Jump to content
solaris2k7

Τοποθέτηση Euro Cup Holder

Recommended Posts

το σκεφτομαι να το κανω κι εγω..αλλαζει ολο το εσωτερικο!

Αν θέλει κάποιος να το κάνει... ας το κάνει μόνος του.... ή ας βρει κανένα γνωστό που να πιάνουν τα χέρια του....

O GRATSIAS μου είπε... ότι για τα εργατικά θέλει 270ευρώ!!!!! knife.gif και το ανταλλακτικό έχει 45ευρώ από ιντερνετ

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλει κάποιος να το κάνει... ας το κάνει μόνος του.... ή ας βρει κανένα γνωστό που να πιάνουν τα χέρια του....

O GRATSIAS μου είπε... ότι για τα εργατικά θέλει 270ευρώ!!!!! knife.gif και το ανταλλακτικό έχει 45ευρώ από ιντερνετ

Πριν κανα 3μηνο τοποθετησα τον εργοστασιακο τεμπελη με την συρταρωτη ποτηροθηκη τους αεραγωγους και πτησομενες ποτηροθηκες για τους πισω επιβατες, στην αντι/πεια. Το συνολο 350 μαζι με τα εργατικα. Μολις βρω την αποδειξη θα σας πω αναλυτικα, αλλα 270 εργατικα........ειτε μας εχουν βρει <<αθωους>>, ειτε τοσα τους λειπουν. Εν αναμονη....

Link to comment
Share on other sites

βρε συ solaris o bob o μαστορας εισαι?χαχαχα new_killpc.gif

καλο ειναι αλλα να ξηλωσεις ολο το κομματι για αυτο....παραπαει

παντως εισαι ο scirocco constructor worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλει κάποιος να το κάνει... ας το κάνει μόνος του.... ή ας βρει κανένα γνωστό που να πιάνουν τα χέρια του....

O GRATSIAS μου είπε... ότι για τα εργατικά θέλει 270ευρώ!!!!! knife.gif και το ανταλλακτικό έχει 45ευρώ από ιντερνετ

εχω αλλαξει όλο το εσωτερικό απο το golf μου (μκ4) σε original r32 χωρις κανενα προβλημα...δεν θα μας παιδεψει μια ποτηροθηκη....!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το βρηκα, το τιμολογιο. Αγωγος + Συγκρατητηρη ( αυτη ειναι μαλλον η ποτηροθηκη)+ Υποβραχιονιο = 275,25 + 74,97 η τοποθετηση

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλει κάποιος να το κάνει... ας το κάνει μόνος του.... ή ας βρει κανένα γνωστό που να πιάνουν τα χέρια του....

O GRATSIAS μου είπε... ότι για τα εργατικά θέλει 270ευρώ!!!!! knife.gif και το ανταλλακτικό έχει 45ευρώ από ιντερνετ

αν θες να το βαλεις με ενα 40αρι πες μου να σου πω που θα πας.

Link to comment
Share on other sites

αν θες να το βαλεις με ενα 40αρι πες μου να σου πω που θα πας.

Πες μας ρε φιλε γιατι ειμαστε πολλοι αυτοι που θα το κανουμε!!!

ευχαριστουμε προκαταβολικα!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

το εβαλα εγω στο δικο μου, ειναι ψιλο μανουρα αλλα ενταξει το καταφερα. τα ανταλλακτικα κοστισαν περιπου 37 ευρω αν θυμαμαι καλα αλλα ειναι ολα τα λεφτα, και πλεον αποκτισα αλλη μια θηκη!!!!!!!

Θελω να δω αν μπορω να βαλω και θηκη κατω απο καθισματα !!! επομενο project αυτο :D

Edited by Blackadder
Link to comment
Share on other sites

Α !!!! επισης μπηκε και footrest αλουμινιου για να πηγαινουν με τα πεταλ αλουμινιου, τωρα εδεσε!!!

Edited by Blackadder
Link to comment
Share on other sites

Blackadder δεν βάζεις καμία φωτό να το δούμε και να γουστάρουμε???Γιατί σύμφωνα με το link του solaris το αποτέλεσμα είναι απίστευτο.. :angry:

Και αν επιτρέπεται απο που το αγόρασες??

Link to comment
Share on other sites

εβγαλα και φωτο και τις παραθετω!!!

Πολύ όμορφο Blackadder!!!!

Σκέφτομαι κάποια στιγμή να το κάνω και εγώ... ήταν σχετικά εύκολο ακολουθώντας τις οδηγίες που έδωσα? Υπήρχαν τίποτα τμήματα "δύσκολα" για να βγουν... ένιωσες πουθενά ότι μετά την επανασυναρμολόγηση δεν θα κάθονταν σωστά και θα είχες τριξίματα?

Link to comment
Share on other sites

δεν ηταν δυσκολο απλα μπελαλιδικο πολλες βιδες!!! τις οδηγιες σου δεν τις ειδα το εκανα μονος μου (δεν ηξερα οτι υπηρχαν) παντοσ μια χαρα εκατσε "εργοστασιακα" χαχαχαχα ουτε τριξιματα, ουτε τιποτα !!! αψογο!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ηταν δυσκολο απλα μπελαλιδικο πολλες βιδες!!! τις οδηγιες σου δεν τις ειδα το εκανα μονος μου (δεν ηξερα οτι υπηρχαν) παντοσ μια χαρα εκατσε "εργοστασιακα" χαχαχαχα ουτε τριξιματα, ουτε τιποτα !!! αψογο!!

Το cup-holder από που το αγόρασες? και πόσο?? Ρωτάω μπας και το βρήκες πουθενά εδώ.. και δεν χρειαστεί να το παραγγείλω από TMTUNING.COM

Μου φαίνεται ότι αν το πάρω θα έρθω μια βόλτα από Ζωγράφου να το βάλουμε μαζί tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Το πουλάνε στα σημεία πώλησης ανταλλακτικών του επίσημου δικτύου VW.Πήγαινε σε μια αντιπροσωπεία να το αγοράσεις.Πιο φθηνά θα σου έρθει.Γύρω στα 70¤ όλα τα κομμάτια.Είναι 4 κωδικοί:το συρταράκι,το ανοιχτήρι και οι 2 λαστιχενιοι πάτοι.

Edited by rallakias
Link to comment
Share on other sites

30 ε εχει απο ebay..

αξιοπιστο site.εχω κανει αγορες παλιοτερα

Euro Cup Holder

Αυτό που πωλείται στο λίνκ του ebay είναι μόνο το συρτάρι ,χωρις τις λαστιχένιες βάσεις και το ανοιχτήρι.Το συρτάρι αυτό λοιπόν ,πωλείται στις αντιπροσωπείες 33¤ και χωρίς μεταφορικά! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που πωλείται στο λίνκ του ebay είναι μόνο το συρτάρι ,χωρις τις λαστιχένιες βάσεις και το ανοιχτήρι.Το συρτάρι αυτό λοιπόν ,πωλείται στις αντιπροσωπείες 33¤ και χωρίς μεταφορικά! :lol:

Που μπαίνει αυτό? εκει που είναι τώρα η θηκη για τα ποτήρια, ανάμεσα στο λεβιέ και τον τεμπέλη?

Link to comment
Share on other sites

Που μπαίνει αυτό? εκει που είναι τώρα η θηκη για τα ποτήρια, ανάμεσα στο λεβιέ και τον τεμπέλη?

Mk5_Cupholder26.jpg

Το ανοιχτήρι ειναι το μεταλλικο στη μέση το οποίο μετατοπίζεται μπροστα και πισω για να σφηνώνει-σταθεροποιεί το ποτήρι που θα βάλεις στη μια απο τις 2 θήκες.

Εκτός αυτού ανοιγει και μπουκάλια απο μπύρες!!! tongue.giftongue.gif

Edited by rallakias
Link to comment
Share on other sites

Mk5_Cupholder26.jpg

Το ανοιχτήρι ειναι το μεταλλικο στη μέση το οποίο μετατοπίζεται μπροστα και πισω για να σφηνώνει-σταθεροποιεί το ποτήρι που θα βάλεις στη μια απο τις 2 θήκες.

Εκτός αυτού ανοιγει και μπουκάλια απο μπύρες!!! tongue.giftongue.gif

Αααα μπραβο 33 και κατι ψηλα εχει η ποτηροθηκη μαζι με τους λαστιχενιους πατους κσι 15 το ανοιχτηρι. Το ανοιχτηρι ειναι οοοολα τα λεφτα ειδικα τωρα το καλοκαιρι :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.