Jump to content
TSO

ΜΕΙΩΣΗ ΤΙΜΗΣ

Recommended Posts

ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ (ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΝΟΜΑ) ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ Ο ΠΩΛΗΤΗΣ ΟΤΙ ΧΤΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΗΛ ΣΤΙΣ 3/4/09 ΨΗΦΙΣΤΗΚΕ ΜΕΙΩΣΗ ΣΤΑ ΤΕΛΗ ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗΣ ΔΗΛ:

ΣΤΟ 1.4 ΜΕΙΩΣΗ ΕΩΣ 870 ΕΥΡΩ

ΚΑΙ ΣΤΟ 2.0 ΕΩΣ 3500 ΕΥΡΩ!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

για βαλε κανα link

Nαι , πλέον συμφέρει να πάρεις μεγάλου κυβισμού με το νέο σύστημα , αν θέλεις να γλιτώσεις κάποιο σεβαστό ποσό και έχεις το παραδάκι για τα σέρβις ενός μεγάλου κυβισμού αυτοκινήτου, τέλη κυκλοφορίας κλπ κλπ .... περισσότερα εδώ http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?sho...=0&p=296449 <_<

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ (ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΝΟΜΑ) ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ Ο ΠΩΛΗΤΗΣ ΟΤΙ ΧΤΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΗΛ ΣΤΙΣ 3/4/09 ΨΗΦΙΣΤΗΚΕ ΜΕΙΩΣΗ ΣΤΑ ΤΕΛΗ ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗΣ ΔΗΛ:

ΣΤΟ 1.4 ΜΕΙΩΣΗ ΕΩΣ 870 ΕΥΡΩ

ΚΑΙ ΣΤΟ 2.0 ΕΩΣ 3500 ΕΥΡΩ!!!!!!!!!!!!

Εγω λεω ονοματα παντως!!!! Με ενημερωσαν σημερα απο την Καρεντα οτι θα υπαρξει μειωση οσο ακριβως γραφεις για το Scirocco ¤870. Μου ειπαν βεβαια, οτι αυτο δεν σημαινει οτι μεχρι την παραδοση, δεν αποκλειεται να αλλαξει η εργοστασιακη τιμη :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω ονοματα παντως!!!! Με ενημερωσαν σημερα απο την Καρεντα οτι θα υπαρξει μειωση οσο ακριβως γραφεις για το Scirocco ¤870. Μου ειπαν βεβαια, οτι αυτο δεν σημαινει οτι μεχρι την παραδοση, δεν αποκλειεται να αλλαξει η εργοστασιακη τιμη :)

Υπαρχει περιπτωση ομως να υπαρξει παραταση στην εκπτωση των τελων ταξινομησης

Link to comment
Share on other sites

Nαι , πλέον συμφέρει να πάρεις μεγάλου κυβισμού με το νέο σύστημα , αν θέλεις να γλιτώσεις κάποιο σεβαστό ποσό και έχεις το παραδάκι για τα σέρβις ενός μεγάλου κυβισμού αυτοκινήτου, τέλη κυκλοφορίας κλπ κλπ .... περισσότερα εδώ http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?sho...=0&p=296449 :o

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.