Jump to content
merlin aris

Led στα πισω φωτα του Cc?

Recommended Posts

lΡε μαγκες ξερετε γιατι τα cc μας ενω τα πισω φωτιστικα σωματα διαφημιζονται led,ειναι τελικα απλες λαμπιτσες????γιατι στο προσπεκτ του passat cc λεει οτι τα πισω φωτιστικα σωματα led χαριζουν στο πισω μερος τη μοναδικη του εμφανιση!!!!

Link to comment
Share on other sites

Απο οσα γνωριζω τα φλας ειναι σιγουρα LED. Για τα υπολοιπα δεν ξερω. Μηπως στο φυλλαδιο αναφερει στα ψιλα γραμματα οτι παιζει ρολο και ο εξοπλισμος?

Link to comment
Share on other sites

Απο οσα γνωριζω τα φλας ειναι σιγουρα LED. Για τα υπολοιπα δεν ξερω. Μηπως στο φυλλαδιο αναφερει στα ψιλα γραμματα οτι παιζει ρολο και ο εξοπλισμος?

Κι όμως δεν υπάρχει ίχνος από led στο cc του Δημήτρη. knife.gif:D Το διαπιστώσαμε μαζί μετά από επιτόπια έρευνα. protest.gif

Link to comment
Share on other sites

ουτε τυπου λεει ουτε τιποτα!led λεει στη σελιδα 10!τωρα μηπως αφορα αυτοκινητα του εξωτερικου και οχι τα -ελληνικα- δεν ξερω αλλα τα εδω passat cc δεν εχουν!παλι ομορφα ειναι αλλα αφου λενε led πρεπει να βαζουν led!

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη τον ξέρεις τον δρόμο για την ΕΤΕΑ.Να σου θυμήσω και τον δήθεν εργοστασιακό συναγερμό?

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη τον ξέρεις τον δρόμο για την ΕΤΕΑ.Να σου θυμήσω και τον δήθεν εργοστασιακό συναγερμό?

για τον συναγερμο ηταν εγκλημα οργανωμενο αν σου πω πως μου τον πλασαρανε θα παθεις πλακα!τη πεμπτη θα σου πω που θα εχουμε και χρονο, στρατεγκο κανονικο.R1der τα δικα σου τα προσεξες?

Link to comment
Share on other sites

για τον συναγερμο ηταν εγκλημα οργανωμενο αν σου πω πως μου τον πλασαρανε θα παθεις πλακα!τη πεμπτη θα σου πω που θα εχουμε και χρονο, στρατεγκο κανονικο.R1der τα δικα σου τα προσεξες?

Όχι, δεν τα έχω προσέξει αλλά δεν ειχα δει και ποτέ αυτό περί led που λες. Προσωπικά δεν με ενοχλεί γιατί δεν μου τα πλάσαρε κανείς οπότε δεν αποτελεί και παράγοντα αγοράς για εμένα. Τι prospectus έχεις; Εγώ έχω το βιβλιαράκι το κανονικό και λέει τύπου led.

DSC01061.JPG

DSC01062.JPG

Link to comment
Share on other sites

οχι αλοιμονο ουτε εγω εχω καποιο προβλημα μια χαρα ειναι τα φωτα απλα διαπιστωσαμε με τον professor μια παρατυπια και την αναφεραμε μηπως ηταν μονο στο δικο μου!στο δικο μου φυλλαδιο γραφει ολα αυτα που λες(2φωτο) χωρις το -τυπου-!τι σκ@τα διαφορετικα προσπεκτ μας δινουν? <_<

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο ειχα μπροστα μου ενα CC και παρατηρουσα τα φαναρια του. Λαμπες πυρακτωσεως σε ολα! Πορειας και φρενα (2xδιπολικες σε καθε φαναρι), φλας και οπισθεν. Πουθενα LED. Μηπως ειναι extra? Και αυτο το τυπου LED δεν βγαζει νοημα. Oπως λεμε τυπου xenon knife.gif

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο ειχα μπροστα μου ενα CC και παρατηρουσα τα φαναρια του. Λαμπες πυρακτωσεως σε ολα! Πορειας και φρενα (2xδιπολικες σε καθε φαναρι), φλας και οπισθεν. Πουθενα LED. Μηπως ειναι extra? Και αυτο το τυπου LED δεν βγαζει νοημα. Oπως λεμε τυπου xenon knife.gif

Μπα και στον καταλογο με τα εχτρα που εχω δεν αναφερονται πουθενα! :lol: Μαλλον εδω στο ΕΛΛΑΝΤΑ δεν τα -χρειαζομαστε-! :lol:

Link to comment
Share on other sites

ολα τα φυλαδια λενε οτι για πιθανες διαφοροποιησεις δεν φερουν ευθυνη...οπως και για πιθανα ορθογραφικα

απο το πολο που ξερω....ολες οι φωτο εδειχναν να εχουν τριπ στην μεση σαν το γκολφ...

ενω τοσο στην γερμανια οσο και στην ελλαδα αυτο το εχεις μονο αν βαλεις ναβι...ενω στο φυλλαδιο ολα ειχαν το απλο ραδιο-σιντι-παιχτη

ειναι λιγο θεμα μαρκετινγκ....αν τους πεις τπτ στην αντ. θα σου πουν το κλασσικο παραμυθι " μονο για την γερμανια"

Link to comment
Share on other sites

R1der τα δικα σου τα προσεξες?

Τα πρόσεξα χτες και είναι όλα με νορμάλ λάμπες και μάλιστα απ' ότι είδα με 2 λάμπες ο κάθε δακτύλιος. Καλό αυτό γιατί αν καεί η μία δε θα χάνεις τελείως το φως και για να χάσεις τελείως το φανάρι θα πρέπει να καούν και οι 4.

Edited by R1der
Link to comment
Share on other sites

Τα πρόσεξα χτες και είναι όλα με νορμάλ λάμπες και μάλιστα απ' ότι είδα με 2 λάμπες ο κάθε δακτύλιος. Καλό αυτό γιατί αν καεί η μία δε θα χάνεις τελείως το φως και για να χάσεις τελείως το φανάρι θα πρέπει να καούν και οι 4.

ok ευχαριστω! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.