Jump to content
tsilis_1

Συναγερός Για Golf V Tsi

Recommended Posts

Παιδιά θα ήθελα τις γνώμες σας και τις απόψεις σας για την τοποθέτηση ενός σχετικά "οικονομικού" (max ¤250) Συναγερμού για το Golfaki μου!

Οποιαδήποτε γνώμη και υπόδειξη δεκτή!

Έχω βρει και μια λίστα από saveltrade.gr : http://www.saveltrade.gr/products.php?c=ac...0&desmark=0

Χωρίς να θέλω να κάνω καμία διαφήμιση αλλά επειδή είναι μέσα στο όριο κόστους που έχω θέσει για την αγορά Συναγερμού. (Νομίζω υπάρχει και καλύτερη τιμή για τα μέλη του Club αλλά δεν είμαι απολύτως σίγουρος)

Επίσης βρήκα και στο globa.ebay.com : http://global.ebay.com/search?PageNumber=1...=&MaxPrice=

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τον χρόνο σας και τις γνώμες σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Χωρις να σε παρασειρω αλλα

βαλε κατι που να συνεργαζεται με το εργοστασιακο κλειδι χωρις να εχεις δυο μπρελοκ , διαφορετικα χειριστηρια.

Βεβαια μπορει να ειναι καλυτερη λυση οσον αφαρα την ασφαλεια του τουτου, αλλα εγω σκεφτομαι τα παραπανω

φιλικα παντα ;)

Link to comment
Share on other sites

;) - απο θεμα ανταλλακτικων τι γινεται ? πες οτι χρειαστεις κατι ,ναι μεν καλο το πρωτο link οτι εχει μεσα αλλα θα σε στηριξει τεχνικα ?

Σωστή η παρατήρηση σου και σε ευχαριστώ.

Πιστεύω όμως , πως μιας και είναι ελληνική εταιρεία, θα μπορέσω να προμηθευτώ κάποιο ανταλλακτικό εάν αυτο χρειαστεί και πως θα υπάρχει κάποιος να με εξυπηρετήσει.

Edited by Tsilis_Corfu
Link to comment
Share on other sites

;) - φιλε μου κι εγω θελω να το πιστευω αποδειξη οτι εδωσα το λινκ σε φιλο που ενδιαφερεται για συναγερμο ,φαινεται καλο προϊον και απο τιμη φοβερη αλλα σου επιστω την προσοχη στο θεμα ανταλλακτικων ,μπορει να φαινεται ασημαντο αλλα αν μετα απο 2-3 χρονια χρειαστεις κατι τι γινεται ? μια επισκεψη ή μια ερωτηση στο μαγαζι οταν πας θα ειναι κατατοπιστικοτατη (!)
Link to comment
Share on other sites

:D - φιλε μου κι εγω θελω να το πιστευω αποδειξη οτι εδωσα το λινκ σε φιλο που ενδιαφερεται για συναγερμο ,φαινεται καλο προϊον και απο τιμη φοβερη αλλα σου επιστω την προσοχη στο θεμα ανταλλακτικων ,μπορει να φαινεται ασημαντο αλλα αν μετα απο 2-3 χρονια χρειαστεις κατι τι γινεται ? μια επισκεψη ή μια ερωτηση στο μαγαζι οταν πας θα ειναι κατατοπιστικοτατη (!)

Είμαι από Κέρκυρα και δυστυχώς δεν μου είναι εύκολο να "περάσω" από την εταιρεία.

Γι' αυτό postarisa με σκοπό να πάρω κάποιες γνώμες και απόψεις ώστε μετά να πάρω τηλέφωνο στην εν λόγω εταιρεία για περαιτέρω λεπτομέρειες και ερωτήσεις επί του προϊόντος.

Το θέμα είναι να καταλήξω σε αυτό το προϊόν , μετά από κάποιες απόψεις,γνώμες και προτάσεις που θα παραθέσουν οι φίλοι του VWclub ή τελικά να προτιμήσω κάποιο άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.