Jump to content
stavrakos

Πόσα χιλιόμετρα είχε το αμάξι σας όταν το αγοράσατε?

Recommended Posts

distixos 74 kai to parelava san m...........s

ekana aitisi stin kosmokar na moy apantisi to giati

fantasteite oti peripoy 5 meres prin tin paralavi ,exoyn xarti poy to amaksi den exei akoma parado8ei ston antiprosopo diladi itan akoma sta xeria tis kosmocar kai sto tsek gia na do8ei ston antiprosopo eixe gramena 74 km

i apantisi itan oti gia ka8e amaksi poy vgainei apo tin paragogi , dokimazete kai an exei to otidipote sinexizoyn kai to dokimazoyn sto ergostasio.

den me epeisan

megali vlakia poy to parelava

Link to comment
Share on other sites

Οταν το παρελαβα ειχε 7 χιλιομετρα αν θυμάμαι καλά γιατι μολις ειδα το αμάξι...... worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν υπηρχε περιπτωση να παραλαβω αυτοκινητο με πανω απο 25Χιλ ... τους το ειπα απο την αρχη .... προκαταβολη ΜΟΝΟ 200ΕΥΡΩ

το αμαξι ηρθε με 7 . Και ενοειται εξοφληση κτλ αφου το ειδα....απο κοντα .Σουξου μουξου δεν εχει σε μενα .αλλαξα 3 αντιπρ και μονο οταν δεχθηκαν τους ορους μου το πηρα.Οι αλλοι πηραν ...τα καλα... :rofl:

Edited by thanos katsas
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν υπηρχε περιπτωση να παραλαβω αυτοκινητο με πανω απο 25Χιλ ... τους το ειπα απο την αρχη .... προκαταβολη ΜΟΝΟ 200ΕΥΡΩ

το αμαξι ηρθε με 7 . Και ενοειται εξοφληση κτλ αφου το ειδα....απο κοντα .Σουξου μουξου δεν εχει σε μενα .αλλαξα 3 αντιπρ και μονο οταν δεχθηκαν τους ορους μου το πηρα.Οι αλλοι πηραν ...τα καλα... :rofl:

Σωστοοος και πολυ καλα εκανες!! :rofl: Αλλα φανταζομαι εισαι απο Αθηνα ή Θεσσαλονικη που εχει αρκετες αντιπροσωπειες και διαπραγματευτηκες αυτους τους ορους. Αν εισαι απο επαρχια και υπαρχει μονοπωλειο δυσκολευουν καπως τα πραγματα.... rocket.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν υπηρχε περιπτωση να παραλαβω αυτοκινητο με πανω απο 25Χιλ ... τους το ειπα απο την αρχη .... προκαταβολη ΜΟΝΟ 200ΕΥΡΩ

το αμαξι ηρθε με 7 . Και ενοειται εξοφληση κτλ αφου το ειδα....απο κοντα .Σουξου μουξου δεν εχει σε μενα .αλλαξα 3 αντιπρ και μονο οταν δεχθηκαν τους ορους μου το πηρα.Οι αλλοι πηραν ...τα καλα... :whistling:

Εννοια σου ετσι ακριβως το πηρα και εγω. Για την ακριβεια 150 ευρω τους εδωσα για προκαταβολη και οταν με κοιταζαν σαν ουφο :blink: τους ειπα....take it or leave it new_lol.gif !!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν υπηρχε περιπτωση να παραλαβω αυτοκινητο με πανω απο 25Χιλ ... τους το ειπα απο την αρχη .... προκαταβολη ΜΟΝΟ 200ΕΥΡΩ

το αμαξι ηρθε με 7 . Και ενοειται εξοφληση κτλ αφου το ειδα....απο κοντα .Σουξου μουξου δεν εχει σε μενα .αλλαξα 3 αντιπρ και μονο οταν δεχθηκαν τους ορους μου το πηρα.Οι αλλοι πηραν ...τα καλα... :blink:

Aναμπραβο!!!Και για το scirocco δόθηκε μικρή προκαταβολή!!!Kαι μόλις ήρθε 1 ώρα το έγγλυφα να δω αν έχει κάτι!!Ο δε υπεύθυνος πωλήσεων δεν άντεξε να με κοιτάει και πήγε και έκατσε!!Aλλα όσο το έβλεπα....!!!!! hearts.gifhearts.gifhearts.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν υπηρχε περιπτωση να παραλαβω αυτοκινητο με πανω απο 25Χιλ ... τους το ειπα απο την αρχη .... προκαταβολη ΜΟΝΟ 200ΕΥΡΩ

το αμαξι ηρθε με 7 . Και ενοειται εξοφληση κτλ αφου το ειδα....απο κοντα .Σουξου μουξου δεν εχει σε μενα .αλλαξα 3 αντιπρ και μονο οταν δεχθηκαν τους ορους μου το πηρα.Οι αλλοι πηραν ...τα καλα... :blink:

πολυ σωστος και οποιος αλλος το εχει κανει!

μονο ετσι πρεπει να τα αγοραζουμε.ακομα και μεταχειρισμενο να αγορασεις ,πριν το πληρωσεις ,το εχεις τσεκαρει πολυ καλα πριν

Link to comment
Share on other sites

Golf 6 TSI 160 με 7 χλμ! Μέχρι τώρα που κοντεύω τα 3000 έχω κάνει μία αλλαγή λαδιών στα 1600 και είμαι υπέρ ευχαριστημένος!!!

Link to comment
Share on other sites

Golf 6 TSI 160 με 7 χλμ! Μέχρι τώρα που κοντεύω τα 3000 έχω κάνει μία αλλαγή λαδιών στα 1600 και είμαι υπέρ ευχαριστημένος!!!

πιστευω υπερβολη αλλα αν εκρινες σκοπιμο καλως!

Link to comment
Share on other sites

εμένα είχε 10 κμ (πολλα δεν είναι?)

ελπιζω να μην το έσκισε κανένας πιτσιρικας του συνεργειου και καθομαι και προσέχω εγω τωρα μην και ξεπεράσω τις 3000 στροφες :(

Link to comment
Share on other sites

εμένα είχε 10 κμ (πολλα δεν είναι?)

ελπιζω να μην το έσκισε κανένας πιτσιρικας του συνεργειου και καθομαι και προσέχω εγω τωρα μην και ξεπεράσω τις 3000 στροφες :whistling:

Όχι, δεν είναι πολλά.

Link to comment
Share on other sites

ο φιλος μου που απο την πρωτη μερα το παει κοφτες...δεν εβγαλε τιποτα σε σχεση με εμενα που μια το τιμονι κατι δεν παει καλα, μια ενας αισθητηρας... μια τα τζαμια επεσαν.. χχαχα καφτε ταααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

εμενα ειχε 17 χμ , προκαταβολη εδωσα 300 . αλλα την εκανα την μαλακια πριν παρω το γκολφ εδωσα 1000 ευρω μπροστα για το αστρα και το ακυρωσα και τωρα περιμενω σαν το μλκα να τα παρω πισω .

Link to comment
Share on other sites

10χιλ!!!!ευτυχως γιατι ειχα τρομερο αγχος με τα χιλιομετρα με αυτα που διαβαζα απο τα αλλα παιδια που τα πηραν με αρκετα χιλιομετρα....μολις πηγα να το παραλαβω κατευθειαν αυτο κοιταξα και μολις ειδα 10χιλ μια ανασα ανακουφισηςμου βγηκε!!!!! :clapping::yahoo::p

Link to comment
Share on other sites

distixos 74 kai to parelava san m...........s

ekana aitisi stin kosmokar na moy apantisi to giati

fantasteite oti peripoy 5 meres prin tin paralavi ,exoyn xarti poy to amaksi den exei akoma parado8ei ston antiprosopo diladi itan akoma sta xeria tis kosmocar kai sto tsek gia na do8ei ston antiprosopo eixe gramena 74 km

i apantisi itan oti gia ka8e amaksi poy vgainei apo tin paragogi , dokimazete kai an exei to otidipote sinexizoyn kai to dokimazoyn sto ergostasio.

den me epeisan

megali vlakia poy to parelava

επιτελουσ με ξεπερασε καποιος!!! 67 ειχα θυμιζω..κρατησε πολυ καιρο η πρωτιαtongue.gif . παντως μην κανετε ετσι. τι μπορουν να του κανουν σε π.χ.80χλμ που να το καταστρεψει? ασε που εχει 2 τουλαχιστον χρονια εγγυηση

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.