Jump to content
archery

Λασπωτήρες Ναι ή Όχι?

?? ?????? ?????????? ??? Scirocco?  

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ας λερώνετε κρίμα να μην βγάζουν το ψωμάκι τους τα πλυντίρια... λιστές θα γίνουνε :D:(

Link to comment
Share on other sites

ας λερώνετε κρίμα να μην βγάζουν το ψωμάκι τους τα πλυντίρια... λιστές θα γίνουνε :lol: :lol:

Όχι να πάνε να κάνουν καμία άλλη δουλειά, σιγά να μην πάω να μου το πλύνουν! tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια αν βαλεις λασπωτηρες και σε πετυχω πουθενα θα βγαλω φωτο και θα ποσταρω στο τοπικ για τα περιεργα που ειδαμε στον δρομο....αα...μετα θα στους ξυλωσω κιολας και ας με κηνυγας...

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια αν βαλεις λασπωτηρες και σε πετυχω πουθενα θα βγαλω φωτο και θα ποσταρω στο τοπικ για τα περιεργα που ειδαμε στον δρομο....αα...μετα θα στους ξυλωσω κιολας και ας με κηνυγας...

Ε, ναι πολύ μακάβρειο θέαμα !!!

Link to comment
Share on other sites

ΛΑΣΠΩΤΗΡΕΣ Ε ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΕΑΝ ΧΤΥΠΑΝΕ ΧΑΛΙΚΑΚΙΑ ΣΤΑ ΠΛΑΓΙΑ

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΝΑΝΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΟΥΤΣΟΥΛΙΕΣ ΟΥΤΕ ΜΥΓΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΒΡΟΧΗ ΘΑ ΠΛΕΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ

ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΤΟ ΛΑΣΤΙΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΗ ΠΙΕΣΗ

ΕΧΩ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΙΑ ΜΕ ΝΑΝΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ PERCENTA ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΜΑΡΙΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΟΥΔΙΑ

ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΝΑ PM ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΜΕΣ

Link to comment
Share on other sites

Ε, ναι πολύ μακάβρειο θέαμα !!!

Για πες μου πόσο μακάβριο θέαμα είναι αυτό!!!! tongue.gif:lol:

p5060001b.jpg

p5070011.jpg

p5060003f.jpg

όπως βλέπεις έχω επιστέψει μετά από καταρρακτώδη βροχή μέσω Αττικής οδού συγκεκριμένα την περασμένη Τετάρτη! Και ιδού το αποτέλεσμα! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Για πες μου πόσο μακάβριο θέαμα είναι αυτό!!!! tongue.gif:lol:

όπως βλέπεις έχω επιστέψει μετά από καταρρακτώδη βροχή μέσω Αττικής οδού συγκεκριμένα την περασμένη Τετάρτη! Και ιδού το αποτέλεσμα! :lol:

Τώρα άμα πω οτι είναι ...λίγο χάλια, μην με παρεξηγήσεις

Link to comment
Share on other sites

Τώρα άμα πω οτι είναι ...λίγο χάλια, μην με παρεξηγήσεις

Και φυσικά Όχι!!! :lol::lol: Αλλά πρέπει να παραδεχτείς ότι κάνει τρομερή αντίθεση με το κόκκινο και από μακριά δεν φαίνονται καθόλου! Γίνονται ένα με τα λάστιχα! :lol:

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Και φυσικά Όχι!!! :rolleyes::lol: Αλλά πρέπει να παραδεχτείς ότι κάνει τρομερή αντίθεση με το κόκκινο και από μακριά δεν φαίνονται καθόλου! Γίνονται ένα με τα λάστιχα! :D

Μπορεί αν έλειπε αυτό το κομμάτι που περισσεύει από το πλάι tongue.giftongue.gif

a314ibaldp91w1gfpfwv.jpg

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό είναι που κάνει και όλη την δουλεία! Εγώ ξέρεις τι θα ήθελα? Αυτό το κομμάτι που δείχνεις να έσβηνε μέχρι το σημείο που έχει ποιο πάνω το μαύρο προστατευτικό στο φρύδι! Θα ήταν το τέλειο!!!

Υ.Γ. Κάτι τέτοιο!

p5060003a.jpg

p5070009a.jpg

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Περι ορεξεως,κολοκυθοπιτα....

μπλιάχ :( ποιο πολύ μου αρέσει η σπανακόπιτα! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

μπλιάχ :D ποιο πολύ μου αρέσει η σπανακόπιτα! tongue.gif

ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟΣΟ ΑΣΧΗΜΟ....ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΡΗΣΙΜΟ ΣΤΟΥΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΡΟΧΟΥΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΧΤΥΠΑΝΕ ΠΕΤΡΑΔΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ. ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΒΑΛΕΣ ARCHERY??? ΓΙΑΤΙ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΤΙ.

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟΣΟ ΑΣΧΗΜΟ....ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΡΗΣΙΜΟ ΣΤΟΥΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΡΟΧΟΥΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΧΤΥΠΑΝΕ ΠΕΤΡΑΔΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ. ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΒΑΛΕΣ ARCHERY??? ΓΙΑΤΙ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΤΙ.

Έχω βάλει και μπροστά! Μπες εδώ και δες!

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει και μπροστά! Μπες εδώ και δες!

Archery παρατήρησα κάτι διαφορετικό στα πίσω φώτα σου σε σχέση με τα δικά μου. Εσένα ανάβουν και τα δύο κάτω (στον προφυλακτήρα) καθώς επίσης και μέρος μόνο (το κέντρο) των πίσω φωτιστικών σωμάτων. Πως γίνεται αυτό??? Είναι τα πίσω φώτα ομίχλης ή έχεις βάλει κάποιο πακέτο φωτισμού???

Link to comment
Share on other sites

Archery παρατήρησα κάτι διαφορετικό στα πίσω φώτα σου σε σχέση με τα δικά μου. Εσένα ανάβουν και τα δύο κάτω (στον προφυλακτήρα) καθώς επίσης και μέρος μόνο (το κέντρο) των πίσω φωτιστικών σωμάτων. Πως γίνεται αυτό??? Είναι τα πίσω φώτα ομίχλης ή έχεις βάλει κάποιο πακέτο φωτισμού???

:lol::lol::lol: Πολύ καλό!!!! Όχι αντανάκλαση είναι από το φλας! :huh:

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol: Πολύ καλό!!!! Όχι αντανάκλαση είναι από το φλας! :huh:

:lol::lol::lol: Πλάκα κάνεις τώρα :lol: εμένα γιατί μου φαίνεται ότι είναι τα κανονικά φώτα?????

κοίτα να δείς κιόλας γιατί ψάρωσα τόσο πολύ.....

post-12309-1245681891_thumb.jpg

Edited by Nightcrawler80
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά , αυτό που λέτε είναι φυσιολογικό . Το έχουν όλα τα αυτοκίνητα - μηχανάκια - ποδήλατα. Λέγονται ανακλαστήρες ! Θυμάστε που όταν καβαλούσαμε ποδήλατο βάζαμε κάτω από την σέλλα ένα φωτάκι πλαστικό για να μας βλέπουν οι οδηγοί ? Ε , αυτό είναι σε όλες τις φωτογραφίες που παραθέσατε ! Είναι για την ασφάλεια και για να βλέπουν όσοι έρχονται καταπάνω σας όταν δεν έχετε ανάμενα φώτα , πχ παρκαρισμένο αυτοκίνητο σε σκοτεινό χώρο κλπ κλπ !

Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε σοβαροι? Τι κραταμε τετοιο θεμα? Λασπωτηρες στο ψοφιμι. Δεν εχουμε με τι να ασχοληθουμε λεω εγω. Παμε για τοξοβολια καλυτερα. Ποιος ξερει? Μπορει να γνωρισουμε και κανα καλο γκομενακι ;)

Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε σοβαροι? Τι κραταμε τετοιο θεμα? Λασπωτηρες στο ψοφιμι. Δεν εχουμε με τι να ασχοληθουμε λεω εγω. Παμε για τοξοβολια καλυτερα. Ποιος ξερει? Μπορει να γνωρισουμε και κανα καλο γκομενακι ;)

Αμα δεν σου αρεσουν, μην τους βαλεις.

Δεν σε αναγκασε κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά , αυτό που λέτε είναι φυσιολογικό . Το έχουν όλα τα αυτοκίνητα - μηχανάκια - ποδήλατα. Λέγονται ανακλαστήρες ! Θυμάστε που όταν καβαλούσαμε ποδήλατο βάζαμε κάτω από την σέλλα ένα φωτάκι πλαστικό για να μας βλέπουν οι οδηγοί ? Ε , αυτό είναι σε όλες τις φωτογραφίες που παραθέσατε ! Είναι για την ασφάλεια και για να βλέπουν όσοι έρχονται καταπάνω σας όταν δεν έχετε ανάμενα φώτα , πχ παρκαρισμένο αυτοκίνητο σε σκοτεινό χώρο κλπ κλπ !

Έχεις απόλυτο δίκιο και συμφωνώ! Ακριβώς αυτό είναι!

Ειμαστε σοβαροι? Τι κραταμε τετοιο θεμα? Λασπωτηρες στο ψοφιμι. Δεν εχουμε με τι να ασχοληθουμε λεω εγω. Παμε για τοξοβολια καλυτερα. Ποιος ξερει? Μπορει να γνωρισουμε και κανα καλο γκομενακι :thumbsup:

:thumbsup::thumbsup::thumbsup: Στην αρχή είπα να απαντήσω, αλλά θα πάνε χαμένα τα λόγια μου! Γι αυτό! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο και συμφωνώ! Ακριβώς αυτό είναι!

:thumbsup::thumbsup::thumbsup: Στην αρχή είπα να απαντήσω, αλλά θα πάνε χαμένα τα λόγια μου! Γι αυτό! :thumbsup:

Επειδη βαρεθηκα καθε φορα να σε βλεπω στο profile Μου, και τα ανουσια post σου εδω μεσα (Το 90% ειναι καλως ορισες) λες και ειναι δικια σου αυτη η κοινοτητα, αντε καλε μου πρωταθλητη, σταματα να ασχολεισε με εμενα. Ειμαι σιγουρος οτι εχεις καλυτερα πραγματα να κανεις.

Εγω απο την αλλη δεν εχω να κανω κατι καλυτερο μεχρι τις 11pm και αν σε πειραζει που κρινω το αμαξι που εχω, sorry pal, can't help you. On the other hand, if you're so inclined to piss me off, you're doing a really lousy job. I suggest, you go have a drink and if you wanna meet me, I'll be at Lis at 11. Ειναι ευκολο να με βρεις θα καθομαι στο Bar φοραω ασπρο Polo, ασπρο παντελονι, μπλε ζωνη και μπλε παπα!!!! Α ξεχασα. Αν παρολα αυτα δεν μπορεις να με βρεις, ρωτησε ενα σερβιτορο ποιος ειναι ο Ηλιας με τα tattoos. PM μην στειλεις δεν προκειτε να σου απαντησω. Οτι θελεις να το γραψεις εδω.

Να σε περιμενω?

Υ.Γ. Για να σου δειξω οτι δεν ειμαι εμπαθης οριστε το τηλεφωνο μου:694-2010185

Edited by eliasj
Link to comment
Share on other sites

Επειδη βαρεθηκα καθε φορα να σε βλεπω στο profile Μου, και τα ανουσια post σου εδω μεσα (Το 90% ειναι καλως ορισες) λες και ειναι δικια σου αυτη η κοινοτητα, αντε καλε μου πρωταθλητη, σταματα να ασχολεισε με εμενα. Ειμαι σιγουρος οτι εχεις καλυτερα πραγματα να κανεις.

Εγω απο την αλλη δεν εχω να κανω κατι καλυτερο μεχρι τις 11pm και αν σε πειραζει που κρινω το αμαξι που εχω, sorry pal, can't help you. On the other hand, if you're so inclined to piss me off, you're doing a really lousy job. I suggest, you go have a drink and if you wanna meet me, I'll be at Lis at 11. Ειναι ευκολο να με βρεις θα καθομαι στο Bar φοραω ασπρο Polo, ασπρο παντελονι, μπλε ζωνη και μπλε παπα!!!! Α ξεχασα. Αν παρολα αυτα δεν μπορεις να με βρεις, ρωτησε ενα σερβιτορο ποιος ειναι ο Ηλιας με τα tattoos. PM μην στειλεις δεν προκειτε να σου απαντησω. Οτι θελεις να το γραψεις εδω.

Να σε περιμενω?

Υ.Γ. Για να σου δειξω οτι δεν ειμαι εμπαθης οριστε το τηλεφωνο μου:694-2010185

Καταρχάς archery SORRY για το off topic...

Ρε eliasj ερώτηση μόνο μια ερώτηση θέλω να σου κάνω....μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ τι αυτοκίνητο έχεις???Και γτ το λες ψοφίμι???Δεν σε ειρωνεύομαι καθόλου απλά μου κάνει εντύπωση γτ έχω ξαναπετύχει και σε άλλο το post το "ψοφίμι" και μου δημιουργήθηκε απορία τι αυτοκίνητο οδηγάς(το ξέρω ότι είναι scirocco,αλλά δεν ξέρω την έκδοση του.....)!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.