Jump to content
Nikos_Passat_2.0T

Εργοστασιακά φώτα Xenon σε Golf Vi.

Recommended Posts

Καλοριζικο και καλοταξιδο Νικο, ελπιζω να το χαρεις και εσυ και η γυναικα σου.

Οσο αφορα υα φωτα xenon, πραγματικα λυπαμαι που δεν εχουμε πλυστικα.... Παντως σε καποιο αλλο forum διαβασα οτι ενας ιδιοκτητης Astra εβαλε κατοπιν φωτα με το κοστος να μην ξεπερνα τα €1200 περιλαμβανοντας τα παντα που προβλεπονται απο το νομο.

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε και φώτο με τα εργοστασιακά Xenon...

Υπάρχει κάποιος που παρήγγειλε το νέο GTI, να μας πει αν είναι στάνταρ ή αν είναι διαθέσιμα ως έξτρα?

IMG_2876.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε και φώτο με τα εργοστασιακά Xenon...

Υπάρχει κάποιος που παρήγγειλε το νέο GTI, να μας πει αν είναι στάνταρ ή αν είναι διαθέσιμα ως έξτρα?

nikos ta fota ksenon prepei na einai diathesima sto gti san extra.

:D:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Τα bi-xenon στο νεο gti εχουν 1291 ευρω.

Ισχυει οτι μαζι με την μειωση 50% στα τελη "ερχονται' και λιγο πιο φτηνα τα εξτρα;

Εαν ειναι ετσι,ποσο θα κανουν αραγε μετα της 7/8;

Εντυπωσεις για ξενον οταν παραλαβω το τουτου μου...σε κανενα 10ημερο το πολυ :D

Link to comment
Share on other sites

Τα bi-xenon στο νεο gti εχουν 1291 ευρω.

Ισχυει οτι μαζι με την μειωση 50% στα τελη "ερχονται' και λιγο πιο φτηνα τα εξτρα;

Εαν ειναι ετσι,ποσο θα κανουν αραγε μετα της 7/8;

Εντυπωσεις για ξενον οταν παραλαβω το τουτου μου...σε κανενα 10ημερο το πολυ :D

file oi mioseis sta extra einai polli mikres os anepestites.mporei ta xenon na exoun mia ekptosi 50 euro h mporei kai katholou ..!!!! :D :D :D :D :D :D

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

ειναι εξτρα τα bi xenon καισωστα ειπε οτι βγαινουν 1291 ευρω, αλλα αξιζουν και απο φωτισμο και απο ομορφια παραλαμβανω την τριτη 21/7 η τεταρτη 22/7 , λευκο πενταθυρο, GTI φυσικα ,dcc 18αρες αναδλιπουμενοι καθρεπτες ηλιοροφη ετσι βγαινει 35600 ,εαν δεν ειχε την μειωση θα εβγαινε 41 χιλιαδες και κατι πως δεν κερδιζεις ?

Link to comment
Share on other sites

ειναι εξτρα τα bi xenon καισωστα ειπε οτι βγαινουν 1291 ευρω, αλλα αξιζουν και απο φωτισμο και απο ομορφια παραλαμβανω την τριτη 21/7 η τεταρτη 22/7 , λευκο πενταθυρο, GTI φυσικα ,dcc 18αρες αναδλιπουμενοι καθρεπτες ηλιοροφη ετσι βγαινει 35600 ,εαν δεν ειχε την μειωση θα εβγαινε 41 χιλιαδες και κατι πως δεν κερδιζεις ?

polli kali epilogi xromatos kai extra.

kalotaxido kai na to xareis.

ego sto diko mou 350 xiliometra exo kanei .xaxaxaaxaxa ;):whistling::D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest TRiBaL_23
ειναι εξτρα τα bi xenon καισωστα ειπε οτι βγαινουν 1291 ευρω, αλλα αξιζουν και απο φωτισμο και απο ομορφια παραλαμβανω την τριτη 21/7 η τεταρτη 22/7 , λευκο πενταθυρο, GTI φυσικα ,dcc 18αρες αναδλιπουμενοι καθρεπτες ηλιοροφη ετσι βγαινει 35600 ,εαν δεν ειχε την μειωση θα εβγαινε 41 χιλιαδες και κατι πως δεν κερδιζεις ?

Μηπως εβαλες και τιποτα αλλο? Τα υπολογισα 34180 περιπου μαζι με μεταλλικο (αν πηρες) χωρις τελη κυκλοφοριας κτλ

Edited by TRiBaL_23
Link to comment
Share on other sites

ειναι εξτρα τα bi xenon καισωστα ειπε οτι βγαινουν 1291 ευρω, αλλα αξιζουν και απο φωτισμο και απο ομορφια παραλαμβανω την τριτη 21/7 η τεταρτη 22/7 , λευκο πενταθυρο, GTI φυσικα ,dcc 18αρες αναδλιπουμενοι καθρεπτες ηλιοροφη ετσι βγαινει 35600 ,εαν δεν ειχε την μειωση θα εβγαινε 41 χιλιαδες και κατι πως δεν κερδιζεις ?

Τα 41 χιλιαρικα πως τα υπολογισες;

Απ'οτι ξερω κερδιζεις απο τα τελη 3500 ευρω οποτε παει στα 39.

Τα αλλα 2 χιλιαρικα απο που προκυπτουν;

Εγω εχω τα ιδια εξτρα με σενα εκτος DSG και αναδιπλουμενους καθρεφτες.Τιμη 33.100.

Πως μπορω να υπολογισω ποσο κερδιζω;

Link to comment
Share on other sites

33100 + 2000 DSG + 330 ΠΕΡΙΠΟΥ αναδιπλουμενοι καθρεπτες βγαινουν 35600 ευρω

41000 ευρω μου ειπαν οτι εβγαινε κανονικα χωρις την μειωση του τελους ταξινομησης

και τελος οταν εβγαλε η cosmokar τιμες εβγαλε τρια χρωματα (ασπρο απλο, μαυρο μεταλικο, και κοκκινο μεταλικο)

και τρια επιπεδα εξοπλισμου ( ενα το απλο ,το δευτερο με ενεργητικη αναρτηση και ηλιοροφη και το τριτο πακετο ειχε επιπλεον προβολεις xenon αναδιπλουμενους καθρεπτες και 18αρες ζαντες ) αυτο το πακετο μετα απο 10 ημερες το πηραν πισω και ειπαν δεν εγγυουνται οτι θα προλαβει να ερθει πριν τις 7 /8/2009. μετα απο <<συννενοηση >> με την cosmokar (επειδη ηθελα οπωσδηποτε xenon )εβαλαν ενα αυτοκινητο με τα χαρακτηριστικα που ηθελα να παρει ημερομηνια παραγωγης (26η εβδομαδα 5η ημερα) και ειπαν οτι ηθελε και 4 εβδομαδες μεταφορα και 10 ημερες εκτελωνισμο και θα ειμασταν οριακα στην ημερομηνια με μειωμενο τελος . ολως παραδοξως το αυτοκινητο ηρθε τωρα και θα το παραλαβω τριτη

Link to comment
Share on other sites

το πηραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

¶ντε καλοτάξιδο και καλογκαζοτο !!!! Βαλε μας και καμία φωτο έτσι να μας τρέξουν λίγο τα σάλια παραπάνω .... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε και φώτο με τα εργοστασιακά Xenon...

Υπάρχει κάποιος που παρήγγειλε το νέο GTI, να μας πει αν είναι στάνταρ ή αν είναι διαθέσιμα ως έξτρα?

IMG_2876.jpg

Πάντως ρε παιδιά με τα bi-xenon για μένα είναι σαν να αλλάζει όλη η μούρη!!Αν κάποια στιγμή το έπερνα,τώρα που έχω δει εικόνες μα τα bi-xenon πάνω θα το έπερνα έτσι!!Ναι μεν είναι εμφανισιακά ωραίο αλλά κάτι του λείπει μπροστά χωρίς τα xenon!!¶ποψη μου!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ρε παιδιά με τα bi-xenon για μένα είναι σαν να αλλάζει όλη η μούρη!!Αν κάποια στιγμή το έπερνα,τώρα που έχω δει εικόνες μα τα bi-xenon πάνω θα το έπερνα έτσι!!Ναι μεν είναι εμφανισιακά ωραίο αλλά κάτι του λείπει μπροστά χωρίς τα xenon!!¶ποψη μου!!

+1 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.