Jump to content
danichro

Εβδομαδα παραγωγης 22η - Aλλαγή στις προδιαγραφές;

Recommended Posts

Λογικά αυτά που σου δίχνουν θερμοκρασία, πρέπει να έχουν ειδικό ανταπτοράκι που μετράει θερμοκρασία. Σε εμάς θα λείπει αυτό πράγμα.

Απο εκεί και πέρα μπορείς να την δείς απο το μυστικό και καλά μενού που υπάρχει στο κλίμα. Αλλά είναι ποπάτζα απο οτι λένε και δεν είναι ακριβές. Μπορεί να πέρνει και μετρήσεις απο τον εγκέφακο στο περίπου...

Θα γίνω γραφικός και το ξέρω, αλλά μεγάλη μ@λ@κι@ της VW αυτό το πράμα που έκανε. Δεν ξενέρωσα αλλά δεν πήραμε 9.000 ευρώ αμάξι...

Ουτε 150000 γιουρος ;) Ουτε η Quattroporte εχει θερμοκρασια λαδιου B)

Link to comment
Share on other sites

Λογικά αυτά που σου δίχνουν θερμοκρασία, πρέπει να έχουν ειδικό ανταπτοράκι που μετράει θερμοκρασία. Σε εμάς θα λείπει αυτό πράγμα.

Απο εκεί και πέρα μπορείς να την δείς απο το μυστικό και καλά μενού που υπάρχει στο κλίμα. Αλλά είναι ποπάτζα απο οτι λένε και δεν είναι ακριβές. Μπορεί να πέρνει και μετρήσεις απο τον εγκέφακο στο περίπου...

Θα γίνω γραφικός και το ξέρω, αλλά μεγάλη μ@λ@κι@ της VW αυτό το πράμα που έκανε. Δεν ξενέρωσα αλλά δεν πήραμε 9.000 ευρώ αμάξι...

Οταν λές το μυστικό μενού απο το κλίμα πώς ενεργοποιήτε????

Στο Leon I Cupra που είχα με κάποιον συνδιασμό πλήκτρων εμφανίζονταν στην οθόνη του κληματισμού.

Εδώ πώς γίνεται??????

Link to comment
Share on other sites

Με αναμμένο το A/C, πιέζεις ταυτόχρονα τα πλήκτρα «AC» και από τα 4 πλήκτρα κατανομής του αέρα το «πάνω δεξιά» (αυτό με το βέλος που δείχνει το θεό…). Για να βγεις από το menu απλά πατάς το πλήκτρο «AC». Όταν μπεις στο menu, με το αριστερό περιστροφικό κουμπί ρύθμισης θερμοκρασίας επιλέγεις το βασικό menu, π.χ. 1, 2, … 19, …. Με το μεσαίο περιστροφικό κουμπί ρύθμισης έντασης του αέρα επιλέγεις το ανάλογο υπομενού μέσα σε κάποιο menu, π.χ. 1-0, 1-1, 1-2, … (νομίζω βέβαια ότι είμαστε λίγο off topic...αυτό έχει συζητηθεί κι αλλού)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ tsi rocco. Που έχει γίνει αυτη η συζήτηση για να διαβασω αναλθτικοτερα τισ λετουργείες του και να μήν είμαι και off topic????

Δέν το έχω βρεί κάπυ μεσα στο forum.Ευχαριστώ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.