Jump to content
Guest Stoilas

Αλουμίνιο στου αεραγωγούς του A/c

Recommended Posts

Α ρε Κωστα, δεν ειπες οτι θα ανεβαινες, να φτιαχναμε μερικους αεραγωγους τωρα με την αλουμινοταινια... :)

Ακους Polista...? tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Το υλικό το έχεις από την άλλη την ψηλή την ξανθιά. Αν πιάνει και λίγο το χεράκι σου θα τα καταφέρεις!

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Αγαπητοί όπως καταλαβαίνετε φταίω εγώ που:

1ον δεν τον έδερνα μικρό

2ον δεν κατοχύρωσα τα πνευματικά δικαιώματα!

Link to comment
Share on other sites

Εμ ετσι ειναι, αυτα τα κανεις νωρις νωρις Κωστα, αλλιως ερχονται κατι Μιχαληδες και συμβουλευουν αλλους Μιχαληδες... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Της .........Μιχαλους εγινε εδω μεσα! tongue.gif

Λοιπον βουρ να βρω αλουμινοταινια και ξεκιναω το Moding. Μιχαλη κατεβα να στα φτιαξω. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

μ@λ@κια το ξεχασα να το κανω στο ξυλοκαστρο με το μιχαλη!α ρε μιχο που εχεις το μυαλο σου?

Link to comment
Share on other sites

Guest TonyD

Ολα καλα & το αποτελεσμα αψογο αλλα στο POLO μου 6n2 οι κατευθυντηριοι εχουν εγκοπες και η ταινια δεν θα πιασει, ε? :thumbsup: Παντως με ψαρωσες περισσοτερο με την βαμμενη κονσολα. Αληθεια στο δικο μου ξηλωνεται ευκολα ή να παω σε φαναρτζή? :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Ενημερωτικά αλουμινοταινία πουλάνε στα μαγαζιά με υδραυλικά και σε χρωματοπωλεία :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
μ@λ@κια το ξεχασα να το κανω στο ξυλοκαστρο με το μιχαλη!α ρε μιχο που εχεις το μυαλο σου?

Εσύ το δικό σου πού το είχες?

Link to comment
Share on other sites

Ρε Νικολα...Δεν στα εχουν πει καλα...Εγω εχω golf αγορι μου... Xaxaxaxa tongue.giftongue.gif

Εμενα εχει...για τον Polista γινεται ολος ο χαμος..

Ασε και βρηκα αλλη ιδεα τωρα. Θα σου πω απο το τηλεφωνο και θα χρειαστουμε ενα κονε που εχεις. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Εγώ μόλις μπήκα στο polo του Σπύρου κατέβασα ένα σωρό ιδέες... Όταν θα βρούμε χρόνο ελπίζω να τις υλοποιήσουμε... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις μπήκα στο polo του Σπύρου κατέβασα ένα σωρό ιδέες... Όταν θα βρούμε χρόνο ελπίζω να τις υλοποιήσουμε... :blink:

Όταν θα μου πεις την προηγούμενη εβδομάδα χόρτασα ύπνο, την ¶ννα και οτι άλλο έχεις στερηθει τον τελευταίο 1-2 μήνες θα σου πω κάνε ότι μοντιφιά γουστάρεις. Μέχρι τότε όμως δεν κάνουμε τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
tongue.giftongue.giftongue.gif Όλα γίνονται... Όρεξη να έχουμε! Βέβαια όσο μένει και στο μυαλό μας το ενδεχόμενο prject ΩΡΙΜΑΖΕΙ και δεν ξέρεις που μπορεί να καταλήξει... :):thumbsup:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.