Jump to content
solaris2k7

Inox εξάτμιση

Recommended Posts

SOL piga sto magazi pou tis evales ki esu alla eixe mono 1 mpouka speedy 60mm kai tin pareigeila.

alla mou edeikse 1 pou den grafei OBA panw opws i dikia sou. sto internet grafei.

ksereis ti paizei?? sto lew mipws mou dwsei kamia alli.

tin evala panw ti mia kai ebaine polu eukola. mou eixes pei oti bainoyn diskola..ti paizei???

Όταν είχα πάει και εγώ... είχε μία με το σήμα... και μία χωρίς... και εγώ ήθελα αυτή με το σήμα... Μου είπε.. ύστερα και από ένα τηλεφώνημα... πως η OBA της βγάζει πλέον χωρίς το σήμα...και ότι έτσι είναι η πιο καινούργιες.... τον έβαλα όμως και έκατσε και μου βρήκε άλλη μία με σήμα... μιας και στο εσωτερικό τους ήταν μαύρες και φαίνονταν λίγο πιο όμορφες... Αν δεν μπορείς να βρεις με το σήμα... αγόρασέ' τες από το Ιντερνετ... Ίσως η "παλιές" έχουν διαφορά στο εσωτερικό... και σφήνωναν καλύτερα. Τουλάχιστον ξέρεις πλέον... μιας και είδες αυτή χωρίς το σήμα... πως είναι από κοντά... και ότι ακόμα και να τις αγοράσεις από το ιντερνετ... θα σου κάνουν 100%.

Βέβαια η φωτογραφία στο ιντερνετ μπορεί να μην αντιπροσωπεύει αυτό που θα σου έρθει...

ΥΓ.. Η αριστερή μπούκα μπαίνει σχετικά εύκολα... η δεξιά ήθελε το ζόρι... λες και του Scirocco η δεξιά εξάτμιση έχει μεγαλύτερη διάμετρο.

Edited by solaris
Link to comment
Share on other sites

όταν τη δοκίμασα την έβαλα μόνο στην αριστερή.

Λες η 50mm να είναι πολύ μικρή??

Μου είπε ότι θα μου φέρει την 60mm αλλά δεν με έχει πάρει ακόμα τηλέφωνο.

Τη στρογγυλή τη millenium την είδες από κοντά??

Μάλλον θα τις πάρω από το Internet.

Link to comment
Share on other sites

παιδια πηρα κ εγω απο το μαγαζο στην αγια...οχι της ΟΒΑ...γραφουν PILOT ειναι ολοιδιες!! και πιο φτηνες...45ε η μια...και μου ειπαν στο μαγαζι θα εχει οσες θελετε......κλεισπενους 63 auto power!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.