Jump to content
Michael T

Βάση λεβιέ ταχυτύτων

Recommended Posts

5463560034_large.jpg

Καλησπέρα παιδιά,

Στην παραπανω φωτο φενεται ο λεβιες των ταχυτητων ο οποιος δεν ειναι ο εργοστασιακος. Θα μπορουσε κανεις να μου πει-προτεινει απο που θα μπορουσα να βρω την συγκεκριμενη(στρογγυλη βαση) κα8ως επισης και τον "αποστατη"-καλυμμα-φουσκα που "ντυνει" μεχρι πανω το λεβιε? Δεν με απασχολει να ειναι νικελ η βαση. Απλα να βρω το καπακι αλλα με τη στρογγυλη βαση!

Προφανως και το αμαξι μου ειναι ενα Polo 6N tongue.gif

Ευχαριστω προκαταβολικα!

Link to comment
Share on other sites

http://cgi.ebay.co.uk/VW-AUDI-GOLF-SEAT-SK...%3A1|240%3A1318

κάτι τέτοιο ας πούμε; σίγουρα στο ebay κάτι θα βρείς.

Ακριβώς αυτό!Εκτως απο e-bay γνωρίζετε αν το πουλάνε και σε μαγαζιά με αξεσουάρ?

Link to comment
Share on other sites

Εκτός κι αν κοιτάξω από τροπέτα ΤΤ μήπως και βρω. Αλλα τι γίνεται με τη μαμά βάση? Όπως ξέρετε είναι τετράγωνη... Πώς θα μπορέσω να την προσαρμόσω τη στρόγγυλη βάση πάνω στο μαμά πλαστικό? :D

Link to comment
Share on other sites

με μια γρηγορη αναζήτηση χτες στο ebay βρήκα αυτό που σου είπα αλλα και βάσεις οι οποιες ήταν για το polo στρογγυλές, όπως δηλαδή στην φωτογραφία που είναι πάνω.

δυστυχώς δεν νομίζω να υπάρχει κάτι τέτοιο σε κατάστημα στο internet στην ελλάδα έχω ψάξει αρκετά και όπως μου έχουν πει και αρκετά παιδιά και από δω μέσα στο ebay θα βρείς πολύ πιο εύκολα αυτό που ζητάς

Link to comment
Share on other sites

Να το προσαρμοσεις αν πάρεις κάποιο μεταλικό κομματι, ίδιο με την βάση του λεβιέ και να κάνεις μόντα προσαρμόζοντάς τα...

Link to comment
Share on other sites

η καλύτερη σκέψη εάν σου πιάνουν τα χέρια φτιάξτο εσύ η φίλος-γνωστός σου με πολιεστέρας και το στοκάρεις μετά για να σκληρίνει περισσότερο να το φέρεις εκεί που θές εσύ :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

η καλύτερη σκέψη εάν σου πιάνουν τα χέρια φτιάξτο εσύ η φίλος-γνωστός σου με πολιεστέρας και το στοκάρεις μετά για να σκληρίνει περισσότερο να το φέρεις εκεί που θές εσύ :thumbsup:

άμα πιάνουν τα χέρια σου και έχεις και όρεξη........"κηδείες κάνεις"!!!!

Link to comment
Share on other sites

μέχρη και όλοκληρο εσωτερικό μπορείς να φτιάξεις... βέβαια εάν σου πιάνουν τα χέρια το κάνεις και μια επένδυση με δέρμα με ότι ραφές θές και έχεις κάτι τέλειος μοναδικό :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

μέχρη και όλοκληρο εσωτερικό μπορείς να φτιάξεις... βέβαια εάν σου πιάνουν τα χέρια το κάνεις και μια επένδυση με δέρμα με ότι ραφές θές και έχεις κάτι τέλειος μοναδικό :thumbsup:

Κοίτα εγώ προσωπικά αν κάτσω να κάνω κάτι και δεν είναι ακριβώς οπως το θέλω τότε το μάτι μου όποτε θα το κοιτάω θα πηγαίνει συνέχεια στο σημείο που είναι λάθος και θα στραβώνω συνέχεια!!!

Link to comment
Share on other sites

ε τότε απευθίνεσε σε ίδικουε για αυτήν την δουλεία και σου κάνουν παπάδες έτσι :thumbsup: αλλα να ξέρεις ότι εκεί θα φύγουνε πολλά χρήματα...

Link to comment
Share on other sites

ε τότε απευθίνεσε σε ίδικουε για αυτήν την δουλεία και σου κάνουν παπάδες έτσι :thumbsup: αλλα να ξέρεις ότι εκεί θα φύγουνε πολλά χρήματα...

Όχι απαραίτητα σε ιδικούς!!! Για μένα αρκεί να μην πάρω χαμπάρι τη μ@λ@κί@ και θα είμαι μία χαρά!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.