Jump to content
whitesnakexj

Ηχος Σε Polo

Recommended Posts

Θα βγάλω μια φωτογραφία όλη την εγκατάσταση και θα την ανεβάσω αν είναι.απλα να ξέρεις ότι για να βάλεις extra ηχεία πρέπει να αλλάξεις και ράδιο για να πιάνει τα δυο παραπάνω ηχεία και να μπορείς να μετακινείς τον ήχο μπρος πίσω

Sent from my iPad using Tapatalk

Αξίζει τον κόπο όμως να ξέρεις

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έχει αντικαταστήσει κανείς το rcd-210 με ραδιοcd του εμπορίου μεγέθους 1din ; ο ανάπτοντας είναι διαθέσιμος από τα συνεργεία της vw; υπάρχει η περίπτωση μετά να ακούγονται τριξίματα από το ράδιο; τα χειριστήρια του τιμονιού θα λειτουργούν;  (polo 6r). ποιο μπορεί να είναι το κόστους του αντάπτορα;

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Εχω ενα polo 9n και θελω να ρωτησω 2 πραγματα.

1ον εαν στις βασεις για τα πισω ηχεια ειναι τα καλωδια ετοιμα, περασμενα και

2ον εαν ξερετε καποιο καλο μαγαζι και οικομικο για 2 ηχειακια ????

 

Ευχαριστω εκ.των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

Για polo 1.2 6r θέλω να βάλω τιμόνι πολλαπλών λειτουργιών το οποίο να είνι συνδεδεμένο με το ραδιο..Πρέπει να αλλάξω εγκέφαλο εκτός απο στεφάνι τιμονιού?

Link to comment
Share on other sites

Για polo 1.2 6r θέλω να βάλω τιμόνι πολλαπλών λειτουργιών το οποίο να είνι συνδεδεμένο με το ραδιο..Πρέπει να αλλάξω εγκέφαλο εκτός απο στεφάνι τιμονιού?

Αν έχεις το highline όχι καθώς έχει ήδη εγκατεστημένο τον εγκέφαλο άνεσης.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω ένα polo 9n3 του 2008 με το εργοστασιακό rcd 200 και θέλω να βάλω υποδοχή aux. Βρήκα στο ebay αυτό: http://www.ebay.com/itm/AUX-IN-Interface-Adapter-Kabel-VW-RCD-200-210-300-310-500-510-MFD2-RNS-DVD-IPOD-/260989569321?hash=item3cc430c929:m:m0ZT6KaR2di-gaRf503Z5jQ. Ξέρει κανείς αν είναι συμβατό αυτό το προιόν??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, Polo r line Pου ηρθε με RCD-210. Διαβαζω το rcd -210 δεν εχει πισω ηχεια. Παιζει ρολο που ειναι r line, δηλαδη να εχει καλωδιωση ετοιμη και απλα να βαλω πανω ηχεια; Ξηλωμα δεν παιζει για καινουρια καλωδια.

Edited by Χάρης7
Link to comment
Share on other sites

On 13/1/2017 at 2:51 ΜΜ, Χάρης7 said:

Καλησπερα παιδια, Polo r line Pου ηρθε με RCD-210. Διαβαζω το rcd -210 δεν εχει πισω ηχεια. Παιζει ρολο που ειναι r line, δηλαδη να εχει καλωδιωση ετοιμη και απλα να βαλω πανω ηχεια; Ξηλωμα δεν παιζει για καινουρια καλωδια.

δεν ειναι τιποτα να περασεις καλωδια.δεν χαλαει το αμαξι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, σε Polo 6R του 10 highline υπάρχει εργοστασιακή καλωδίωση για τα πίσω ηχεία?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.