καθως και να μας προσκαλεσουν προσωπικα στη συναντηση στον Ωρωπο .

Τελικα η ανθρωπινη επαφη ειναι αυτο που εχει μεγαλυτερη σημασια σε ενα forum ή σε ενα club .

Ομως οπως ηταν ψιλοαναμενομενο η συναντηση εληξε λιγο πριν τη δυση του ηλιου ....

Μερικες φωτο και απο μενα για το συμβαν.....

Link to comment
Share on other sites

Οταν ειδα τα corrado & τα sirocco μαζι κοιταζα να δω αν βρισκομαι Γερμανια η Ελλαδα.......

Καλο ειναι να κατευενεται και καμια Πεμπτη στης συναντισεις να δινουν και τα σιγκεκριμενα car το παρων........

Γιατι , μην ξεχναμαι οτι ανοικουμαι ολοι στο VWclub !!!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίες φωτογραφίες,μπράβο! Μήπως το κόκκινο corrado είναι απο Π.Ηράκλειο?

Ισως να ηταν καποτε ....

τωρα ομως οχι....

Link to comment
Share on other sites

Πέρναγα να πάρω εναν φίλο μου για καφε και το έβλεπα κάθε φορά ...φοβερό μιλάμε !Επίσης άλλο ενα κόκκινο βλέπω στο ΤΕΙ Πειραιά.Είναι πολύ ωραίο αμάξι!

Edited by Passat_3b
Link to comment
Share on other sites

Μια πολυ καλη αρχη!

Αν και με λιγο καλυτερες συνθηκες θα μπορουσαμε να ειχαμε αλλα 2-3 corrado και σιγουρα αλλα 2-3 Scirocco που γνωριζω εγω προσωπικα.

Οπως και να εχει....

3267132563_480a769788_o.jpg

3267132873_14aabf44c8_o.jpg

3267956614_494beb1777_o.jpg

3267133385_611f40722f_o.jpg

3267957132_e3993ce349_o.jpg

Βασικα τις υπολοιπες θα τις ανεβασω στο Meeting της κυριακης

Link to comment
Share on other sites

Το Corrado όσα χρόνια κι αν περάσανε, έχει αυτό που λέμε, κλασσική ομορφιά. Προσωπικά μου αρέσει πολύ!

συμφωνώ με τον προλαλήσαντα.....

Link to comment
Share on other sites

Πολυ corrado, αρκετα scirocco II, και αν ειδα καλα και scirocco I???

Παιδια, τα χιλιομετρα που μας χωριζουν ειναι πολλα...

Το λεω για το λογο του οτι αν γινοταν πιο πανω - πιο κοντα στην Θεσσαλονικη να μετριασουμε και την αποσταση σιγουρα θα ητανε παρον +4 corrado και +2 scirocco.

Aντε, την επομενη φορα!!!

Να ειστε γεροι παιδια και να χαιρεστε τα καμαρια σας για πολλα πολλα χιλιομετρα ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!Παιδια SoS το τηλ του Πετρου......

Πετρο δεν εχω το τηλ σου......

Αν καποιος ξερει η εχει σεβρο βαση και τρομπα η ολοκληρη μοναδα abs για το corrado .βρηκα ενα θεσσαλονικη και μου ζητανε μεχρι και κο.......λο για να το αγορασω....

Οποιως ξερει κατι η εχει ας με παρει τηλ......6909048192 !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!Παιδια SoS το τηλ του Πετρου......

Πετρο δεν εχω το τηλ σου......

Αν καποιος ξερει η εχει σεβρο βαση και τρομπα η ολοκληρη μοναδα abs για το corrado .βρηκα ενα θεσσαλονικη και μου ζητανε μεχρι και κο.......λο για να το αγορασω....

Οποιως ξερει κατι η εχει ας με παρει τηλ......6909048192 !

ΓΙΑ Cοrrado ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ στον Πειραια ενας γιατρος. Το τηλεφωνο του= 6976056250 .Εχω παρει πολλα για το VR6 μου και σε πολυ καλες τιμες γιατι δεν ειναι εμπορας αλλα αρωστος με τα Corrado.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ςγω διστυχως το σαββατο 17.10 τ απογεμα τρακαρα(με τρακαρε)ενα σκουτερ και η corradara μου την ακουσε ακρομπαρο στραβωσε η ζαντα και μπηκε ολο το φτερο του οδηγου μεσα κι ετσι δεν καταφερα να ρθω στη πολυσυζητημενη μας συναντηση διστυχως τρεχω τωρα και δε φτανω οποις λοιπον ξερει με την ευκαιρια επειδη δεν εχω καμια ορεξη να γεμισω το αμαξι μου στοκο που μπορω να βρω αριστερο φτερο ας βοηθησει

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ Cοrrado ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ στον Πειραια ενας γιατρος. Το τηλεφωνο του= 6976056250 .Εχω παρει πολλα για το VR6 μου και σε πολυ καλες τιμες γιατι δεν ειναι εμπορας αλλα αρωστος με τα Corrado.

Τασο για σενα λενε B):D:D:D .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!Παιδια SoS το τηλ του Πετρου......

Πετρο δεν εχω το τηλ σου......

Αν καποιος ξερει η εχει σεβρο βαση και τρομπα η ολοκληρη μοναδα abs για το corrado .βρηκα ενα θεσσαλονικη και μου ζητανε μεχρι και κο.......λο για να το αγορασω....

Οποιως ξερει κατι η εχει ας με παρει τηλ......6909048192 !

Έχω μια από VR6 αλλά δεν ξέρω αν κάνει σε Corrado

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ςγω διστυχως το σαββατο 17.10 τ απογεμα τρακαρα(με τρακαρε)ενα σκουτερ και η corradara μου την ακουσε ακρομπαρο στραβωσε η ζαντα και μπηκε ολο το φτερο του οδηγου μεσα κι ετσι δεν καταφερα να ρθω στη πολυσυζητημενη μας συναντηση διστυχως τρεχω τωρα και δε φτανω οποις λοιπον ξερει με την ευκαιρια επειδη δεν εχω καμια ορεξη να γεμισω το αμαξι μου στοκο που μπορω να βρω αριστερο φτερο ας βοηθησει

Kριμα και περαστικα .

Next time ......

Link to comment
Share on other sites

Αστα φιλε μου απο το πουθενα κι η ηρωνια ειναι πως ημουν πατρα για διημερο και ξεκινησουσα το σαββατο το απογεμα να γυρισω αθηνα για την συναντηση και λιγο πριν βγω στην εθνικη εγινε η ζημια....παντως αν ξερει κανεις να μου πει που θα βρω φτερο θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα

Link to comment
Share on other sites

Αστα φιλε μου απο το πουθενα κι η ηρωνια ειναι πως ημουν πατρα για διημερο και ξεκινησουσα το σαββατο το απογεμα να γυρισω αθηνα για την συναντηση και λιγο πριν βγω στην εθνικη εγινε η ζημια....παντως αν ξερει κανεις να μου πει που θα βρω φτερο θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα

Ανοιξε θεματακι για το φτερο καλυτερα...εχεις πμ

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Αστα φιλε μου απο το πουθενα κι η ηρωνια ειναι πως ημουν πατρα για διημερο και ξεκινησουσα το σαββατο το απογεμα να γυρισω αθηνα για την συναντηση και λιγο πριν βγω στην εθνικη εγινε η ζημια....παντως αν ξερει κανεις να μου πει που θα βρω φτερο θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα

στηλε ενα πμ στο μελος KMPRADO εχει ακρη με ανταλακτηκα για Corado :D σε τιμες χωμα.... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.