Jump to content
Σπύρος

Μου αφαίρεσαν το δίπλωμα για 6 μήνες!

Recommended Posts

Πάνε πάρτα, βγες στην Εθνική πάτα 220, βγάλε φωτογραφία το κοντερ... και αντί για ψηφοδέλτιο βάλε μέσα στον φάκελο την φωτογραφία.. για να σε θυμούνταιι..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::D :D

Link to comment
Share on other sites

Με γεια το καμάρι σου Σπύρο !!!! Καλοτάξιδο και προσεκτικά ! Τώρα το τι θα γίνει με το δίπλωμα κλπ κράτα μας ενήμερους ...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου τι έγινε με το αμάξι και με το δίπλωμα???Περαστικά και από μένα!!!

Να πώ ότι και γώ έχω χάσει πόντους από το δίπλωμα μου λόγω παραβίασης ταχύτητας!Την μια πήγαινα με 88 αντι για 50 και την άλλη με 77 πάλι αντι για 50!!Ναι μεν μου φαίνεται άδικο λόγω των λίγο χιλιομέτρων και στις 2 περιπτώσεις σε δρόμο που είχα καλή ορατότητα αλλά έφταιξα και τα πλήρωσα και γώ!!! :):huh:

Link to comment
Share on other sites

Καλή σας μέρα. Την Τετάρτη 04/11/09 έδωσα σήματα και χθές έδωσα οδήγηση με επιτυχία. Επιστροφή στην νομιμότητα :whistling:

Αντε μπράβο. Καλορίζικο για δεύτερη φορά. :ninja::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση ρε φίλε και μενα μου το πήρανε για 2 παραβάσεις αλκοολ σε ένα χρόνο.

Μου είπαν μετά από κανα εξάμηνο να πάω στο Συγκοινωνιών στις Σέρρες να κάνω τα χαρτιά μου για δίπλωμα.

Μπορείς να μου πεις ακριβώς την διαδικασία?

Μπορώ να τα κάνω κανα 2μηνο πριν δλδ για να μπορέσει να είναι έτοιμο μολις λίγει η ποινή μου?

Πρέπει να πάω σε σχολή οδηγών?

Έχω δίπλωμα και για μηχανάκι θα δώσω και για αυτό?

Πόσα πληρώνω συνολικά?

Και γενικά ότι ξέρεις ή ότι πιστεύεις ότι θα μου φανεί χρήσιμο αν μπορείς εσύ η κάποιος άλλος ας με ενημερώσει σας παρακαλώ γιατί είμαι και φοιτητής ξενοικιάζω και για 2 παραβάσεις πριν 1 και 2 χρόνια τώρα που το θυμηθήκανε έχω σοβαρό πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Κανείς ρε παιδιά που να ξέρει την διαδικασία????

Δινεις πάλι απο την αρχη, ρωτα μια σχολη οδηγών

http://www.enet.gr/?i=news.el.article&id=133881

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση ρε φίλε και μενα μου το πήρανε για 2 παραβάσεις αλκοολ σε ένα χρόνο.

Μου είπαν μετά από κανα εξάμηνο να πάω στο Συγκοινωνιών στις Σέρρες να κάνω τα χαρτιά μου για δίπλωμα.

Μπορείς να μου πεις ακριβώς την διαδικασία?

Μπορώ να τα κάνω κανα 2μηνο πριν δλδ για να μπορέσει να είναι έτοιμο μολις λίγει η ποινή μου?

Πρέπει να πάω σε σχολή οδηγών?

Έχω δίπλωμα και για μηχανάκι θα δώσω και για αυτό?

Πόσα πληρώνω συνολικά?

Και γενικά ότι ξέρεις ή ότι πιστεύεις ότι θα μου φανεί χρήσιμο αν μπορείς εσύ η κάποιος άλλος ας με ενημερώσει σας παρακαλώ γιατί είμαι και φοιτητής ξενοικιάζω και για 2 παραβάσεις πριν 1 και 2 χρόνια τώρα που το θυμηθήκανε έχω σοβαρό πρόβλημα...

Σου απάντησαν?

http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2010/10/6_26.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.