Jump to content
Dark Angel

Βάψιμο τον σαγρέ μαρσπίε στο χρώμα του αμαξώματος

Recommended Posts

Εδώ σας παραθέτω μερικές φωτογραφίες για λογαριασμό του φίλου KONI από την εξωτερική βελτίωση που έγινε στους μαρσπιέδες του αυτοκινήτου.

Πώς σας φαίνετε η νέα εμφάνηση?

Photos

vhz8vy9l8llyn8nhlxdx.jpg

Photos

bdc6gp52s6r6t4t3anoz.jpg

Photos

urzglp3v7jjbh3gpogno.jpg

Photos

90l4gw3nr79sxac1r1ty.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλό δείχνει!!! Μπροστά όμως δεν μου άρεσαν 2 πράγματα:1ον η μάσκα που είναι βαμμένη στο χρώμα του αυτοκινήτου και 2ον τα φανάρια καλό θα ήταν να αλλαχτούν με κάτι πιο σύγχρονο από αισθητικής πλευράς. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

μία μάσκα της Kamei με μαύρη σίτα θα του πήγενε τρελά! με μαύρο το σηματάκι της VW τα φανάρια με αρέσουν (και εγώ στο δίκο μου τα ίδια έχω) μέ ένα καλό γύλισμα που είχα κάνει στην Paintbull στην Αθήνα εδώ και καιρό με έκαναν την γνωμη να μην τα άλλαξω :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο έγινε!Συμφωνώ κι εγω όμως οτι η σίτα΄πρέπει να είναι μαύρη .Θα δείχνει πολύ καλύτερο!Τώρα για τα φανάρια και με ενα καλό γυάλισμα θα είναι μια χαρά πιστεύω :lol: .Πόσο να κοστίζει περίπου η όλη διαδικασία του βαψίματος?

Link to comment
Share on other sites

Κώστα εγώ στην Πρέβεζα που μίλισα με τα παίδια που βάφω δίαφορα εξαρτίματα για τα αυτοκινητά μου μου είπανε για να λιανθούνε τα σαγρέ πλαστικα να ασταρωθούνε και να βαφούνε να γίνει (σαν λαμαρίνα λίο) 350 ευρώ. Και 2-3 μέρες το αυτοκίνητο μέσα.

Link to comment
Share on other sites

τσέκαρε μία αυτό εδώ το Post να δείς πως είπαμε να γίνουν τα μάβρα σαγρέ μαρσπιέ... http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?s=&...st&p=294419

βλέπεις πώς γιαλίζουν και φένετε ότι δεν είναι πλαστικό??? για τέτια δουλειά μιλάμε 350 ευρώ νομίζω αξίζουν τον κόπο και την αναμονή 3 ημερών που μου είπανε :D

Link to comment
Share on other sites

τσέκαρε μία αυτό εδώ το Post να δείς πως είπαμε να γίνουν τα μάβρα σαγρέ μαρσπιέ... http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?s=&...st&p=294419

βλέπεις πώς γιαλίζουν και φένετε ότι δεν είναι πλαστικό??? για τέτια δουλειά μιλάμε 350 ευρώ νομίζω αξίζουν τον κόπο και την αναμονή 3 ημερών που μου είπανε ;)

Το είδα ρε φίλε είναι όντως πολύ ωραίο :lol: .Μου πέρασε απ το μυαλό μιας και ψιλοπιάνουν τα χέρια μου :lol: να την κάνω μόνος μου την όλη δουλειά αλλά φοβάμαι μην γίνει καμιά στραβή.Βέβαια τώρα που το σκέφτομαι έχω στην άκρη 2 κομμάτια απο τα κάτω πλαινά πλαστικά!Μπορώ να πειραματιστώ σε αυτά λοιπόν και αναλόγως θα πράξω! :thumbsup:

Edited by Passat_3b
Link to comment
Share on other sites

θα κάνεις πειράματα? Κοίτα μην κλαίγεσε μετά tongue.gif:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

EYXΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΒΑΦΤΙΚΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΣΩ ΦΑΝΑΡΙΑ ΕΛΑΦΡΩΣ ΜΑΥΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΑΓΚΑΝΕΣ ΜΠΛΕ ΩΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΣΚΑ ΤΟ ΣΥΖΙΤΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΠΗΓΕ 150 Ε ΣΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Πάνο συνέχιζε το Project σου ;) και ενημέρωνε μας ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.