Jump to content
Black Widow

2o Hellenic Vw Festival 2009! The Underground Show

Recommended Posts

εεεεετσι !!!! αντε να ανεβαινουμε πανω να γινει 8εμα !!!!! Χρονη κλεισε κανα τραπεζακι να τα σπασουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα μελη απο Γιαννενα θα ερθουν αυθυμερον την Κυριακη και υπολογιζονται γυρω στα 20-30 αυτοκινητα.

Ηλια αντε να τα πουμε απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites

παιδες μια ερωτηση! θα υπαρχει καποιο συγκεκριμενο μερος για τα αυτοκινητα του club????? αν υπαρχει μπορω να διαθεσω το αυτοκινητο μου αν δεν υπαρχει καποιο προβλημα φυσικα! εχω ενα GOLF GTI MK4. με πολυ βελτιωση οχι fast and furious, μηχανολογικα μιλαμε παντα δεν εκανα ακομη παρουσιαση γιατι δεν εχω τελιωσει ακομη με το προγραμα. μπορω να κατευασω κ καποιες φωτογραφιες αν θελετε!!!!!!!!!!!! iconcool5lw.gif

Τα αμαξια που θα ειναι στην εκθεση θα μπουν Παρασκευη Απογευμα-βραδακι και θα μπορουν να φυγουν Κυριακη βραδακι οταν τελειωσει η εκθεση. Τωρα για το αν μπορεις μαλλον πρεπει να μιλησεις με καποιον απο το τεαμ(mod-admin) για το πως θα γινει .... νομιζω πως δεν μπορουν να βαλουν ολοι τα αμαξια τους μεσα στο parking -3 ! Οποιος γνωριζει περισσοτερα ας μας πει για να ξερουμε ....

Link to comment
Share on other sites

Γ@μωτο πρωτη φορα ειπα να ερθω κι εγω και με πηραν τηλεφωνο κατι φιλαρακια παλιοι συμφανταροι να παμε για ρετσινες Κυριακη!

Ελπιζω να μπορεσω να κατεβω Σαλονικα και το Σαββατο!

Link to comment
Share on other sites

ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ.

ΟΣΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΖΗΝΑ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ, ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΠΟΥΝΕ ΠΩΣ ΘΕΛΟΥΝ, ΘΑ ΔΕΣΜΕΥΤΟΥΝ! Δε θα είναι εύκολο να κλείσουμε για 10 άτομα πχ, και να σκάσουν μύτη 2.... :huh:

Ενημερώστε με όσοι πιστοί. καλέστε ΑΜΕΣΑ 69 84 24 25 26 και δώστε μου άτομα συμμετοχής.

Καταληκτική ημερομηνία: Πέμπτη 7 Μαϊου.

Ντούμα, στο τηλέφωνο. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Επίσης..... Δώστε μου ενημέρωση ποιοι άλλοι θα θελήσουν να μπούνε στο περίπτερο/χώρο μας.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης..... Δώστε μου ενημέρωση ποιοι άλλοι θα θελήσουν να μπούνε στο περίπτερο/χώρο μας.

Σωστός ο ¶ρης !!!!! Ευγε !! :wacko:;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή έχουμε 3 αμάξια. Ψάχνουμε: ένα Scirocco, που να διατίθεται να το αφήσει από Παρασκευή απόγευμα μέχρι και Κυριακή βράδυ μόνιμα σταθμευμένο (σε υπόγειο πάρκινγκ, φυλασσόμενο όλη τη νύχτα από ασφάλεια, με δυνατότητα εισόδου με τα πάσο που θα δώσουν ΜΟΝΟ σε όσους είναι σταθμευμένοι και σε ΚΑΝΕΝΑΝ άλλο για τις ώρες πέραν της έκθεσης), κι επίσης ένα Golf VI, ή Tiguan, ή Passat CC, ή R32 (5άρι, εκτός κι αν βρείτε το 36άρι!!!!), ή αλλιώς κάποιο αμάξι όποιου τύπου, που να ξεχωρίζει αισθητικά ή/και μηχανικά. Παρακαλώ για τις απαντήσεις σας μέχρι και αύριο το βράδυ, καθώς θα πρέπει να κατατεθούν πινακίδες στην ασφάλεια του City Gate. Και για άμεση επικοινωνία, με το 69 84 24 25 26, μέχρι τις 2-3 τα ξημερώματα σήμερα, και τη Δευτέρα μέχρι και τις 23:59. Αν ΔΕΝ καλυφθούν οι 2 θέσεις, τότε θα μας αναπληρώσει η διοργάνωση με ένα δικό της αμάξι. Ομως πιστεύω πως αυτό που μετράει είναι να δείξουμε τη δικιά μας αυτοδυναμία ;)

Η αρχική ζήτηση για τα προαναφερθέντα μοντέλα, είναι λόγω της νεότητάς τους στην αγορά. Αυτό δεν αποκλείει Polo, Jetta, EOS, Passat κλπ μοντέλα να ζητήσουν τη συμμετοχή! Αρκεί όμως να είναι σε άψογη αισθητική κατάσταση, και να έχουν κάποια μηχανική βελτίωση να παρουσιάσουν! :lol:

Edited by White V GTI
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε κωλόπαιδα.. φέτος βρήκατε να μαζευτείτε που θα λειπω εγώ;;; Καλά.... Αν του χρόνου δεν μαζευτούμε τόσοι ετοιμαστείτε για κράξιμο mode! tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

θα σκασω μυτη και εγω φυσικα :D mourh θα ερθεις???

ναι ρε θα ξεκινησουμε μαζι μη μασας θα βρεθουμε στην πλατεια

θα βρουμε κ τους αλλους να γινουμε κομβοι κ μετα θα σκασουμε ολοι μαζι στο city gate

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε θα ξεκινησουμε μαζι μη μασας θα βρεθουμε στην πλατεια

θα βρουμε κ τους αλλους να γινουμε κομβοι κ μετα θα σκασουμε ολοι μαζι στο city gate

σαββατο η κυριακη?? και τι ωρα? :D

Link to comment
Share on other sites

Οι ΤΕΛΙΚΕΣ εκπροσωπήσεις του VW CLUB στο χώρο της Λέσχης μας στο πάρκινγκ:

1. Κ. Κώστας (doggy), Polo 6N κόκκινο

2. Σ. Ανδρέας (blackadder), Scirocco III μαύρο

3. Δ. Λευτέρης (k3rn3l), Scirocco III λευκό

4. Λ. Αρης (White V GTI), Golf V GTI λευκό

5. Γ. Γιάννης (JohnMaverick), Golf II μπλε πέρλα

ΕΠΙΣΗΣ, διαβάστε το 1ο ποστάρισμα. Εγινε μια προσθήκη ενδιαφέροντος :D

Edit. Προστέθηκε και το 5ο άτομο του περιπτέρου μας! :D

Edited by White V GTI
Link to comment
Share on other sites

σαββατο η κυριακη?? και τι ωρα? :D

το μονο σιγουρο ειναι οτι θα ειναι το σαββατο κατα το μεσημερακι μαλλον οπως τα ειπαμε κ σημερα με τον κοσμα.

τωρα πρεπει να βολεψει κ με τα αλλα παιδια οπως kosmas, ktm, speedy, anefastrabbit που εκδηλωσανε ενδιαφερον

διαφορετικα ο καθενας ξεκινα κ δινουμε ραντεβου στα city gate.

Link to comment
Share on other sites

ντουμα..... :D

ετσι θα κανω τα ματακια σου αν δεν ερθεις!

Εσυ μωρή μπουζουκερί θα κανονίσεις κανένα μαγαζάκι για Ελληνικά; Εγώ θα πιαστώ με τα ξένα για τους άλλους...

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ> Τα μέλη από Λάρισα, Βόλο και Στερεά Ελλάδα/Θεσσαλία, επικοινωνήστε με τους gravedigger και activious, καθώς συμπίπτει και το σαλόνι αυτοκινήτου στη Λάρισα, 6 με 10 Μαϊου, προκειμένου να οργανωθείτε για την άνοδό σας :D

για οποιον θελει να μας ακολουθησει στην θεσσαλονικη,θα ανεβουμε Σαββατο μεσημερι,μιας και κυριακη θα πρεπει να ειμαστε στην Λαρισα...

Link to comment
Share on other sites

για οποιον θελει να μας ακολουθησει στην θεσσαλονικη,θα ανεβουμε Σαββατο μεσημερι,μιας και κυριακη θα πρεπει να ειμαστε στην Λαρισα...

παιδια οποιος μπει Σαββατο με το αμαξι του κατω, δε μπορει να φυγει το βραδυ, το αυτοκινητο μενει και Κυριακη μεσα! Οσοι θα ειναι απλα επισκεπτες αφηνουν τ αμαξι εξω και κατεβαινουν στην εκθεση με τα ποδια!

Link to comment
Share on other sites

Εσυ μωρή μπουζουκερί θα κανονίσεις κανένα μαγαζάκι για Ελληνικά; Εγώ θα πιαστώ με τα ξένα για τους άλλους...

αν θες κανονιζω να κλεισω ολο το lido αλλα για μπουζουκι με τπτ! :D

Link to comment
Share on other sites

Ωραία Αν Και Καινούργιος Θα Έρθω Αλλα Δεν Ξέρω Κανέναν.Τώρα ¶μα Θέλεται Να Κάνουμε Μαζική Εξώρμιση Στο City Gate Είμαι Μέσα Απλά Πείτε Μου Ώρα Και Που.¶ντε Να Γνωρίσω Και Κανέναν Τρελαμένο.

Link to comment
Share on other sites

το δωμάτιο μου κλείστηκε..... να ναι καλά ο kouliss....

το scirocco θα είναι έτοιμο να ανέβουμε με τον ξάδερφο την παρασκευή το βράδυ αφού κάνουμε στάση στην ΛΑΡΙΣΑ να δούμε τα άλλα παιδιά...

όλο το σκ θα μαι δικό σου χρονάκο.....!!!! για να σε δω...... ο άρης έχει ειδοποιηθεί για την δικιά μου επιθυμία και του ξαδέρφου.....

καλως να μας υποδεχτείτε λοιπόν στην όμορφη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ......

(

) Χρόνη το νου σου....εκεί θα με πας..... Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Καλα ενοειτε πως θα ειμαι κι εγω εκει!!! Δν ξερω που και ποιος αλλα θελω αυτοκολητα του club. Πιστευω να υπαρχουν εκει. Αντε μαγκες θα βρεθουμε στο city gate και απο κοντα!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.