Jump to content
del1rium

Μαυρες Ζαντες

Recommended Posts

Καλησπερα ψαχνομαι γενικα για μαυρη ζαντα σε scirroco και δεν εχω βρει προς το παρον καμια που να μου αρεσει και ιδιαιτερα.

Εχει κανεις καμια ιδεα ??

thnx :-)))

Link to comment
Share on other sites

εχω δει στο δρομο ενα Astra να φοραει αυτη τη ζαντα...οντως πολυ ομορφη και πολυ αγρια

Link to comment
Share on other sites

λοιπον αυτο το τοπικ με ενδιαφερει αμεσα... γτ με τ π ερθει το τουτου θα ειναι τ δευτερο πραγμα π θα κανω μετα τις μεμβρανες.....

μποριειτει ομως να πειτε σε τι τιμες κυμαινονται??

μ αρεσει πολυ η τελευταια!! την εχω δει σε ενα γκολφακι 4αρι και ειναι αλλο αμαξι πραγματικα!!!!! πολυ ομορφη..

οπως και η ζαντα π εχει ποσταρει ο ντελιριουμ!!

επισης υπαρχει περιπτωση να δεχτει ανταλλαγη με τις μαμα ζαντες το καταστημα?? τι εμπειρια εχετε?? γτ εγω μετα τι να τις κανω..... σε αγγελια.. και ααααν....

αυτο τ μαγαζι π θα παω δεχεται ανταλλαγη.. τωρα με μαμα θα εχει προβλημα λογο του λογκο vw πανω?

Link to comment
Share on other sites

λοιπον αυτο το τοπικ με ενδιαφερει αμεσα... γτ με τ π ερθει το τουτου θα ειναι τ δευτερο πραγμα π θα κανω μετα τις μεμβρανες.....

μποριειτει ομως να πειτε σε τι τιμες κυμαινονται??

μ αρεσει πολυ η τελευταια!! την εχω δει σε ενα γκολφακι 4αρι και ειναι αλλο αμαξι πραγματικα!!!!! πολυ ομορφη..

οπως και η ζαντα π εχει ποσταρει ο ντελιριουμ!!

επισης υπαρχει περιπτωση να δεχτει ανταλλαγη με τις μαμα ζαντες το καταστημα?? τι εμπειρια εχετε?? γτ εγω μετα τι να τις κανω..... σε αγγελια.. και ααααν....

αυτο τ μαγαζι π θα παω δεχεται ανταλλαγη.. τωρα με μαμα θα εχει προβλημα λογο του λογκο vw πανω?

DOTZ Hanzo wheel, 8 x 17 US $ 209.00 / pc

DOTZ Hanzo wheel, 8.5 x 18 US $ 289.00 / pc

DOTZ Hanzo wheel, 9.5 x 18 US $ 299.00 / pc

DOTZ Hanzo wheel, 8.5 x 19 US $ 349.00 / pc

DOTZ Hanzo wheel, 9.5 x 19 US $ 369.00 / pc

Link to comment
Share on other sites

αυτη μαζι με φιμε και καθαρισες..:angry:

και εγω τη θελωωωω:angry:

fime tha valo molis paro to diploma mou piso .. ksekinisa prin 2 vdomades na pao karpenisi olo xara pou tha kano taksidi me to new car kai me stamataei radar sti paraliaki gia 110 xlm/h kai mou to piran lol

Oso gia ti zanta... analogos ti timi tha mou dosoune. Logika otan tha paei gia allagi elastikon tote tha mpei kai i zanta :angry:

Link to comment
Share on other sites

το χερι τοτε βαθια στη τσεπη φιλε μου :D .Θα σ προτεινα sportec --κορυφαια κατασκευη design κ σκυλι στις λακουβες πραγματικα , πιο ακριβη κ πολυ πιο βαρια απο τις ΟZ

Link to comment
Share on other sites

το χερι τοτε βαθια στη τσεπη φιλε μου :D .Θα σ προτεινα sportec --κορυφαια κατασκευη design κ σκυλι στις λακουβες πραγματικα , πιο ακριβη κ πολυ πιο βαρια απο τις ΟZ

I know. sportec θελω απλα δεν εχω μαθει τιμη ακομα.. και φοβαμαι τι θα ακουσω xD

Link to comment
Share on other sites

οχι μωρε γιατι το λες απλα θα σ φυγουν 5,000 ευρακια (τιμη με λαστιχο) αλλα θα παρεις τουλ 150 αλογα απο εμφανιση :D

A lol ekei kymainontai ? so "off the list" oi sygekrimenes :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.