Jump to content
GraveDigger

Συνάντηση μελών Κεντρικής Ελλάδας

Recommended Posts

Φανη μου γιατί δε με παίρνεις ποτέ μαζί σου? εεεεεεεεε?????? Α ΡΕ ΚΙΑΡΑΤΑ...Α ΡΕ ΚΙΑΡΑΤΑ.... hearts.gifupyours.gifupyours.gif

θα περασω να σε παρω εγω κρυφα την αλλη φορα...... :o;) ;)

Και για όσα συζητήσαμε εχθές θα αναλάβω δράση μόλις βρω χρόνο επίσης!

ωχχχχχχχχχ...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παντως ειχε πολυ χαβαλε και γιαακομα μια φορα περασαμε καλα και με μεγαλη παρεα.........απο τις μεγαλυτερες συναντησεις παλι........ ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν μπορεσα να ερθω ;) λογω ενος ταξιδιου

την επομενη φορα σιγουρα θα ειμαι μεσα και απ' οτι εμαθα ειστε μεσα για το event της λαρισας :o

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ρε παιδιά δυστυχώς δεν μπόρεσα να έρθω μιας και είχα άλλη υποχρέωση κι η Λάρισα μου πέφτει λίγο μακριά όταν είμαι στη Θήβα.Δεν πειράζει όμως θα μετάσχω στα υπόλοιπα!!! :o

Link to comment
Share on other sites

και εγω ειχα κατεβει αθηνα και για μια ακομα φορα δεν ηρθα

Link to comment
Share on other sites

και εγω ειχα κατεβει αθηνα και για μια ακομα φορα δεν ηρθα

Που είσαι εσύ χαμένος ρε φίλε.. έχουμε καιρό να σε δούμε!! :lol:

Ωραία ήταν στην συνάντηση παιδιά μαζευτήκαμε πολλά αυτοκίνητα!! :lol:

Καμία φωτογραφία θα ανεβάσουμε??

Link to comment
Share on other sites

τι να κανω αγαπαω 400χιλιομετρα μακρια

μη φοβασαι μικρε μου φιλε θα μαθεις και εσυ καποτε οτι θα πρεπει να τις κοψεις τις αγαπες και ειδικα τις μακρινες...κατι ξερω και εγω για να στο λεω και δεν ειναι εξαιρεση ειναι νομος και οι εξαιρεσεις ειναι απυροελαχιστες και με βαση το νομο των πιθανοτητων δεν εχεις πεσει σε εξαιρεση...το χειροτερο ομως ειναι οτι ουτε και θα πεσουμε ποτε σε εξεραισεις οποτε μια λαμπαδα στην εκκλησια και προσευχη.

Link to comment
Share on other sites

μικρος????πρεπει να σε εχω 7-8 χρονια

οχι οτι εχεις αδικο σε αυτα που λες αλλα εδω και 4 χρονια το κολπο με την λαμπαδα πιανει!!!

Edited by zil
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το λες ρε ¶κη εγώ πρέπει να ανεβάσω! Με την δική μου κάμερα βγάζαμε! Αλλά πού θα βρω χρόνο;

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το λες ρε ¶κη εγώ πρέπει να ανεβάσω! Με την δική μου κάμερα βγάζαμε! Αλλά πού θα βρω χρόνο;

:ninja: :ninja: :ninja::lol: :lol: :angry: :angry:

:angry::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.