Jump to content
lawrence-gr

ψαχνω κινητηρα

Recommended Posts

Καλημερα φιλαρακο,λυπαμε που χρειαζεται κηνητιρα το passataki σου,εαν θες να βαλεις τον ηδιο,υπαρχει μια περιπτωση να βρει ενα ο μηχανικος μου εδω Αθηνα,αλλα τη ψαχνεις για 1.8 turbo η κατη αλλο?Εχω και εγω ενα passataki 1.8t tου 2003,μαρεσαν παρα πολυ η καθρπτες που εχεις στην φωτο,μπωρεις να μου πεις που τους βρεικες φιλε μου?Ειναι αυτη που ψαχνω,νικελ καλυματα εχψ βρει αλλα δεν ειναι ωρεα,αυτη που εχεις ειναι και ψιλο-ματ chrome,οπος το audi rs4 σωστα?Κανα τηλ.που να τους βρουε?Εχαριστω φιλε μου,και βλεπω για την περιπτωση σου.

Link to comment
Share on other sites

γεια σου φιλε!ψαχνω για εναν καλο 1.8τ .το αμαξι μου δεν χρειαζεται κινητηρα,εγω χρειαζομαι!!χεχε!ειναι 1.6 κ πολυ νοχελικο κ ειπα να κανω την κινηση γιατι δεν βλεπω να το πουλαω για να παρω κατι ετοιμο.καθρεφτες ειχα βρει κ εγω αρχικα καπακι,αλλα δεν μου αρεσαν.την εψαξα λιγο καλυτερα κ βρηκα ολοκληρο το καβουκι του καθρεφτη κ αν θυμαμαι καλα τα ειχα παρει 200 ευρω.δεν ειναι ματ.ειναι σαν τους πρωτους νικελ του ς3.πανε χρονια κ δεν θυμαμαι καλα απο ποιον τους βρηκα.το 2003 τους εβαλα κ τους βρηκα απο καποιον στην αθηνα.θα κανω μια προσπαθεια να βρω το τηλεφωνο του κ θα σε ενημερωσω!ευχαριστω προκαταβολικα για το ενδιαφερον για τον κινητηρα μου.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα φιλαρακο,ευχαριστω πολυ για την πληροφορια σου,θα ριξω κι εγω μια ματια εδω Αθηνα,αφου απο δο του βρεικες...,πυστευω να τα βρω και εγω γιατη μαρεσανε πολυ,οσο για το κινητηρα,ανεπυφιλακτα στο συστινω,οπος και γνωρειζις,ειανι κοριφει κινητηρες και αξηζη η αγωρα,περιμενω απαντηση απο τον ανθροπω μου και θα σε ενημερωσο οκ?Να εχεις μια καλη μερα.Ηλιας.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.