Jump to content
click

Σπορ πεντάλ αλουμινίου

Recommended Posts

Αν κάποιος δεν έχει το σπόρ πακέτο, που μπορεί να βρεί και να βάλει τα αυθεντικά αλουμινένια πεντάλ της VW και πόσο κοστίζουν?

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος δεν έχει το σπόρ πακέτο, που μπορεί να βρεί και να βάλει τα αυθεντικά αλουμινένια πεντάλ της VW και πόσο κοστίζουν?

Δεν ξερω αν του γκολφ 5 ειναι τα ιδια με του scirocco, αλλα αν ναι, μου ζητησαν 140 ευρω ( 3 τεμαχια).

Link to comment
Share on other sites

Από την VW ή από κάπου αλλού?

Απο αντι/πεια της vw. Τωρα αν αλλαξαν οι τιμες τι να σου πω. Περσυ ετσι μου ειχαν πει. Φετος?

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Εγω πριν 6 μηνες τα αγορασα απο αντιπροσωπεια με 100 ευρω - 3 τεμαχια (γκαζι, φρενο και συμπλεκτης) ως αξεσουαρ. Τοποθετηση εκανα μονος μου, γιατι ειναι πολυ ευκολη.

Υπαρχει κι ενα τεταρτο τεμαχιο ομως, το footrest, το οποιο η VW το καταλογιζει ως ανταλλακτικο. αυτο το αγοραζεις μονο του και κανει νομιζω 15 ευρω περιπου. Η τοποθετηση αυτου ειναι λιγο ιστορια...αν δε μπορεις μονος σου πες να σου βαλουν απλα αυτο, οταν θα το πας για καποιο σερβις. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγω πριν 6 μηνες τα αγορασα απο αντιπροσωπεια με 100 ευρω - 3 τεμαχια (γκαζι, φρενο και συμπλεκτης) ως αξεσουαρ. Τοποθετηση εκανα μονος μου, γιατι ειναι πολυ ευκολη.

Υπαρχει κι ενα τεταρτο τεμαχιο ομως, το footrest, το οποιο η VW το καταλογιζει ως ανταλλακτικο. αυτο το αγοραζεις μονο του και κανει νομιζω 15 ευρω περιπου. Η τοποθετηση αυτου ειναι λιγο ιστορια...αν δε μπορεις μονος σου πες να σου βαλουν απλα αυτο, οταν θα το πας για καποιο σερβις. :lol:

Μόλις πήρα κ ρώτησα. Το όλο πακέτο (3 πεντάλ + footrest) έχει 150€, 130 τα πεντάλ και 20 το footrest. Όλα αυτά βέβαια χωρίς τοποθέτηση.

Προτείνω την κίνηση του φίλου RedGolfGT, εγώ μάλλον αυτό θα κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα κ ρώτησα. Το όλο πακέτο (3 πεντάλ + footrest) έχει 150¤, 130 τα πεντάλ και 20 το footrest. Όλα αυτά βέβαια χωρίς τοποθέτηση.

Προτείνω την κίνηση του φίλου RedGolfGT, εγώ μάλλον αυτό θα κάνω.

Πολύ ακριβά...τα πεντάλ κάνουν 99 ¤ και κάτι ψιλά στον επίσημο κατάλογο αξεσουάρ και το footrest το αγόρασα (από αντιπροσωπεία) και το πέρασα μόνος μου με 17 ¤.

Υπάρχουν αναλυτικότατες οδηγίες τοποθέτησης με φωτογραφίες στο *μη επιτρεπόμενο @ URL*.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ακριβά...τα πεντάλ κάνουν 99 ¤ και κάτι ψιλά στον επίσημο κατάλογο αξεσουάρ και το footrest το αγόρασα (από αντιπροσωπεία) και το πέρασα μόνος μου με 17 ¤.

Υπάρχουν αναλυτικότατες οδηγίες τοποθέτησης με φωτογραφίες στο *μη επιτρεπόμενο @ URL*.

Most interesting....φίλε DIMIK μπορείς σε παρακαλώ να μου αναγράψεις τα Links γιατί δεν τα βρίσκω αυτά που λές.

Σε ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Most interesting....φίλε DIMIK μπορείς σε παρακαλώ να μου αναγράψεις τα Links γιατί δεν τα βρίσκω αυτά που λές.

Σε ευχαριστώ προκαταβολικά.

Οδηγός τοποθέτησης footrest...περιλαμβάνει και κωδικά ανταλακτικού.

http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/forum/viewtopic...?f=24&t=199

κι εδώ ο κατάλογος:

http://www.megaupload.com/?d=K1W9UL9D

περισσότερες πληροφορίες εδώ:

http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/forum/viewtopic.php?f=15&t=56

Παρακαλώ ;)

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που να έχει τοποθετήσει τα Pedals να μας πει οδηγίες? Τι εργαλεία χρειάζεται και πόσο έυκολο είναι?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.