Jump to content
archery

Λασπωτήρες Ναι ή Όχι?

?? ?????? ?????????? ??? Scirocco?  

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Καταρχάς archery SORRY για το off topic...

Ρε eliasj ερώτηση μόνο μια ερώτηση θέλω να σου κάνω....μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ τι αυτοκίνητο έχεις???Και γτ το λες ψοφίμι???Δεν σε ειρωνεύομαι καθόλου απλά μου κάνει εντύπωση γτ έχω ξαναπετύχει και σε άλλο το post το "ψοφίμι" και μου δημιουργήθηκε απορία τι αυτοκίνητο οδηγάς(το ξέρω ότι είναι scirocco,αλλά δεν ξέρω την έκδοση του.....)!!!

Φίλε μου μη ζητάς από εμένα συγνώμη, και δεν έχω κανένα μα κανένα πρόβλημα! Το πρόβλημα άλλος το έχει εδώ μέσα και το έχουν είδη αντιληφθεί και άλλοι! Αν προσέξεις θα δεις πόσο καιρό έχω να ποστάρω εδώ μέσα! Σε άτομα κομπλεξικά απαξιώ να απαντήσω και αν κάποιος θέλει να με βρει παρεμπιπτόντως, ξέρει που και πως να με βρει, τα στοιχεία μου είναι από την αρχή της εγραφής μου εμφανή! Και δεν χρειάζομαι να περιγραφώ για να με αναγνωρίσει κάποιος! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου μη ζητάς από εμένα συγνώμη, και δεν έχω κανένα μα κανένα πρόβλημα! Το πρόβλημα άλλος το έχει εδώ μέσα και το έχουν είδη αντιληφθεί και άλλοι! Αν προσέξεις θα δεις πόσο καιρό έχω να ποστάρω εδώ μέσα! Σε άτομα κομπλεξικά απαξιώ να απαντήσω και αν κάποιος θέλει να με βρει παρεμπιπτόντως, ξέρει που και πως να με βρει, τα στοιχεία μου είναι από την αρχή της εγραφής μου εμφανή! Και δεν χρειάζομαι να περιγραφώ για να με αναγνωρίσει κάποιος! tongue.gif

Εχεις την εντυπωση οτι καθομαι να δω την υπογραφη του καθενος, ειδικα την δικια σου? By the way? Που το ξερεις οτι ειμαι κομπλεξικος? Φυσικα και ειμαι. Εχω αυτο το περιεργο συμπλεγμα κομπλεξισμου απεναντι στην ανοησια. Και τελικα το προβλημα ειναι οτι εγω ειμαι χειροτερος απο εσενα που καθομαι και σου απανταω.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε σοβαροι? Τι κραταμε τετοιο θεμα? Λασπωτηρες στο ψοφιμι. Δεν εχουμε με τι να ασχοληθουμε λεω εγω. Παμε για τοξοβολια καλυτερα. Ποιος ξερει? Μπορει να γνωρισουμε και κανα καλο γκομενακι :lol:
Εχεις την εντυπωση οτι καθομαι να δω την υπογραφη του καθενος, ειδικα την δικια σου? By the way? Που το ξερεις οτι ειμαι κομπλεξικος? Φυσικα και ειμαι. Εχω αυτο το περιεργο συμπλεγμα κομπλεξισμου απεναντι στην ανοησια. Και τελικα το προβλημα ειναι οτι εγω ειμαι χειροτερος απο εσενα που καθομαι και σου απανταω.

B)B)B)B)B)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.