Jump to content
tsitas

Golf Vi Gti - επίσημο

Recommended Posts

παιδια εχω και γω το GTI 6 αλλα ως ετοιμοπαραδοτο το πηρα με 17αρες. οπως ειπε και αλλος φιλος πιο πανω ακριβως οι ιδιες 18αρες με διαμαντιζε προσοψη και μαυρο εσωτερικο δεν υπαρχουν σε replica οποτε εχω παρει αποφαση μαλλον να τις παραγγειλω απο karenta.

550 η καθε μια ειναι :whistling:

12-15% εκπτωση στο συνολο..

νομιζω οτι του πανε τρελα ομως.

θα εχω μεγαλη μειωση ανεσης? αυτο δεν ξερω..

Link to comment
Share on other sites

Οι κάτοχοι Golf 6 GTI ας ρίξουν μία ματιά εδώ : http://www.vwtuningmag.com/golf-gti-rzr-by-revozport/

Το πισω μου φαίνεται too much αλλα το μπροστα ειναι φοβερο.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε grafics νομίζω τα είχαμε πει και σε άλλο post έχω GTI IV με 18αρες μανάτες . Υπάρχει μία μείωση άνεσης με τις 18ρες όχι μεγάλη αλλά υπαρκτή κυρίες σε εγκάρσιες ανωμαλίες. Πάντως φίλε πολλά λεφτά να τις πάρεις γνήσιες από καρέντα. Μήπως θες να κοιτάξεις σε κάποιους άλλους προμηθευτές που φέρνουν γνήσια ανταλλακτικά VW ? Εδώ στη λαμία υπάρχει ένας αν θες ρωτάω για πάρτη σου .

Φιλικά

Βασίλης

Link to comment
Share on other sites

τελικα φιλε μου Bill τις εβαλα αλλα ευτυχως χαρη σε ενα αλλο παιδι εδω βρηκα τις ιδιες ακριβως που ηθελα σε ρεπλικα σε 1/4 του κοστους σχεδον... πραγματικα εδειξε αλλιως το αμαξι. Οσο για την ανεση, με τα SC3 σε σχεση με τα RE050 αν και με μικροτερο προφιλ εχω οριακα καλυτερη ανεση παρα λιγοτερη.. !!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία grafics καλορίζικες. Οντως παίζει ρόλο το λάστιχο και εγω SC3 φοράω από το εργοστάσιο. ¨Ομως δεν έχω καταλάβει οι ρεπλίκες είναι αυθεντικες η ιμιτασίον η κάτι ενδιάμεσο ? Σόρρυ αν ρωτάω χαζό πράγμα απλά δεν έχω ασχοληθεί με το θέμα ...

Link to comment
Share on other sites

Ωραία grafics καλορίζικες. Οντως παίζει ρόλο το λάστιχο και εγω SC3 φοράω από το εργοστάσιο. ¨Ομως δεν έχω καταλάβει οι ρεπλίκες είναι αυθεντικες η ιμιτασίον η κάτι ενδιάμεσο ? Σόρρυ αν ρωτάω χαζό πράγμα απλά δεν έχω ασχοληθεί με το θέμα ...

Replica εξ' ορισμού σημαίνει "αντίγραφο, πανομοιότυπο, απομίμηση".

Επί της ουσίας είναι αντίγραφα εργοστασιακών σχεδίων με ανταγωνιστικότερη τιμή. Κατασκεύαζονται σε διάφορα εργοστάσια και υπάρχουν διάφορες χώρες προέλευσης (Ιταλία, Γερμανία, Κίνα κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.