Jump to content
Manos83

Led στην πλαφονιέρα

Recommended Posts

λιπον ο κωδικος σου φιλε βρεθηκε VW Golf Bora Passat Black Ultrasonic 1J0951172D θα βαλω και το link απο ebay για τον κωδικο 

http://www.ebay.ie/itm/VW-Golf-Bora-Passat-Black-Ultrasonic-1J0951172D-/141180993371

 

λευκη  1J0951171C η 1J0951171D

μαυρη 1J0951172D

Edited by BILL5
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω για τα καλά σου λογια για αυτο ειναι το forum ωστε οσοι μπορουμε να βοηθαμε και να δινουμε λυσεις στης αποριες που εχουμε ορεα φοτο με το golf εχεις βαλει.

 

εγω θα παραγγυλο και αυτα!

πλαγια σποειλερ http://shop.ahw-shop.de/votex-tuning-seitenschweller-satz-golf-4-bora-1j5071685k9ax?c=922

αεροτομη http://shop.ahw-shop.de/votex-tuning-dachkantenspoiler-golf-iv-golf-iv-variant-1j0071640k9ax

Edited by BILL5
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτη την αεροτομη εχω και γω.αλλα τα πλαινα δεν ειναι τοσο του στυλ μου.περι ορεξεως βεβαια 

 

αααα ωραιο σαιτ.....!!!

Edited by dubbeR_xronis
Link to comment
Share on other sites

απλως βγαζεις της μεγαλες πλαφονιερες πισω και βαζεις της μικρες χωρις κανεναν ανταπτωρα ετσι?

Link to comment
Share on other sites

πως τα εχω με τα led και ειναι ολο ετσι και κατω απο τα σκιαδια και στης πορτες και σκεφτομαι να κοψω αν γινεται και τα πλαστικα πισω να βαλω το ασφαλειας κοκκινο ασπρο που εχουμε στης εμπρος πορτες οπως το εχει το golf 5 και τα λυπα

post-22491-0-05990100-1398223560_thumb.j

post-22491-0-52981700-1398223635_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

απλως βγαζεις της μεγαλες πλαφονιερες πισω και βαζεις της μικρες χωρις κανεναν ανταπτωρα ετσι?

 

ανταπτορας σιγουρα θα χρειαστει γιατι οι μικρες δεν ειναι απλα ενα φωτακι...

Link to comment
Share on other sites

πως τα εχω με τα led και ειναι ολο ετσι και κατω απο τα σκιαδια και στης πορτες και σκεφτομαι να κοψω αν γινεται και τα πλαστικα πισω να βαλω το ασφαλειας κοκκινο ασπρο που εχουμε στης εμπρος πορτες οπως το εχει το golf 5 και τα λυπα

το 5αρι δεν εχει φωτιζομενα. ειναι απλα αντανακλαστηκα. αμα εχεις τετραπορτο καλα ειναι να βαλεις και πισω ''emergensy lights''

ανταπτορας σιγουρα θα χρειαστει γιατι οι μικρες δεν ειναι απλα ενα φωτακι...

εχουν και αισθητηρες κινησης του συναγιαρμου. ετσι δεν ειναι?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδιά μιας και λέτε για πλαφονιέρα ας μην ανοίξω άλλο θέμα, ανεβάζω ένα βίντεο και όποιος ξέρει το πρόβλημα μου ας βοηθήσει. Α! δεν είπα το πρόβλημα  :db:  λοιπόν με το που ανοίγω τα φώτα όπως θα δείτε και στο βίντεο μετά από λίγο σβήνουν τα πορτοκάλι Λεντς της πλαφονιέρας, αυτό δε το κάνει σε συγκεκριμένα δευτερόλεπτα, δλδ μπορεί να κλείσουν στα 10 sec και άλλη φορά στη μισή ώρα.  :suicide:

IMG_0755.MOV

Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμάσει κανεις ambient light φωτισμό στην πίσω πλαφονιέρα σε golf 5/6 με κόκκινα λεντ? Υπάρχει εντολή απο το διακόπτη όπως στην μπροστινή ή θέλει καλωδίωση?  :nea:

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδιά μιας και λέτε για πλαφονιέρα ας μην ανοίξω άλλο θέμα, ανεβάζω ένα βίντεο και όποιος ξέρει το πρόβλημα μου ας βοηθήσει. Α! δεν είπα το πρόβλημα  :db:  λοιπόν με το που ανοίγω τα φώτα όπως θα δείτε και στο βίντεο μετά από λίγο σβήνουν τα πορτοκάλι Λεντς της πλαφονιέρας, αυτό δε το κάνει σε συγκεκριμένα δευτερόλεπτα, δλδ μπορεί να κλείσουν στα 10 sec και άλλη φορά στη μισή ώρα.  :suicide:

αν και δεν ειδα το βιντεο, αυτα κανονικα αναβουν με τα φωτα. και σβηνουν με τα φωτα.καποιο μπερδεμα εχεις. για τα ledακια τα κοκκινα λες ε?

Εχει δοκιμάσει κανεις ambient light φωτισμό στην πίσω πλαφονιέρα σε golf 5/6 με κόκκινα λεντ? Υπάρχει εντολή απο το διακόπτη όπως στην μπροστινή ή θέλει καλωδίωση?  :nea:

ποιος φωτισμος ειναι αυτος?

Link to comment
Share on other sites

εγώ φιλε μου έχω βάλει και μπρός και πίσω led ψείρες  με πολλά led και δεν έχω κανένα πρόβλημα δεν μένουν καθόλου αναμμένα ίσως να φταινε οι συγκεκριμένες ψείρες που έχεις πάρει..

 

 

makhs gt : Προσπάθησε να χρησιμοποιείς ελληνικούς χαρακτήρες και όχι greeklish.

Edited by Speedy
greeklish
Link to comment
Share on other sites

innenleuchtehinteninkla.jpg

 

Κατι τετοιο

απ οτι καταλαβα θες να βαλεις τα ledακια τα κοκκινα και στην πισω μπλαφινιερα.οχι δεν υπαρχει γραμμη. (-) εχει η μπλαφινιερα για τις λαμπες. χριαζεται να τραβηξεις ενα (+) απο την μπροστινη για εντολη.

Link to comment
Share on other sites

ασχετο με το θεμα μας αλλα αυτος ο λεβιες απο μπορα.....?

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQusCWCa7-DOui8XJ23ZV8uD6-mxFuqQ0Wv-aAmyq9RwR4SSigwYg

ναι ειναι αυτος που θα εγκαταστησω στο golf 4 70 ευρω εχει χωρις μεταφορικα απο το site Που σου ειχα δειξει

Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι αυτος που θα εγκαταστησω στο golf 4 70 ευρω εχει χωρις μεταφορικα απο το site Που σου ειχα δειξει

γιατι δεν κοιτας για φωτιζομενο?

Link to comment
Share on other sites

φωτιζομενος εχει 125 ευρω το πομολο που φωτιζεται αυτος στην αντιπρωσωπεια θα εχει κανα 80 νταρι

Link to comment
Share on other sites

φωτιζομενος εχει 125 ευρω το πομολο που φωτιζεται αυτος στην αντιπρωσωπεια θα εχει κανα 80 νταρι

τον εβαλες?

ΒΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

αυτο http://www.ebay.com/itm/VW-Golf-R32-Center-Mini-Sun-Visor-Black-MK4-00-05-Jetta-GLI-OEM-/231344449915?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item35dd34297b γιατι το εχουμε που μας χρησιμευη? τον σενσορα μπορω να τον βγαλω γιατι σπασανε τα δυο αριστερα και δεξια του κεντρικου αεραγωγου στο ταμπλο http://www.ebay.de/itm/VW-Golf-4-IV-Bora-Sonnensensor-Klimatronic-1J0-907-539-/130529062810 ευχαριστω  και απλως ειπα να μην ανοιξω αλο θεμα

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι το μικρο σκιαδιο πανω απ τον καθρευτη....κανει την ιδια δουλεια που κανει και το σκιαδιο οδηγου συνοδηγου.

(ακομα περιμενω να μου πεις αν εχεις αλλαξει το λεβιε με τον ασημενιο)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.