Jump to content
danichro

Εβδομαδα παραγωγης 22η - Aλλαγή στις προδιαγραφές;

Recommended Posts

Που ακριβως ειναι η ενσταση σου?

Οτι ακριβως γραφω :rolleyes: . Δεν μου αρεσουν το καινουργιο στυλ κουμπιων στο τιμονι. Προτιμω το προηγουμενο. Σεμνο και ταπεινο tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους!

Συμφωνω μαζι σου Σπυρο. Παντως εχθες πηρα στην Καρεντα και δεν ηξεραν να μου πουν ποιες ακριβως θα ειναι οι αλλαγες (Εχω 25η εβδομαδα).

Eliasj

Ποτε εκανες τη παραγγελια σου αν επιτρεπεται ?

Ρωταω γιατι εχω κανει το φλεβαρη και ακομα εβδομαδα παραγωγης δεν εχει βγαλει το συστημα (ειναι tsi 160 DSG, DCC kai kati psila)

BTW μου αρεσουν οι αλλαγες αν οντως ειναι ετσι οπως τις υποθετουμε.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους!

Eliasj

Ποτε εκανες τη παραγγελια σου αν επιτρεπεται ?

Ρωταω γιατι εχω κανει το φλεβαρη και ακομα εβδομαδα παραγωγης δεν εχει βγαλει το συστημα (ειναι tsi 160 DSG, DCC kai kati psila)

BTW μου αρεσουν οι αλλαγες αν οντως ειναι ετσι οπως τις υποθετουμε.

17 Μαρτιου την πρωτη και εκανα αλλαγη στο χρωμα στις 19 :lol:

Link to comment
Share on other sites

17 Μαρτιου την πρωτη και εκανα αλλαγη στο χρωμα στις 19 :rolleyes:

... :blink:

Εγω εκανα 17/2

Κανονικα θα επρεπε να ειμαι καπου στην 19η με 21η συμφωνα με τις προβλεψεις του πωλητη.

Κουταμαρα παντως να μου ξεφυγει στο τσακ το φημολογουμενο ανανεωμενο εσωτερικο.

Περιεργο ομως που δεν μου εχουν ορισει εβδομαδα παραγωγης ακομα (σημερα επικοινωνησα).

Ειτε ο πωλητης δεν το βρηκε (πχ κολλημενο συστημα) και με γειωσε, ειτε κατι παιζει με τον εξοπλισμο.

Ξεχασα να αναφερω οτι εχω βαλει και τα Xenon και σπορ πακετο.

Υπομονη λοιπον...

(sorry αν πηγα λιγο off topic)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παρειγγειλα το Scirocco στο τελος Μαρτιου. 3ο 10ημερο, αλλα ετοιμοπαραδοτο. Μου ειπαν παραδοση σε 9 εργασιμες μερες αλλα λογω της αλλαγης των τελων ταξινομισης καθυστερει. Αν σας δωσω αριθμο πλαισιου θα μπορεσετε να μου πειτε ποιας εβδομαδας ειναι? Μου ειπαν οτι θα ερθει την αλλη βδομαδα μαλλον πριν το Πασχα.

Link to comment
Share on other sites

... :blush:

Εγω εκανα 17/2

Κανονικα θα επρεπε να ειμαι καπου στην 19η με 21η συμφωνα με τις προβλεψεις του πωλητη.

Κουταμαρα παντως να μου ξεφυγει στο τσακ το φημολογουμενο ανανεωμενο εσωτερικο.

Περιεργο ομως που δεν μου εχουν ορισει εβδομαδα παραγωγης ακομα (σημερα επικοινωνησα).

Ειτε ο πωλητης δεν το βρηκε (πχ κολλημενο συστημα) και με γειωσε, ειτε κατι παιζει με τον εξοπλισμο.

Ξεχασα να αναφερω οτι εχω βαλει και τα Xenon και σπορ πακετο.

Υπομονη λοιπον...

(sorry αν πηγα λιγο off topic)

Απο που το εχεις παρει? Και εγω εβαλα διαφορα εξτρα οπως σπορ πακετο, ηλιοροφη, κτλ και πηρα 25η εβδομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παρειγγειλα το Scirocco στο τελος Μαρτιου. 3ο 10ημερο, αλλα ετοιμοπαραδοτο. Μου ειπαν παραδοση σε 9 εργασιμες μερες αλλα λογω της αλλαγης των τελων ταξινομισης καθυστερει. Αν σας δωσω αριθμο πλαισιου θα μπορεσετε να μου πειτε ποιας εβδομαδας ειναι? Μου ειπαν οτι θα ερθει την αλλη βδομαδα μαλλον πριν το Πασχα.

http://www.autohausaz.com/vw-auto-parts/vw...on-numbers.html

Link to comment
Share on other sites

paidia to pareiggeila apo ton ANASTASIADI stin Xanthi.

o arithmos plasiou deixnei poias vdomadas einai? Apo to link pou dosate fenetai oti einia kataskeuis 2009. Tha einai me tis allages? Se poion na steilo ton arithmo plaisiou P.M gia na mou pei akrivos evdomada?

Edited by mpinosan
Link to comment
Share on other sites

Απο που το εχεις παρει? Και εγω εβαλα διαφορα εξτρα οπως σπορ πακετο, ηλιοροφη, κτλ και πηρα 25η εβδομαδα.

Φιλοσιδης.

Δεν εχω ηλιοροφη παντως...

Θα τους ξαναπαρω κατα την δευτερα μηπως και εχουν και κανα νεο για τις πιθανες αλλαγες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Στον Γρατσια που ρωτησα χθες προχτες ο πωλητης μου ειπε πως δεν εχουν επισημη ενημερωση ΑΛΛΑ τονισε πως δεν ειναι απιθανο να γινουν αλλαγες,

τις οποιες ομως δεν ηξερε. "Τις αλλαγες που γινονται θα τις δουμε και 8α τις μαθουμε εδω οταν ερ8οουν τα αυτοκινητα"

Link to comment
Share on other sites

paidia irthe to ergaleio.....Deite kai peite!!!einai prin 22 vdomada...

¶ρα από ότι βλέπω... όσοι είναι να παραλάβετε τώρα θα έχετε κατά πάση πιθανότητα MICHELIN λάστιχα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δειτε, στην Γερμανια κυκλοφορισε ενα Scirocco δοκιμαστικω με της αλλαγες που θα γινουν μετα την 22εβδομαδα παραγωγης.

Καινουργιο καντραν, τιμονη και πισω προφιλακτηρα, για το προφιλακτηρα λενε ομως οτι ειναι απο τα ακσεσουαρ της VW.

post-12320-1240232709_thumb.jpg

post-12320-1240232747_thumb.jpg

post-12320-1240232773_thumb.jpg

post-12320-1240232802_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

εχει και piano black κεντρικη κονσολα.ομορφο αυτο..το καντραν με χαλασε πολυ

piano black? δεν ειναι, απλα σου φενεται ετσι απο την αντανακλαση του τζαμιου, δεν εχει καθολου πλαισιο B)

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις τι γινεται αν θελησω να εχω μοντελο 2010;

Το παραγγελθεν scirocco ειναι στην 19η εβδομαδα (9 μαϊου) για παραγωγη.

Χανω την προκαταβολη;

Μπαινω στο τελος της λιστας και αναμονη απο την αρχη;

Βραχυκυκλωνει ο πωλητης που του ζηταω την αλλαγη;

Ολα απο τα παραπανω;

(Αν δεν ειχα το ψυχολογικο μου με το παρων εσωτερικο δεν θα το κουβεντιαζα καν...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.