Jump to content

Recommended Posts

42029070fe7.jpg

82883817vx2.jpg

06022009003rb3.jpg

λοιπον ηρθε και εμενα ο καιρος να παρουσιασω το καμαρι μ!

ηταν σχεδον μαμα(προς το παρων) ειναι 1800cc 110hp 8v

φοραω μπροστα bilstein αμορτισερ μπροστα και πισω zachas performance με h&r 3,5"

λογω του τρακαρισματος που ειχα πριν λιγους μηνες δυστηχως μου ακυρωσε την αλλαγη μοτερ που σκοπευα να κανω! :rolleyes:

φοραω ολοσωμη remus και εχω ανεβασει λιγο συμπιεση!

τωρα μαζευω λεφτα ξανα για να βαλω μοτερακι!

συντομες αλλαγες μικροτερο προφιλ λαστιχα,αλλαγη φωτισμου καντραν και xenon!

αυτα! :wacko:

Edited by trelaras582
Link to comment
Share on other sites

worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif δεν υπάρχουνε λόγια!
Link to comment
Share on other sites

Σου το΄χω πει θα στο ξαναπω-------- Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο :):blush:

Υ.Γ. ( Ειναι και καλοκαιρινη p%ss#trap -_- )

Link to comment
Share on other sites

σου το εχω ξαναπει Πανο...ειναι κουκλι!!πολυ ομορφο..και ειναι και πολυ γρηγορο γιατι εχει αλανι οδηγο! :lol: :lol: tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Aπλα τελειο...Το μονο που θα σου ελεγα ειναι να αλλαξεις τα φλασακια στον προφυλακτηρα απο ποτροκαλι σε λευκα...Κατα τα αλλα ειναι κουκλα! :lol: :lol: :lol:

ΑΑΑ τι μοτερ θα βαλεις δν μας ειπες!

Link to comment
Share on other sites

Aπλα τελειο...Το μονο που θα σου ελεγα ειναι να αλλαξεις τα φλασακια στον προφυλακτηρα απο ποτροκαλι σε λευκα...Κατα τα αλλα ειναι κουκλα! :lol: :lol: :lol:

ΑΑΑ τι μοτερ θα βαλεις δν μας ειπες!

συγνωμη που επεμβαινω αλλα ενα πουλακι μου ειπε οτι θα ειναι η δυνατο τετρακιλινδρο αρκετων κυβικων η δυνατο 6κιλινδρο...πολλωωων κιβικων!!!

αντε να δουμε!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη που επεμβαινω αλλα ενα πουλακι μου ειπε οτι θα ειναι η δυνατο τετρακιλινδρο αρκετων κυβικων η δυνατο 6κιλινδρο...πολλωωων κιβικων!!!

αντε να δουμε!!!!!!

σε αυτο το πουλακι θα του κοψω την γλωσσιτσα!!!! ;)-_-:lol::lol::lol:

δηλαδη μιλαμε για 20vt ή VR6?

οπως ειπε και ο φιλτατος ανεστης ειμαι αναμεσα στο vr6 η στο 2.0 abf και να το τουρμπιζω!αλλα μιλαμε για ενα project πολλων "μαρουλιων" πρεπει να αρχισω να καλλιεργω απο τωρα!!!! :lol:tongue.gif

τα φλασακια απο που μπορω να τα βρω γιατι θελω να βαλω λευκα!εχεις καμια ακρη γιατι εχω ενα site απο εκει που παραγγειλα τα τωρινα φαναρια μπρος πισω αλλα δν καταλαβαινω για τα φλασακια που εχει!

Link to comment
Share on other sites

αν και το ξέρεις ότι είναι κούκλα η golfo σου στα έχω πει ακόμα μια φορά worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif
Πολυ ομορφο το cabriolet!!! Να το χαιρεσαι και καλες βολτες!!!!!!!!!!!! ;)-_-
worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif δεν υπάρχουνε λόγια!
Σου το΄χω πει θα στο ξαναπω-------- Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο :lol::thumbsup:

Υ.Γ. ( Ειναι και καλοκαιρινη p%ss#trap :lol: )

σας ευχαριστωωωωωωω!!!!! :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Απο ebay σου δειχνω...Ελπιζω να ξερεις να κανεις αγορες απο κει γτ πολλοι δεν ασχολιουνται!Εγω απο κει τα εχω φερει ολα για το δικο μου!

Οριστε μερικα...

http://cgi.ebay.co.uk/Pair-of-Smoked-L-E-D...%3A1|240%3A1318

http://cgi.ebay.co.uk/VW-GOLF-MK1-MK2-FRON...%3A1|240%3A1318

http://cgi.ebay.co.uk/VW-MK1-GOLF-JETTA-BU...%3A1|240%3A1318

Edited by Golf_Mk2
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφο το γκολφακι σου τρελαρα και σου ευχομαι να το δεις οπως επιθυμεις.

NAI TOY 91 AΠO TO TEΛEYTAIA KOMMATIA EKΔOΣH karman! ;)

Karmann ειναι το εργοστασιο στη Γερμανια που εφτιαχνε ολα τα cabrio, εξου και το σηματακι που βρισκεται και στα δυο μπροστινα φτερα. Η δικια σου εκδοση πρεπει να ειναι Quartett ή Rivage η οποια ειχε τα παντα (θερμενομενα καθισματα, ηλεκτρικη οροφη και υδραυλικο τιμονι). ;)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφο το γκολφακι σου τρελαρα και σου ευχομαι να το δεις οπως επιθυμεις.

Karmann ειναι το εργοστασιο στη Γερμανια που εφτιαχνε ολα τα cabrio, εξου και το σηματακι που βρισκεται και στα δυο μπροστινα φτερα. Η δικια σου εκδοση πρεπει να ειναι Quartett ή Rivage η οποια ειχε τα παντα (θερμενομενα καθισματα, ηλεκτρικη οροφη και υδραυλικο τιμονι). :wacko:

ευχαριστω!!!!!κοιτα εμενα μεσα δν εχει τπτ απο ολα αυτα αλλα εμαθα απο καποια ατομα οτι ο εμπορος που μεσολαβησε για να ερθει ελλαδα (ονομα δν προκειτε να πω) ειχε βγαλει τα δερματα που ειχε απο την μανα του το αμαξι απο τις πορτες οποτε μαλλον εχει βγαλει κιαλλα πραγματα απο οτι καταλαβα.αλλα αντε να αποδειξεις τωρα οτι δν εισαι ελεφαντας!

παντως και χωρις αυτα το αμαξι ειναι μια χαρουλα ασε που γουσταρω πιο πολυ το μηχανικο τιμονι-κουκουλα! :wacko::wacko::wacko:

παντως καποια στιγμη στο μελλον σκοπευω να βαλω ηλεκτρικη οροφη! :wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιος ο Ασσος!

Αν και εμεινες λιγο πισω στο project απο αυτη την ατυχια, για λιο καιρο ξαποσταινεις.... :D

Οσο για τα extra, δεν ειναι τιποτα... μια βολτα σε καποιον επισημο αντιπροσωπο με την αδεια κυκκλοφοριας και με τον αριθμο πλαισιου σου λενε πως βγηκε απο τη μαμα-vw

Link to comment
Share on other sites

Για ακόμα μια σου λέω απλά υπέροχο Old School rules

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ καλο το golfaki φιλε,

πολυ του παει το λευκο !

Εχουμε και μεις ενα ιδιο στην οικογενεια , με κοκκινη κουκουλα και κοκκινα δερματα που ειχα ξεκινησει ανακατασκευη καποτε αλλα ποτε δεν την τελειωσα οποτε κοιμαται περιμενωντας σε ενα γκαραζ.

Τωρα που το βλεπω και μυριζει ανοιξη το ζηλεψα το καμαρι σου!

Καλοταξιδος και καλη επιτυχια σε αυτα που σχεδιαζεις, μπραβο ξανα

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος ρε τρελε απαιχτος ο ασσος σου, να το χαιρεσαι!!!

Καλη επιτυχια με το project που του ετοιμαζεις!!!

Οπως λεει και ενας φιλος πανεμορφο το γαλαταμαξο tongue.gif:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εχουμε updates: αγοραστηκε το μοτερακι απο μελος (δν αναφερω το ονομα του γιατι δν ξερω εαν εχει προβλημα να το πω) και οριστε και οι φωτος: qdfzl5nrmfq7ho9dzamc_thumb.jpg

gznfb71f3b93wnmb6mmu_thumb.jpg

συγγνωμη που ειναι λιγο κουνημενες ή θολες οι φωτος αλλα μολις το ειχαμε ξεφορτωσει το μοτερ και ηταν λιγο η ενταση μεγαλη να κατεβει απο το φορτηγακι οποτε δικαιολογημενο αυτο το τρεμουλο :lol:

τωρα η αλλαγη του μοτερ ξεκιναει περιπου σε 20 μερες πανω κατω.next update αλλαγη κουκουλας μολις τελειωσω με το βγαλε βαλε το μοτερ.

βαψιμο ολο το αυτοκινητο απο την αρχη.

και σε λιγο κιαλλες φωτος απο διαφορες μικροαλλαγες που θα γινουν!

αυτααααα :lol:

Edited by trelaras582
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.