Jump to content
kouliss

Συνάντηση μελών Αττικής στο Vive Mar

Recommended Posts

Μέσα??? ε.. Μέσα!!

Link to comment
Share on other sites

και εγω μεσα παιδες !θα κατεβω σαβκο και ειναι ευκαιρια να ερθω για πρωτη φορα σε συναντηση!2 ατομαθα χαρω να σας γνωρισω

Link to comment
Share on other sites

Φοβάμαι πως θα έχουμε Φαγο...Φώτη...., Φαγο...Φώτη θα έχουμε βεβαίως, βεβαίως.

Μάνο, πρόσεξε όμως μη χρειαστεί μετά όλο το μουσείο του Coolανδρή για να ψύχεται ο πυρινικός αντιδραστήρας.

Κατι ελεγες........

:lol::lol::lol: Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

ta6ape, +1

Τελικά δεν θα μπορέσω να έρθω machinegun.gif

Ανωτέρα βία οικογένειας (όχι δικιάς μου)

Edited by ta6ape
Link to comment
Share on other sites

golfgti9a+1+1/2 = εγω+γυναικα+γιος :)

Ετσι ετσι με δυνατο παρον η Πευκη :D . Αντε να αυξανομαστε :lol: .

Link to comment
Share on other sites

όσοι έρθουν σήμερα στο meeting με το που φτάνουν στο μαγαζί θα λένε στον παρκαδορό που είναι εκεί ότι είναι από το vwclub γιατί τα.......άλογα μας θα ξεκουράζονται όλα μαζί πλάι πλάι στο κύμα......

Για την καλύτερη οργάνωση όμως να μην αργήσετε ώστε να είμαστε όλοι οκ....

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

¶λλο ένα meeting έφτασε στο τέλος του... Ευτυχώς είχαμε πολλά νέα μέλη σήμερα, τα οποία νομίζω περάσανε καλά με την παρέα μας, και ελπίζουμε να τα ξαναδούμε!

Link to comment
Share on other sites

¶λλο ένα meeting έφτασε στο τέλος του...Αρκετά νέα πρόσωπα έδωσαν το παρών και πολλά από τα παλιά μέλη και όλοι μαζί κάναμε μια μεγάλη παρέα.....Το μαγαζί υπέροχο όπως πάντα και δροσερό αφού ήμασταν δίπλα στο κύμα.....

Για τα στατιστικά και μόνο ήταν εκεί οι:

tsotsoros +1

Afterdark

lupakos

kouliss

karpathoulinos

Blackadder

doggy

doumasj +1

scirocco08

Καγκαρέλος +1

Panos VR6

petrose melissia +1

NOS + Μαστρο Φώτης

passatoumpas

passatT +1

skaraviaios

managercor +2

Giorgos79 +1

Totos +1

kmprado

golfgti9a +1 +1/2

Σας περιμένουμε όλους πλέον στην Θεσσαλονίκη στο GROUP VW FESTIVAL για να περάσουμε ένα αξέχαστο διήμερο.....Λεπτομέρειες εντός εβδομάδας......

Link to comment
Share on other sites

Ναι οντως περασαμε ωραια, παιδες, αρκετος κοσμος μπορω να πω. Ετσι ετσι να πληθαινουμε. Το μονο ασχημο ηταν η επιστροφη που πηξαμε στην κινηση thumbsdown.gif Αλλα ο Καρεας με αποζημιωσε ;):lol: .

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε τέλεια!! Βαγγέλη (Passat T), πες την αλήθεια, σας έπρηξα τα ... συκώτια... χαχαχαχα αφού όλο σε εσάς καθόμουν.

Χάρηκα που γνώρισα τόσο τον Βαγγέλη όσο και τον Θοδωρή (golfgti9a καλά θυμάμαι το όνομα ε; ) αλλά και τα υπόλοιπα παιδιά με τους οποίους συνομιλήσαμε, γνωριστήκαμε και περάσαμε όλοι μας καλά! ;)

@N.O.S.

Μανωλάκη ελπίζω να μη σε κάναμε πολύ ρόμπα στον Μαστρο Φώτη..χαχαχααχαχαχα

@Panos VR6 - PetrosE Melissia - ToToS

Το νου σας νεαροί... μην μπω καμιά μέρα στο Garage και λείπει τίποτε από το αυτοκίνητο... αααααααααααααααααααααχχχχχχ!!!!!!

Θα σας καρυδώσω... Όχι τίποτε άλλο ρε κ*λόπαιδα σκέφτομαι να κοιμάμαι στο Garage πλέον για να είμαι σίγουρος!!

Link to comment
Share on other sites

Όχι τίποτε άλλο ρε κ*λόπαιδα σκέφτομαι να κοιμάμαι στο Garage πλέον για να είμαι σίγουρος!!

Ξεικινα να συνηθιζεις στην ιδεα tongue.gif γιατι το βλεπω......πανω σε τσιμεντολιθους μονο το σασι tongue.gif . Αααααα εχει τιποτα καλο να περασω να ριξω καμμια ματια?

Υ.Γ. Ειχα και τα......λαφυρα μου χθες :DB)

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε τέλεια!! Βαγγέλη (Passat T), πες την αλήθεια, σας έπρηξα τα ... συκώτια... χαχαχαχα αφού όλο σε εσάς καθόμουν.

Χάρηκα που γνώρισα τόσο τον Βαγγέλη όσο και τον Θοδωρή (golfgti9a καλά θυμάμαι το όνομα ε; ) αλλά και τα υπόλοιπα παιδιά με τους οποίους συνομιλήσαμε, γνωριστήκαμε και περάσαμε όλοι μας καλά! :D

@N.O.S.

Μανωλάκη ελπίζω να μη σε κάναμε πολύ ρόμπα στον Μαστρο Φώτη..χαχαχααχαχαχα

@Panos VR6 - PetrosE Melissia - ToToS

Το νου σας νεαροί... μην μπω καμιά μέρα στο Garage και λείπει τίποτε από το αυτοκίνητο... αααααααααααααααααααααχχχχχχ!!!!!!

Θα σας καρυδώσω... Όχι τίποτε άλλο ρε κ*λόπαιδα σκέφτομαι να κοιμάμαι στο Garage πλέον για να είμαι σίγουρος!!

kosta(doggy) na se euxaristiso pou me tin koubenta mas ekanes na min noiothoume ''neoi''.THANKS B) B)

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6
Περάσαμε τέλεια!! Βαγγέλη (Passat T), πες την αλήθεια, σας έπρηξα τα ... συκώτια... χαχαχαχα αφού όλο σε εσάς καθόμουν.

Χάρηκα που γνώρισα τόσο τον Βαγγέλη όσο και τον Θοδωρή (golfgti9a καλά θυμάμαι το όνομα ε; ) αλλά και τα υπόλοιπα παιδιά με τους οποίους συνομιλήσαμε, γνωριστήκαμε και περάσαμε όλοι μας καλά! :D

@N.O.S.

Μανωλάκη ελπίζω να μη σε κάναμε πολύ ρόμπα στον Μαστρο Φώτη..χαχαχααχαχαχα

@Panos VR6 - PetrosE Melissia - ToToS

Το νου σας νεαροί... μην μπω καμιά μέρα στο Garage και λείπει τίποτε από το αυτοκίνητο... αααααααααααααααααααααχχχχχχ!!!!!!

Θα σας καρυδώσω... Όχι τίποτε άλλο ρε κ*λόπαιδα σκέφτομαι να κοιμάμαι στο Garage πλέον για να είμαι σίγουρος!!

ΧΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ....... :rolleyes: ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ MEETING ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΩ SLEEPING BAG NA ΜΗΝ ΧΡΕΩΘΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ!!! :whistling::whistling: ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ......... B)B):ninja:

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά βλέπω τα περάσατε, και πήγατε σε ένα από τα αγαπημένα μου μαγαζιά.

Για ανεβάστε και τις φωτογραφίες σας να δούμε και οι υπόλοιποι πώς τα περάσατε: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=258

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.