Jump to content
Stelios_Golf 6

Tο Bodykit Της Vw Για Το Νεο Golf 6

TO BODYKIT THS VW  

1 member has voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

εψαξα φιλε και στα 2 αλλα βρισκω μονο την αεροτομη.

αν καταλαβα καλα αυτο ειναι το κιτ που εβγαλε η vw για βελτιωση και αποτελειται απο ενα χειλακι μπροστα και πισο μασπιεδες και αεροτομη.υπαρχουν καπου οι κωδικοι τους μηπως τα βρω ετσι?

γενικα βρισκω διαφορα κομματια που μ αρεσουν αλλα πισταευω οτι αμα δεν ειναι ολα σχεδιασμενα για το ιδιο κιτ θα μου γινει κλοουν το αμαξι,

Link to comment
Share on other sites

Αααααα καταβα φιλε.σε ιμιτασιον απ οτι εψαξα γενικα βρισκω μονοο την αεροτομη ακριβως οπως αυτην.τα υπολοιπα παιζει να βγαινουνε ιμιτασιον σ αυτο το σχεδιο η να μην ελπιζω?

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνει κανονικά.

ειμαστε σιγουροι γι αυτο..??με τι κοστος ερχεται αυτος ο προφυλακτηρας γτ μου αρεσει κι εμενα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση κάποιος συνφορουμίστας με R-Line να μου δώσει μέσω pm το vin number του για να βγάλω άκρη στην

αντιπροσωπεία με τους κωδικούς για τους προφυλακτήρες;

Link to comment
Share on other sites

Αν σε βοηθάει εόχα ρωτήσει πόσο κάνει για να ξέρω αν κάνω καμιά *μη επιτρεπόμενη λέξη* και είναι 500 ο μπροστά και 500 και ο πίσω, αν δε στο βρίσκουν να σου δώσω τον αριθμό πλαισίου μου και θα το βρουν.Αν αλλάξεις προφυλακτήρα ότι έχεις κουμπώνει αλλά αν θες να το κάνεις όπως το κανονικό αλλάζεις τις δυο κεντρικές σίτες και στις πλαινές που είναι τα προβολάκια αλλάζεις τα δαχτυλίδια από νίκελ σε μαύρα

Στάλθηκε από το SGPT12 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Edited by Tonyantony
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου καταρχήν.

Θα προσαρμόσω τα δικά μου σε πρώτη φάση οπότε θα πάρω

μόνο σκέτο προφυλακτήρα.

Αν βρεις ευκαιρία στείλε μου σε pm το vin number σου για να το προχωρήσω.

Και πάλι ευχαριστώ πολύ!Καλές γιορτές εύχομαι!

Link to comment
Share on other sites

Kαι οι κωδικοί για τον μπροστά R-Line προφυλακτήρα (συγγνώμη για τα γερμανικά):

R-Line Front

http://retrorabbit.j...orie…toßstange/

5K0 807 217 S GRU - Stoßfänger - 342,72 €

5K0 805 903 E 9B9 - Spoiler - 101,39 €

5K0 805 915 B 9B9 - Halter für Spoiler - 40,22 €

5K0 955 109 F GRU - Abdeckung SRA links - 11,90 €

5K0 955 110 F GRU - Abdeckung SRA rechts - 11,90 €

5K0 807 723 E - Stützteil vorne links (mit Aufnahme für Hubzylinder SRA) - 12,67 €

5K0 807 724 E - Stützteil vorne rechts (mit Aufnahme für Hubzylinder SRA) - 12,67 €

Edited by stakyrTSI
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και το καλυτερο που γινεται κατα κορον στην Γερμανια Golf MK5.5 με μπροστινα φτερα, καπο, φαναρια, μετωπη, προφυλακτηρα απο Golf MK6... :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Off Topic

Οντως αυτοι οι γερμανοι εχουν ξεφυγει στο exterior tuning... Το θεμα ειναι ομως οτι το 5αρι εμεινε στην ιστορια γι' αυτο που ειναι (χωρις να υπαινισσομαι κατι για τα 6αρια).. Υποκειμενικα παντα, το καλουπι του 5αριου ειδικα στις GT Sport, GTI, R32 εκδοσεις αφησαν εποχη...
Link to comment
Share on other sites

Σωστό tοmmy, τα αναφέρει link σε παραπάνω post. Οι τιμές σε Ελλάδα διαφέρουν δυστυχώς απ του link (Γερμανίας).. :sad:

Πίσω diffuser R: 5K6 807 100 L 041

Εμπρός προφυλακτήρας R:

5K0 807 221 R GRU - Βασικό κομμάτι προφυλακτήρα

5K0 955 109 G GRU - Καπάκι (πιτσιλιστ.φώτων) αριστερά

5K0 955 110 G GRU - Καπάκι (πιτσιλιστ.φώτων) δεξιά

5K0 807 241 D GRU - Καπάκι (για towing)

5K0 805 903 F 9B9 - Πλαστικό κομμάτι spoiler απο κάτω

5K0 853 671 J 041 - Μεσαία γρίλλια

5K0 853 665 E 041 - Γρίλλια αριστερά

5K0 853 666 E 041 - Γρίλλια δεξιά

5K0 941 055 - LED-φως ημέρας αριστερά

5K0 941 056 - LED-φως ημέρας δεξιά

 

Η μαύρη βάση για την πινακίδα εμπρός στον R προφυλακτήρα άραγε να είναι με τον κωδικό 5K0 807 287 H 9B9 (model PR-2JF);

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα!Ειμαι κάτοχος ενός golf vi trend line απο τον περασμένο Απρίλιο και καινούργιος στο forum.Απο golf 4 πήγα σε άψογα μεταχειρισμένο 6αρι.Καιγομαι όμως πολύ να αλλάξω όλο την μπροστινή μούρη και να τν κάνω όπως του r.Μπορει κανένας να με βοηθήσει απο ποιο site μπορώ να την παραγγειλω;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Paidia eimai kainourios.. prosfata pira to golf 6 highline 122 ps .. se galazio.. uparxei kamia photo me to bodykit tou R i tou GTI se auto to xrwma ? epeidi skeftomai na to kanw look R me mavri zanta meta t programma… alla oloi m lene oti to galazio 8a pigene pio pl me nikel i asimi zanta para me mavri...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.