Jump to content
archery

Λασπωτήρες Ναι ή Όχι?

?? ?????? ?????????? ??? Scirocco?  

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Παιδιά, μετά από κατέβασμα που έκανα, του κατάλογου της Αγγλίας, είδα ότι στα αξεσουάρ έχουν λασπωτήρες. Τι γνώμη έχετε? Θα βάζατε λασπωτήρες στο Scirocco?

Προσωπικά πιστεύω, ότι οι λασπωτήρες εκτός ότι δεν αφήνουν τις λάσπες νερά και πέτρες να πετάγονται στα πίσω οχήματα, αλλά και να λερώνει, γρατζουνάει το δικό μας, από την άλλη του δίνει και μια ομορφότερη όψη!

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να το δουμε πρωτα και μετα να ψηφισουμε.Βαλε link θα ειναι πιο ευκολο για ολους αν δουμε φωτο. :thumbsup:

Δίκιο έχεις! :thumbsup: αυτή είναι η διεύθυνση του κατάλογου. http://www.volkswagen-zubehoer.de/fileadmi...co_Zub_GB_2.pdf

Και αυτή η φωτογραφία!

mudflapswv9.jpg

Υ.Γ. Το πρωί τηλεφωνήθηκα με τον αντιπρόσωπο και του είπα να μου κάνει δώρο ή λασπωτήρες, λεκανάκι πορτπαγκάζ, ή τα νίκελ στους μαρσπιέδες. αντί τους αισθητήρες που τους παράγγειλα τελικά εργοστασιακούς. Και τελικά δέχτηκε να μου κάνει το λεκανάκι! :thumbsup:

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι σε ενα Sport-coupe αυτοκινητο οπως το Scirocco δεν ταιριαζουν οι λασπωτηρες.Ειναι εναντια στον χαρακτηρα του...

+10000 δεν θα έβαζα ούτε και εγώ λασπωτήρες...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μετά από κατέβασμα που έκανα, του κατάλογου της Αγγλίας, είδα ότι στα αξεσουάρ έχουν λασπωτήρες. Τι γνώμη έχετε? Θα βάζατε λασπωτήρες στο Scirocco?

Προσωπικά πιστεύω, ότι οι λασπωτήρες εκτός ότι δεν αφήνουν τις λάσπες νερά και πέτρες να πετάγονται στα πίσω οχήματα, αλλά και να λερώνει, γρατζουνάει το δικό μας, από την άλλη του δίνει και μια ομορφότερη όψη!

Οχι οχι οχι!!! μην το κάνεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Οχι λασπωτηρες ρε archery...σιγα μη του βαλουμε και κοτσαδορο ή σχαρα που δινει η vw... tongue.gif

Σχαρα για να βαλω το snowboard θα εβαζα, λασπωτηρες ομως οχι !!

Πες μου ενα καλο αυτοκινητο των τελευταιων 5 χρονων που η εταιρεια

του φοραει λασπωτηρες... Κανενα.

Link to comment
Share on other sites

Βαλτου και ενα τρειλερ να κανεις δουλεια σου,,,κ αστους να λενε

:lol:-_-:thumbsup:tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Λασπωτηρες εβαζαν σε Lada δεκαετιας 80 τους οποιους τους εφτιαχναν με ελαστικο πλαστικο και τους εβαζαν με πριτσινια ή βιδα και μετα απο 10 μερες εψαχνες τον ενα απο τους 2 γτ ελειπε ή θα ειχε κοπει και θα κρεμοταν...Αργοτερα Κοκκινο ειδικο υλικο πλαστικο εβαζαν στα πεζο 106,92-96, και νομιζαν οτι ετρεχαν σε αναβαζεις!Ελεος οχι και σε μας αυτα...Ειδικα στο Scirocco που το αμαξι ειναι πανεμορφο!

Link to comment
Share on other sites

Λασπωτηρες εβαζαν σε Lada δεκαετιας 80 τους οποιους τους εφτιαχναν με ελαστικο πλαστικο και τους εβαζαν με πριτσινια ή βιδα και μετα απο 10 μερες εψαχνες τον ενα απο τους 2 γτ ελειπε ή θα ειχε κοπει και θα κρεμοταν...Αργοτερα Κοκκινο ειδικο υλικο πλαστικο εβαζαν στα πεζο 106,92-96, και νομιζαν οτι ετρεχαν σε αναβαζεις!Ελεος οχι και σε μας αυτα...Ειδικα στο Scirocco που το αμαξι ειναι πανεμορφο!

:D θα νομίζουν ότι και εμείς τρέχουμε στις 24 ώρες!!! :lol:tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

λασπωτηρες ουτε που να το φανταστω

αν ειχα καμια ferrari για κυριο τουτου και το scirokaki για το χωραφι τοτε και μονο τοτε θα εβαζα :lol:;):D

Edited by gazofonias
Link to comment
Share on other sites

Αν σκεφτούμε όμως, ότι οι δρόμοι της μαμάς Ελλάδας, είναι χειρότεροι από χωράφια? Τότε το μόνο σίγουρο είναι ότι και το Scirocco χρειάζεται tongue.giftongue.giftongue.gif:D

Link to comment
Share on other sites

Αν σκεφτούμε όμως, ότι οι δρόμοι της μαμάς Ελλάδας, είναι χειρότεροι από χωράφια? Τότε το μόνο σίγουρο είναι ότι και το Scirocco χρειάζεται tongue.giftongue.giftongue.gif:cry:

Οχι οχι με τιποτα το χαλαει...

Link to comment
Share on other sites

Οχι οχι με τιποτα το χαλαει...

Τώρα μου θυμίζεται την κόρη μου όταν ήταν μικρή, της έλεγα π.χ. φάε τις γαρίδες και μου έλεγε δεν μου αρέσουν! Γιατί τις δοκίμασες και δεν σου αρέσουν? -Όχι αλλά δεν μου αρέσουν! tongue.giftongue.giftongue.gif:D Χωρίς να το έχεται δει βγάζεται βιαστικά συμπεράσματα, πρώτα το δοκιμάζεις και μετά αποφασίζεις αν είναι ωραίο. Τουλάχιστον εγώ αυτό κάνω, αλλά πάρτε οποιοδήποτε αυτοκίνητο που φοράει λασποτήρες της μαμός του και πείτε μου ποιο δεν σας αρέσει και γιατί? Ίσα ίσα που το φουσκώνει και το δίχνει και ποιο χαμηλό!!!

Link to comment
Share on other sites

Όχι είμαι αντιδραστηκός, θα το πλένω και ας μή λερώνεται! tongue.gif:D

Link to comment
Share on other sites

Όχι είμαι αντιδραστηκός, θα το πλένω και ας μή λερώνεται! tongue.gif:D

Πάντως το λευκό λερωμένο και λασπωμένο είναι πολύ όμορφο μου θυμίζει τα ''μουλάρια'' στο WRC για όσους παρακολοθούν το spor, επειδή από τις πόρτες και πίσω πλατένει γίνεται καφέ! γούστα όμως είναι αυτά και αναμνήσεις! :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.