Jump to content
big_81

Golf Gt Tuning

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά! Είμαι καινούριος στο forum. Μολις πηρα το golfaki gt με τα 170 και εχω σκεφτει να βαλω...

Revo προγραμμα με milltek εξατμιση...

Μετα σκεφτομαι μαλλον να βαλω αυτο το φιλτρο simota

της simota η vα βαλω βαρελακι BMC καλυτερα?

Μετα σκεφτικα να βαλω σκαστρα forge + shortshift.

Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα χριαστη φρενα και αναρτιση... και εκει ειναι που θελω βοηθια!!!

Τι φρενα να βαλω που να σταματανε τα 220+??? και αναρτιση???

Το θεμα ειναι οτι τα θελω λιγο οικονομικα γιατι εχει ξεφυγει πολλυ κιολας...

Sorry για τα ελληνικα μου αλλα ζουσα στην Σουηδια ολη μου την ζωη...

Σχολια για τα παντα...

Edited by big_81
Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν ηδη πολλα θεματα.η simota ειναι καλη επιλογη και σιγουρα η πιο ασφαλης,Το βαρελακι δεν δινει σχεδον τιποτα.η Miltek ειναι μονοδρομος αν θες επιδοση και ποιοτητα.φρενα δεν θελει..αναρτηση ναι.κατι πιο σπορ σιγουρα.δες και τα αλλαα θεματα!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά! Είμαι καινούριος στο forum. Μολις πηρα το golfaki gt με τα 170 και εχω σκεφτει να βαλω...

Revo προγραμμα με milltek εξατμιση...

Μετα σκεφτομαι μαλλον να βαλω αυτο το φιλτρο simota

της simota η vα βαλω βαρελακι BMC καλυτερα?

Μετα σκεφτικα να βαλω σκαστρα forge + shortshift.

Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα χριαστη φρενα και αναρτιση... και εκει ειναι που θελω βοηθια!!!

Τι φρενα να βαλω που να σταματανε τα 220+??? και αναρτιση???

Το θεμα ειναι οτι τα θελω λιγο οικονομικα γιατι εχει ξεφυγει πολλυ κιολας...

Sorry για τα ελληνικα μου αλλα ζουσα στην Σουηδια ολη μου την ζωη...

Σχολια για τα παντα...

Καλησπέρα φίλε μου καταρχάς καλορίζικο το αυτοκίνητο, miltek όντως κορυφαία ποιότητα αν έχεις τα 1600 να τα διαθέσεις! Οσο για εισαγωγή λυσείς πολλές σίγουρα αυτή της BMC μου ακούγεται καλή, ανάρτηση δοκιμασμένη και φθηνή λύση είναι για μένα τα bilstein sprint που μπορείς να τα συνδυάσεις με ότι ελατήρια χαμηλώματος θέλεις εσυ, όσο για τα φρένα πιστεύω ότι είσαι οκ μιας και φοράς τα ίδια φρένα με το GTI, εκεί που θα σου προβάλω ενσταση είναι στο πρόγραμμα για έναν και μόνο λόγο όχι γιατί δεν είναι καλό τις REVO μια χαρά και δυνατό είναι απλά επειδή σε βλέπω οτι έχεις διάθεση να χώσεις λεφτά σε περιφερειακά για το αυτοκίνητο να ξέρεις ότι το REVO δεν θα αξιοποιηση στο 100% περειφερειακά όπως full εξατμιση και μια εισαγωγη τουλάχιστον προς το παρόν μιας και δεν έχω ακούσει ακόμα για REVO STAGE II. Οπότε σαν προσωπίκή γνώμη και μόνο θα σου έλεγα να στραφείς σε Custom ώστε να μπορέσεις να βγάλεις τα 220+ που αναζητάς.

Υ.Γ. Για να μην ανοίγεις καινούριο θέμα για καθε ένα πράγμα που ρωτάς υπάρχουν και τα ανάλογα θέματα αν ψάξεις θα βρείς εκατοντάδες απαντήσεις που θα σου καλύψουν τις απορίες σου .

Edited by george80
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστο ρε παιδες...

Ολοι μιλανε για προγραμματα απο revo η e-tuners εχει βαλει κανενας overload?

Εψαξα στο forum αλλα δεν βρικα απαντιση...

Edited by big_81
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστο ρε παιδες...

Ολοι μιλανε για προγραμματα απο revo η e-tuners εχει βαλει κανενας overload?

Εψαξα στο forum αλλα δεν βρικα απαντιση...

Ολόκληρη υπογραφάρα έχω φτιάξει δεν την είδες :rolleyes: ! Έχω βάλει overload και μετα περειφερειακά που έχω είμαι στα 220+, η τιμή καλή η απόδοση καλή όπως και η εξυπηρετηση μετά την αγορά καλή, τα παιδία έχουν custom προγράμματα και ετσι υπάρχει η δυνατότητα να επιλέξεις κάποιες παραμέτρους του προγράμματος...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστο ρε παιδες...

Ολοι μιλανε για προγραμματα απο revo η e-tuners εχει βαλει κανενας overload?

Εψαξα στο forum αλλα δεν βρικα απαντιση...

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?sho...mp;#entry290687

αν ψαξεις εδω θα βρεις λυση σε ολα οσα ρωτας. :rolleyes:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.