Jump to content
danichro

Φυμέ σε αυτοκίνητο με σπορ πακέτο

Recommended Posts

:thumbsup: Καλό! Για να το κάνω καλύτερο, ούτε αυτό ρώτησε! tongue.gif Θέλει σπορ πακέτο με τις ζάντες της μαμάς! :D

Υ.Γ. Νομίζω ότι τον συμφέρει να βάλει το σπόρ πακέτο και να αφήσει τις DoNington επάνω! tongue.gif

Με πιασες! Κυριως το θελω και γιατι μ αρεσουν,οχι οσο οι ιντερλαγκος βεβαια, αλλα ειναι και 17 και πιο φθηνες.

Υ.Γ. Νομίζω ότι τον συμφέρει να βάλει το σπόρ πακέτο και να αφήσει τις DoNington επάνω! tongue.gif

Μου φαινεται στο τελος δε 8α βαλω καθολου σπόρ πακέτο :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

άσπρο με Sport πακέτο + ζάντες (aftermarket σε μαύρο χρώμα) με φιμέ μεμβράνες στα τζάμια και ηλιοροφή = τρέλα! ;) (Γνώμη μου πάντα)

Link to comment
Share on other sites

άσπρο με Sport πακέτο + ζάντες (aftermarket σε μαύρο χρώμα) με φιμέ μεμβράνες στα τζάμια και ηλιοροφή = τρέλα! -_- (Γνώμη μου πάντα)

επαυξανω και με το παραπανω... Αυτο ακριβως παω να κανω. Εχω παραγγηλει ασπρο με Sport πακετο και ηλιοροφη, το μονο που μου λειπει ειναι οι aftermarket ζαντες, κουκλι θα γινει το ατιμο :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Αληθεια εχεις καμια ζαντα στο μυαλο σου?

Link to comment
Share on other sites

εγω του εβαλα φιμε απο τον Γιαννικελη- mandico 38 πισω 72 μπροστα

οι μπροστα ειναι σαν να μην υπαρχουν εχει ενα πολυ ελαφρο γκρι! αλλα για να μην μας γραψουν επρεπε να το αποδεχτω.το θεμα ειναι οτι κανουν την ιδια δουλεια με τις πιο σκουρες οποτε ειναι μια χαρα.

με πιο σκουρες εχω δει και ειναι σουπερ το αυτοκινητο και ειδικα το λευκο...αλλα κανεις μπαμ στα μπατσικα

Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδια και εγω ειμαι σε αναμονη του scirocco μου , θα ηθελα να ρωτησω εχει κανενας το εσωτερικο με τα καφε alcantara "cashmere" καθισματα σε φοτο , οτι εωαξα στο google μονο μια βρεικα και δεν φενεται και παλυ καλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδια και εγω ειμαι σε αναμονη του scirocco μου , θα ηθελα να ρωτησω εχει κανενας το εσωτερικο με τα καφε alcantara "cashmere" καθισματα σε φοτο , οτι εωαξα στο google μονο μια βρεικα και δεν φενεται και παλυ καλα!!!

οτι να ναι. ο καθενας ρωταει οτι να ναι κι οπου να ναι...υπαρχει αντιστοιχο τοπικ.εδω μονο για φυμέ!

Φιλικά πάντα..

Link to comment
Share on other sites

Καλα χαλαρωσε λιγο ρε φιλε , δεν σε θιξαμε κιολας , προφανως δεν θα βρεικα το αντιστοιχο post, αλλα και παλι δεν ειμαι off topic, γιατι ο τιτλος λεει και "σπορ πακετο" και τα αλκανταρα ειναι στο σπορ πακετο!

Και μονο για να μου την "μπεις" βγαινεις και εσυ off topic οποτε εισαι ιδιος και χειροτερος και αναγκαζεις εμενα να ξαναβγω off topic για να σου απαντησω !!!

Οσο γιατο "φιλικα" , δεν φαινεται!!!

Link to comment
Share on other sites

ενταξει κανε οτι θες παλικάρι μου...ρωτα και πως φτιαχνουμε ελληνικό καφε μιας και εχει χρωμα σαν το καφε που φοραει το σπορ πακετο..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.