Jump to content
danichro

Φυμέ σε αυτοκίνητο με σπορ πακέτο

Recommended Posts

Παιδια εν αναμονή και του δικού μου με σπορ πακετο ήθελα να ρωτησω αν εχει βάλει καποιος σε sirocco με το σπορ πακετο (φυμε κρυσταλλα στα πισω παραθυρα) μεμβράνες και στα μπροστα κρυσταλλα και αν ναι απο ποια εταιρια , ποια απόχρωση , το κόστος και αν για την εγκατάσταση βγάλανε την επένδυση της πόρτας!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εν αναμονή και του δικού μου με σπορ πακετο ήθελα να ρωτησω αν εχει βάλει καποιος σε sirocco με το σπορ πακετο (φυμε κρυσταλλα στα πισω παραθυρα) μεμβράνες και στα μπροστα κρυσταλλα και αν ναι απο ποια εταιρια , ποια απόχρωση , το κόστος και αν για την εγκατάσταση βγάλανε την επένδυση της πόρτας!

Αυτο ακριβως ειναι ενα θεμα που θα ηθελα να ανοιξω και εγω.Εχω βαλει και εγω το Sport Pack και θα ηθελα να ρωτησω περιλαμβανει μονο δερμα-αλκανταρα στα καθισματα και αλλες ζαντες η και φυμε τζαμια(πισω) και αλουμινενια πενταλ???

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ακριβως ειναι ενα θεμα που θα ηθελα να ανοιξω και εγω.Εχω βαλει και εγω το Sport Pack και θα ηθελα να ρωτησω περιλαμβανει μονο δερμα-αλκανταρα στα καθισματα και αλλες ζαντες η και φυμε τζαμια(πισω) και αλουμινενια πενταλ???

Eκτος απο τα καθισματα περιλαμβανει

-μαυρη επενδυση οροφης

-ζαντες 17'' donighton

-μαυρα διακοσμητικα αεραγωγων

-πενταλ αλουμινιου

-φυμε βαμμενα κρυσταλλα πισω

-ραφες στο τιμονι και λεβιε σε γκρι

Δεν σε ενημερωσαν απο την αντιπροσωπεια?

Link to comment
Share on other sites

Eκτος απο τα καθισματα περιλαμβανει

-μαυρη επενδυση οροφης

-ζαντες 17'' donighton

-μαυρα διακοσμητικα αεραγωγων

-πενταλ αλουμινιου

-φυμε βαμμενα κρυσταλλα πισω

-ραφες στο τιμονι και λεβιε σε γκρι

Δεν σε ενημερωσαν απο την αντιπροσωπεια?

Οχι για να πω την αληθεια δεν με ενημερωσαν.Και ρωταω τον πωλητη να βαλω πισω λιγο φυμε?Και μου απανταει ελα μωρε να πεταξεις 265 ευρω και λεω καλα λες.Αλλα θα παρω τηλεφωνο να μαθω τωρα κι ολας.Τι λετε?Ουτε για ραφες βεβαια ειπε ουτε για πενταλ αλουμινου)Μονο ζαντες και καθισματα.

Edited by ted33
Link to comment
Share on other sites

Οχι για να πω την αληθεια δεν με ενημερωσαν.Και ρωταω τον πωλητη να βαλω πισω λιγο φυμε?Και μου απανταει ελα μωρε να πεταξεις 265 ευρω και λεω καλα λες.Αλλα θα παρω τηλεφωνο να μαθω τωρα κι ολας.Τι λετε?Ουτε για ραφες βεβαια ειπε ουτε για πενταλ αλουμινου)Μονο ζαντες και καθισματα.

Μολις μιλησα και μου τα επιβεβαιωσε ολα αυτα που μου ειπες και εσυ danichro απ την αντιπροσωπεια.Μου λεει ναι ετσι ειναι δεν στο ειπα?Λεω οχι.Μου λεει συγνωμη δικιο εχεις.Ετσι χαρη στην βοηθεια σου λυθηκε και αυτο.Σ ευχαριστω πολυ...!!!

Link to comment
Share on other sites

Μολις μιλησα και μου τα επιβεβαιωσε ολα αυτα που μου ειπες και εσυ danichro απ την αντιπροσωπεια.Μου λεει ναι ετσι ειναι δεν στο ειπα?Λεω οχι.Μου λεει συγνωμη δικιο εχεις.Ετσι χαρη στην βοηθεια σου λυθηκε και αυτο.Σ ευχαριστω πολυ...!!!

Βρε 'ted33' αν είναι δυνατόν! tongue.giftongue.giftongue.gif έχω αναρτήσει και τον κατάλογο, http://i168.photobucket.com/albums/u195/ar...coprosfora2.jpg που αναφέρει το σπορ πακέτο από τι αποτελείται! tongue.gif:angry2:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εν αναμονή και του δικού μου με σπορ πακετο ήθελα να ρωτησω αν εχει βάλει καποιος σε sirocco με το σπορ πακετο (φυμε κρυσταλλα στα πισω παραθυρα) μεμβράνες και στα μπροστα κρυσταλλα και αν ναι απο ποια εταιρια , ποια απόχρωση , το κόστος και αν για την εγκατάσταση βγάλανε την επένδυση της πόρτας!

Όσο για τα εμπρός παράθυρα και παρμπρίζ, απαγορεύεται να βάλεις φιμέ από τον Κ.Ο.Κ. το εργοστάσιο τα βγάζει με ένα πολύ ελαφρύ φιμέ το οποίο και επιτρέπεται!

Link to comment
Share on other sites

Mε την νεα υπουργικη αποφαση επιτρεπονται αρκει να πληρουν τις προδιαγραφες.

Δεν θα επεκταθω αλλο γιατι θα ειμαστε off topic αλλα το θεμα εχει συζητηθει διεξοδικα στην αντιστοιχη κατηγορια για τις φιμε μεμβρανες.

Link to comment
Share on other sites

Mε την νεα υπουργικη αποφαση επιτρεπονται αρκει να πληρουν τις προδιαγραφες.

Δεν θα επεκταθω αλλο γιατι θα ειμαστε off topic αλλα το θεμα εχει συζητηθει διεξοδικα στην αντιστοιχη κατηγορια για τις φιμε μεμβρανες.

Καλό είναι όταν ξέρουμε που είναι το topic που έχει συζητηθεί κάποιο θέμα, να το τοποθετούμε http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=18189 ώστε να μπορούν να το βρίσκουν και οι υπόλοιποι γρήγορα και άνετα. tongue.gif:excl:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα θα εχει μεγαλη διαφορα (οσοι εχουμε το sport pack) τα πισω κρυσταλα με τα εμπρος?Θελω να πω θα δειχνει ασχημο?Αν ειναι να βαλουμε ελαφρως φυμε μεμβρανες(νομιμες).

Link to comment
Share on other sites

Στις περισσότερες αν όχι όλες τις φωτογραφίες έτσι το δείχνουν! Έχεις δεί κάτι το αρνητικό??? Γιατί εγώ δεν έχω δει, είναι ωραίο δεν το χαλάει!

Link to comment
Share on other sites

Στις περισσότερες αν όχι όλες τις φωτογραφίες έτσι το δείχνουν! Έχεις δει κάτι το αρνητικό??? Γιατί εγώ δεν έχω δει, είναι ωραίο δεν το χαλάει!

Έχω δει στο δρόμο...χωρίς πίσω φιμέ και δεν μου άρεσε!!!! Είναι πολύ πιο όμορφο... με τα πίσω φιμέ... Του δίνει πιο Coupe χαρακτήρα... Ενώ αν δεν είχε ... φαίνονται τα καθίσματα πίσω... και μου έκανε πιο προς το "οικογενειακό"

Φυσικά θα είναι πιο όμορφο...με φιμέ (στο ίδιο σκούρο με τα πίσω) και μπροστά

Δες το δικό μου

post-5726-1235503363_thumb.jpg

post-5726-1235503380_thumb.jpg

post-5726-1235503404_thumb.jpg

Edited by solaris
Link to comment
Share on other sites

Φίλε "solaris" δεν ξέρω αν τις έχεις δει τις έχω ανεβάσει και τις δικές σου! http://profile.imageshack.us/user/archery5...1a7b7fdore3.jpg

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Έχω δει στο δρόμο...χωρίς πίσω φιμέ και δεν μου άρεσε!!!! Είναι πολύ πιο όμορφο... με τα πίσω φιμέ... Του δίνει πιο Coupe χαρακτήρα... Ενώ αν δεν είχε ... φαίνονται τα καθίσματα πίσω... και μου έκανε πιο προς το "οικογενειακό"

Φυσικά θα είναι πιο όμορφο...με φιμέ (στο ίδιο σκούρο με τα πίσω) και μπροστά

Δες το δικό μου

Ναι εχεις δικιο Κων/νε ειναι πολυ ομορφο με τα φυμε.(αν και εχω δει το δικο σου) οταν πετυχω παλι το scirocco σου θα το προσεξω καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου αρέσει του "solaris" και δένει και με το χρώμα πολύ ωραία. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη στο ασπρο δεν σου αρεσει(ελα του παει πολυ!!!Παραδεξου το) :Dtongue.gif:D

Ναι βρε και στο λευκό πάει και στο κόκκινο πάει και ας μην την έχω βάλει και γενικά σε όλα τα χρώματα του πάει πολύ, απλά τώρα μιλούσαμε για του Solaris και γι αυτό αναφέρθηκα! tongue.giftongue.gif:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια και καλως σας βρηκα. Δεν ξερω αν ρωτω στο σωστο τοπικ.

Ειμαι υποψηφιος αγοραστης.

Θελω να ρωτησω κατι για το σπορ πακετο.

Αν το επιλεξεις υπαρχει η δυνατοτητα να αλλαξεις ζαντα?

Και αν ναι με τι κοστος.

π.χ. μπορω να βαλω το πακετο αλλα με τις ζαντες που εχει απ τη μανα του?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια και καλως σας βρηκα. Δεν ξερω αν ρωτω στο σωστο τοπικ.

Ειμαι υποψηφιος αγοραστης.

Θελω να ρωτησω κατι για το σπορ πακετο.

Αν το επιλεξεις υπαρχει η δυνατοτητα να αλλαξεις ζαντα?

Και αν ναι με τι κοστος.

π.χ. μπορω να βαλω το πακετο αλλα με τις ζαντες που εχει απ τη μανα του?

Με το καλό να το παραγγείλεις και να σου έρθει γρήγορα! Ναι μπορείς να επιλέξεις άλλη ζάντα όπως π.χ την interlagos! το κόστος θα το μάθεις από τον αντιπρόσωπο. Αλλά και εδώ αν ψάξεις, κάπου υπάρχει που δεν θυμάμαι τώρα. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Eφόσον θα βάλει το σπορ πακέτο, δεν του χρειάζεται πόσο στοιχείζουν οι donington, εφόσον βρίσκονται είδη μέσα στο πακέτο! tongue.gif:D

Link to comment
Share on other sites

Eφόσον θα βάλει το σπορ πακέτο, δεν του χρειάζεται πόσο στοιχείζουν οι donington, εφόσον βρίσκονται είδη μέσα στο πακέτο! tongue.gif:D

Αλλο ρωτησε ομως :lol: Θελει σπορ πακετο, δεν θελει domington. Επομενως ¤550+¤425 (interlagos)=¤975

Link to comment
Share on other sites

Αλλο ρωτησε ομως :D Θελει σπορ πακετο, δεν θελει domington. Επομενως ¤550+¤425 (interlagos)=¤975

:lol: Καλό! Για να το κάνω καλύτερο, ούτε αυτό ρώτησε! tongue.gif Θέλει σπορ πακέτο με τις ζάντες της μαμάς! :lol:

Υ.Γ. Νομίζω ότι τον συμφέρει να βάλει το σπόρ πακέτο και να αφήσει τις DoNington επάνω! tongue.gif

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.