Jump to content
ALdaperan

βασικος εξοπλισμος

Recommended Posts

εχω πολο 9n3 sportline ...οταν το αγόρασα (πριν 2 χρονια περιπου ) μου ήρθε χωρίς ηχοσύστημα και ρωτάω τώρα εγω είναι δυνατόν να μην έχει μέσα ηχοσύστημα? αφου στο site δείχνει οτι έχει στον εξοπλισμό και το rcd200 <_< είναι δυτατόν δηλαδή να τα στέλνουν χωρίς ? η μήπως πρέπει να το παραγγείλεις απο πριν για να στο βάλουν γιατί μου φένεται λίγο κουλο απο τη στιγμή που αλλες εταιρίες το έχουν ήδη σαν βασικό εξοπλισμο το :angry:

τι μπορεί να παίζει ? ;)

ορίστε εδω λέει radio rcd200 και το έχει στον βασικό εξοπλισμο : http://www.vw.gr/site/pricelist/polo_1480.pdf

Edited by ALdaperan
Link to comment
Share on other sites

εχω πολο 9n3 sportline ...οταν το αγόρασα (πριν 2 χρονια περιπου ) μου ήρθε χωρίς ηχοσύστημα και ρωτάω τώρα εγω είναι δυνατόν να μην έχει μέσα ηχοσύστημα? αφου στο site δείχνει οτι έχει στον εξοπλισμό και το rcd200 <_< είναι δυτατόν δηλαδή να τα στέλνουν χωρίς ? η μήπως πρέπει να το παραγγείλεις απο πριν για να στο βάλουν γιατί μου φένεται λίγο κουλο απο τη στιγμή που αλλες εταιρίες το έχουν ήδη σαν βασικό εξοπλισμο το :mellow:

τι μπορεί να παίζει ? :unsure:

ορίστε εδω λέει radio rcd200 και το έχει στον βασικό εξοπλισμο : http://www.vw.gr/site/pricelist/polo_1480.pdf

λοιπον....

τον τελευταίο χρόνο έγιναν μερικές αλλαγές στις εκδόσεις του πολο...

η comfortline έρχεται πλέον με + 15αρα ζάντα rocket.gif και rcd200

και η sportline με + rcd200

και έχουν αλλάξει και ονόματα...οι εκδόσεις...

παλαιότερα...το rcd για να το βάλεις έπρεπε να πας ειδική παραγ. , αυτό έκανα εγώ πριν περίπου 2 χρόνια που το παράγγειλα ...με κόστος 330 ευρώ...

αν πας στην αντιπροσωπεία να το βάλεις μετά επειδή το ρώτησα...το κόστος, ήταν τότε τουλάχιστον , πολύ μεγαλύτερο...περίπου 2πλάσιο...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.