Jump to content
soter79

Πλαστικά καμένα απο τον ήλιο Polo 6n

Recommended Posts

Για σας παιδιά μόλις γράφτηκα στο κλάμπ και έχω ανάγκη την γνώση σας πάνω στο POLO 1997 1400cc.

Το αγόρασα χθές συγκεκριμένα 3ο χέρι απο φίλο. Το αυτοκίνητο είναι σε καλή κατάσταση μηχανικά αλλά το

εσωτερικό πάσχει.

Συγκεκριμένα το πλαστικό που βρισκεται δεξιά απο το τιμόνι και περιέχει τον διακόπτη του φλας+τους 2 αεραγωγούς+cd player ειναι

καμμένο απο τον ήλιο και σπασμένο με αποτέλεσμα ο διακόπτης του φλάς να έχει πεταχτεί σαν βολβός ματιού έξω. popeye.gif

Θα ήθελα να μου πείτε αν μπορώ να το αλλάξω μόνος μου (Βλέπετε αφραγκιές) αν όχι ένα καλό μάστορα απο Αθήνα που να μην μάθει πάνω στο αμάξι μου. :angry:

Όπως επίσης και το δερμάτινο κάλυμα του λεβιέ έχει ξεθωριάσει και θέλω να το σκαντζάρω μόνος. new_killpc.gif

Μήπως είναι εύκολο να μου υποδείξετε 2 ή 3 μαγαζιά αξιόλογα για να του κάνω Service οχι απαραίτητα αντιπροσωπίες

αλλά ανθρώπους που να γνωρίζουν καλά το συγκεκριμένο αμάξι και να μπορούν να επέμβουν στον κινητήρα σωστά.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για το ενδιαφέρον σας και την βοηθειά σας.

NEWbie VW Fan

Σώτος :angry:

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ... να σου πω την αλήθεια (ξέρω άργησα 1 μήνα) έχω δει τον μηχανικό μου να το κάνει αυτό, στο δικό μου. Θα του πω να μου δώσει οδηγίες ή θα ζητήσω από έναν φίλο που έχει το ΕΤΚΑ να μου στείλει οδηγίες.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ το είχα ξεχάσει :rolleyes:

Λοιπόοον επειδή το ΕΤΚΑ με άφησε χρόνους ψάξτε για τον Μεϊντάνη με τα ανταλλακτικά ο οποίος έχει καινούρια και μεταχειρισμένα και είναι καλός και μετά για μηχανικό να σας κάνει την δουλειά, θα σας πρότεινα τον δικό μου που έχει και Polo 6N και το κατέχει tongue.gif (Ηλίας Τσακουλέρης).

Link to comment
Share on other sites

Καμιά διεύθυνση έχουμε πρόεδρε;

Λεωφόρος Αθηνών 364 & Κρίνης 5, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

τηλ.: 2105745522, 2105758181

Αν εννοει αυτον...

Link to comment
Share on other sites

σωστός!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.