Jump to content
Stelios_Golf 6

Tο Bodykit Της Vw Για Το Νεο Golf 6

TO BODYKIT THS VW  

1 member has voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Συμφωνώ για τα 2,3 (Rieger & Kerscher) αλλά και της vw είναι όμορφο.

Το θέμα είναι ότι ο φίλος georgatk με το Τουράν το μπροστινό σπόιλερ το έχει σπάσει μου έχει πει 2-3 φορές σίγουρα (το είχε πάρει από καινούριο με τα σπόιλερ).

Έτσι αν βάλει κάποιος vw, rieger, abt, rdx design θα έχει θέμα καθώς θα κατέβει το ύψος με το extra σπόιλερ και θα θέλει πολύ προσοχή για να μην σπάσει. Της rieger αν θυμάμαι καλά μου είχε αναφέρει ο αντιπρόσωπος τους ότι κατεβαίνει 16 πόντους νομίζω, που είναι υπερβολικό και δεν με βλέπω ούτε να μπαίνω στο γκαράζ μου καθώς ανεβοκατεβαίνω ένα βουναλάκι τσιμέντου για να μπω.

Της kerscher είναι σίγουρα καλύτερο όλων γιατί αλλάζει ολόκληρος ο προφυλακτήρας και δεν έχει τόσο ύψος αλλά προσθέτει και πλάτος.

Για τους παραπάνω λόγους σκεφτόμουν να βάλω κάποια στιγμή μόνο τα πλαινά της vw (που θα τα πάρει φίλος μηχανικός με έκπτωση από την αντιπροσωπεία) ή προφυλακτήρα + πλαινά της kerscher.

Link to comment
Share on other sites

PROSTHESA KAI POLL.PSIFISTE OLOI !!!

τελειο αλλα πολυ ακριβο ρε παιδια.υπαρχει καμμια αντιγραφη αλλα οχι με <400>eyro;

Link to comment
Share on other sites

''Της kerscher είναι σίγουρα καλύτερο όλων γιατί αλλάζει ολόκληρος ο προφυλακτήρας και δεν έχει τόσο ύψος αλλά προσθέτει και πλάτος.''συμφωνω απολυτα με την παραπανω γνωμη....πολυ καλυτερο απο το vw body kit

Link to comment
Share on other sites

TO BODYKIT THS VW GIA TO NEO GOLF 6

h timh tou einai 1.150 euro xoris perasma kai bapsimo (rothsa stin antiprosopeia ths VW).sthn germania kanei 987 euro.

:thumbsup: :thumbsup: sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

essen_motorshow_bilder_fotos_2008_535.jpg ρε παιδια το golf 6 δεν μου αρεσει οσο το 5 καμια σχεση... το 5 ειναι πιο τουμπανο

Link to comment
Share on other sites

TO BODYKIT THS VW GIA TO NEO GOLF 6

h timh tou einai 1.150 euro xoris perasma kai bapsimo (rothsa stin antiprosopeia ths VW).sthn germania kanei 987 euro.

:yahoo: :yahoo: sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

essen_motorshow_bilder_fotos_2008_535.jpg ρε παιδια το golf 6 δεν μου αρεσει οσο το 5 καμια σχεση... το 5 ειναι πιο τουμπανο

Αδερφέ στην Κρήτη σου είπαν τέτοιες τιμές?? Γιατί εδώ στην Αθήνα που ρώτησα μου είπαν 1512¤ (με ΦΠΑ 23%) χωρίς τοποθέτηση, βάψιμο κλπ (+590¤)

Μου φαίνεται να πηγαίνω διακοπές στην Κρήτη και να βάζω και όλο το kit... new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ στην Κρήτη σου είπαν τέτοιες τιμές?? Γιατί εδώ στην Αθήνα που ρώτησα μου είπαν 1512€ (με ΦΠΑ 23%) χωρίς τοποθέτηση, βάψιμο κλπ (+590€)

Μου φαίνεται να πηγαίνω διακοπές στην Κρήτη και να βάζω και όλο το kit... new_lol.gif

Οι τιμές είναι από το πρώτο post του θέματος και τις είχα βάλει εγώ. Επίσης είναι με 19% ΦΠΑ και είναι περσινές (22 Μαρτίου 2009 - δες πρώτο post).

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Οι τιμές είναι από το πρώτο post του θέματος και τις είχα βάλει εγώ. Επίσης είναι με 19% ΦΠΑ και είναι περσινές (22 Μαρτίου 2009 - δες πρώτο post).

:yahoo:

Το Είδα στο ποστ του mike και μπερδεύτηκα... Πάντως οι τιμές που είπα είναι από αντιπροσωπεία της Αθήνας (πριν το ΦΠΑ 23%---Τις υπολόγισα μόνος μου)... Ακριβό πάντως...Αλλά συμπαθητικό.. ¶ντε να φέρουν το R-Line να τρελαθώ (από την τιμή γιατί θα είναι ιδιαίτερα απαγορευτική). thumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Οι ζαντες απο τις πρωτες φωτο του golf VI σε τι διασταση είναι? Ξέρουμε αν ταιριαζουν στο καρε του golf V?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια....να ρωτησω στο golf 6 1.4 160hp μπορω να βαλω το πακετο r-line και ποσο παει αν γνωριζει κανεις...ευχαριστω!

φιλε μπορεις να το βαλεις αλλα απο τιμη δεν ξερω ποσο ειναι στην ελλαδα, εμας εδω κυπρο ειναι περιπου 2,500 ευρο εξτρα, φουλ πακετο μεσα εξω

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνει σίγουρα ..

Αλλά για τιμή νομίζω ότι παίζουν γύρο στα 1.100 με 1.300 ευρώ μόνο το εξωτερικό look. Αν επιλέξεις την fuel έκδοση στα 160 άλογα τότε δεν έχεις άλλη επιλογή παρά μόνο το R-line γιατί κατάργησαν την έκδοση highline. Τώρα για το εσωτερικό νομίζω παίζει το πακέτο γύρω στα 980 ευρώ.Η τιμή της έκδοσης R-line 160hp έχει γύρω στις 23.000 ευρώ.

Edited by andrpyro_TSi
Link to comment
Share on other sites

23,000...? ενα φιλαρακι μου σε περιοδικο που το ειδε μου ειπε οτι εχει 25.100

Για την ακρίβεια έχει 23.250 ευρώ το Golf 1.4 160hp R-line 3D.

Edited by andrpyro_TSi
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Ψάχνω να αγοράσω τον μπροστά προφυλακτήρα για το κγολφάκι μου από το πακέτο R-line με τις τρύπες για το σύστημα πλύσης φώτων.

Τα φώτα σας παρακαλώ. Που μπορώ να τον βρω εκτός αντιπροσωπίας??

Link to comment
Share on other sites

νομιζω ειναι νωρις ακομα για μεταχειρισμενο.

Μα δεν θέλω μεταχειρισμένο . Απλος τα 450 ευρω που μου ειπαν στην αντιπροσωπεια( χωρις βαψιμο ) ειναι πολλα πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

εχω το golf 6 higline και θελω να αλαξω τον πισω προφιλακτιρα με του r line?μηπωσ κανεισ ξερει καμια τιμη και το τι χρειαζεται για να μπει?

Χρειάζεσαι τον προφυλακτήρα, το μαύρο κομμάτι από κάτω και τα 2 κόκκινα ανακλαστικά.

sacarfan-volkswagen-golf-6-r-line-03.jpg

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.