Jump to content
Black Widow

2o Hellenic Vw Festival 2009! The Underground Show

Recommended Posts

το μονο σιγουρο ειναι οτι θα ειναι το σαββατο κατα το μεσημερακι μαλλον οπως τα ειπαμε κ σημερα με τον κοσμα.

τωρα πρεπει να βολεψει κ με τα αλλα παιδια οπως kosmas, ktm, speedy, anefastrabbit που εκδηλωσανε ενδιαφερον

διαφορετικα ο καθενας ξεκινα κ δινουμε ραντεβου στα city gate.

καλα εγω θα πινω φραπα ;) κατα τις 11:00 με 13:00 στο μπαρακι οποτε την ωρα που θα φευγεις αν θες περνα απο μπροστα να ξεκινησουμε μαζι.. ;)8)

Link to comment
Share on other sites

οκ καταλαβα στο μπαρακι διπλα στο φαρμακειο ε?δεν εχω παει ποτε εκει αλλα οταν ξεκιναω θα περασω απο εκει κ θα κορναρω.12-30 για να ειμαι 13-00 στο city gate

ΔΕΝ θα παω σε ικεα καρφουρ μακεδονια αλλα κατευθειαν οπιος θελει ας ερ8ει

απο θεμα παρκινκ τι παιζει?θα τα παρκαρουμε στο εξωτερικο παρκινκ ?θα εχει χωρο γιατι υποθετω θα πηγαινει κ κοσμος για τα ψωνια του....

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Το -3 είναι δικό μας! Θα έχουμε τα αμάξια παρουσίασης η κάθε λέσχη, θα υπάρχουν οι χώροι επίδειξης και ήχου, και το υπόλοιπο πάρκινγκ θα είναι για όσους προλάβουν να μπούνε από νωρίς! Κόσμος για ψώνια ΔΕ θα πάει το Σάββατο στο επίπεδό μας! :D

Link to comment
Share on other sites

Αρη ωραιες οι αναλυσεις αλλα εσυ θα ερθεις να με παρεις.

Τα λεμε την Κυριακη.

Link to comment
Share on other sites

ANEBAINOYME........Αύριο βραδάκι θα μαστε εκεί με τον ξάδερφο....

όσο για τα αυτοκόλλητα θα υπάρχουν καθόλη την διάρκεια της έκθεσης....

Είμαστε πάνοπλοι......

ΚΑΛΩΣ να μας δεχτείτε λοιπόν.....

μπανιο εκανες?αν οχι να κανεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες από την πανέμορφη και χιλιολατρεμένη Θεσσαλονίκη (σας καλοπιάνω μπας και βρω καμιά δουλειά εδώ και μείνω μόνιμα!!!).

Πριν λίγο γυρίσαμε από το City Gate, είμαστε εδώ με τον kouliss από εχθές το βράδυ, όπου "στήσαμε" το χώρο μας στο -3. Είμαστε το 1ο club που βλέπει κάποιος που μπαίνει από την ράμπα του πάρκινγκ ή το τελευταίο που βλέπει φεύγοντας αν έχει μπει από τα ασανσέρ. Όπως και να έχει κάνουμε μπαμ!!!

ο doumasj με τον blackadder καταφτάνουν και αυτοί και το αυτοκίνητο του 2ου θα μπεί αύριο πρωί πρωί για να συμπληρωθεί ο στόλος μας.

Κλασσικά ξέρω πως ο doumasj θα θέλει αλλαγές στα αυτοκίνητα και στα πανό (κάτι δεν θα του αρέσει όπως πάντα) αλλά δεν ανησυχώ... χαχαχαχα

¶ντε παίδες, σας περιμένουμε εκεί αύριο το πρωί!!!!

Be there!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία τελικά η έκθεση !! Είχε κόσμο αν και μεσημέρι .... το πιο ωραία στημένο stand πάντως ήταν το δικό μας !! ;):lol:

gallery_9432_261_707018.jpg

gallery_9432_261_1635106.jpg

gallery_9432_261_200540.jpg

gallery_9432_261_141830.jpg

gallery_9432_261_1723278.jpg

Θα προσπαθήσω να ανεβάσω όσες περισσότερες φωτογραφίες μπορώ , όχι όλες σίγουρα , αλλά λίγη κατανόηση μιας και στο σύνολο είναι 173 φωτος !!! :lol:

Περισσότερες εδώ !

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

α ρε τεο προλαβες κ εβαλες κ φωτος εισαι πολυ γρηγορος τελικα..

αυριο θα προσπαθησω να ξαναπαω παντως...

Link to comment
Share on other sites

α ρε τεο προλαβες κ εβαλες κ φωτος εισαι πολυ γρηγορος τελικα..

αυριο θα προσπαθησω να ξαναπαω παντως...

χεχε , το κατα δύναμιν ! :D

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα και γω λοιπόν σήμερα απο το VW festival και μπορώ να πω πως μου άρεσε η ""underground" φαση στυλ "tokyo drift"! Χάρηκα π ειδα τα παιδιά απο Αθήνα (doggy,doumas,koulis,blackadder) και επιτέλους γνώρισα τον PAGOURISTA (μα τι τρέλα κουβαλάει αυτό το άτομο?) και είδα παλιές γνώριμες φάτσες (αρης+ιωαννα+μπουμπου, χρόνης,serraios και τον golfakias1983...εστω κ αν ηταν απέναντι!) Ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα παιδιά!!!! Χαρά στο κουράγιο π βρισκετε να ερχεστε τοσα χλμ απο αθηνα κ απο άλλα μέρη! Μπράβο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που έρχονται αυτοί όμως Χρήστο, γιατί οι δικοί μας, λάμπουν δια της απουσίας τους από τη Βόρεια Ελλάδα!

Link to comment
Share on other sites

Μολις φτασαμε και εμεις μετα απο καποιες στασεις που επρεπε να κανουμε.

Να ευχαριστησω το vwclub που μου χαρισε το τσουρεκι <_<:D:D:D:D

Μπορω να πω οτι ειχαμε το καλυτερο στησιμο σαν club και ειχε παντα κοσμο.

Χαρηκα και εγω που ειδα το Ηλια τον Χρονη και που γνωρισα τον bouli τον Λευτερη την μουρη τον Κοσμα τον Μαβερικ itseto και καποιους

αλλους που δεν θυμαμαι.

Παντως παιδια ειχε πολλους καγκουρες εκει μεσα.

Θα ανεβασω φωτο και θα δειτε.

Αντε και του χρονου.

Τις φωτο αυριο που θα ειμαι ξεκουραστος.

Link to comment
Share on other sites

παιδες κ εγω χαρηκα που σας γνωρισα απο κοντα..

οσο για την θεσσαλονικη θα την ανεβασουμε που θα παει

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως το αυτοκολλητο το εβαλα κατω απο το μεσαιο στοπ και ενα ακομα καβαντζα μπας και φυγει αυτο.

Αντε και σε αλλα τετοια event να ανεβουμε λιγο,πολυ προτοτυπη η ιδεα με το υπογειο παρκινγκ.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά!!! Μακάρι να μπορούσα να έρθω, αλλά είχα επαγγελματικές υποχρεώσεις...

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που έρχονται αυτοί όμως Χρήστο, γιατί οι δικοί μας, λάμπουν δια της απουσίας τους από τη Βόρεια Ελλάδα!

Ελπίζω ¶ρη να μην έχεις κι εμένα μέσα σε αυτούς διότι έρχομαι ανελλιπώς σε κάθε συνάντηση ! ;) Όπως είδες ήρθα το Σαββάτο , αλλά σήμερα δεν γινόταν να ξαναέρθω λόγο δουλειάς ;) ... το είχα πει άλλωστε και στον mourh και στον Κοσμά και στο τοπικ night cruzin που έπεσε η πρόταση .

Εγώ μόνο τα αμάξια σας είδα παιδιά , και κάποια άτομα με μπλούζες του κλαμπ και ένα ακόμη άτομο με γαλάζια μπλούζα . Ήρθα χαιρέτησα τον Χρόνη που ήταν εκεί , χαιρέτησα και τον k3rn3l , χαιρέτησα και τον ¶ρη και την Ιωάννα . Σας κοιτούσα και εσάς για να μιλήσουμε να γνωριστούμε , αλλά φτιάχνατε τα τραπέζια και τις καρέκλες εκείνη την ώρα :( . Μετά ξαναπεράσαμε αλλά πάλι τπτ .... Ήμουν το παλικάρι με την επετειακή μπλούζα και την φωτογραφική στο χέρι ..... :blush:

Link to comment
Share on other sites

Θοδωρή δεν αναφέρομαι σε σένα φίλε, ούτε σε όσους ήρθαν έστω και για λίγη ώρα! Αναφέρομαι σε όσους δεν πέρασαν ούτε καν για λίγη ώρα επί 2 ημέρες... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η underground φάση αλλά δυστυχώς έκανε πολύ καλό καιρό στην επιφάνεια της γής!

Πάντως πολύ φωτισμένο το parking και δημιουργούσε μια πρωτόγνωρη και πολύ όμορφη εικόνα για τα μάτια μας!

Χάρηκα για τις καινούριες γνωριμίες και ειδικά Κοσμά και Τάσο (mourh) που σας έβλεπα στο forum και δεν σας είχα δει ούτε σε φωτογραφία.

Link to comment
Share on other sites

Ολα ηταν μια χαρα , απλα μαρσαρισματα σε κλειστο χωρο με συνδυασμο μουσικης σου εκαναν το κεφαλι καζανι ... Ειδικα για εμας που ημασταν εκει απο Παρασκευη! Αντε και του χρονου ! :)

Link to comment
Share on other sites

Μολις φτασαμε και εμεις μετα απο καποιες στασεις που επρεπε να κανουμε.

Να ευχαριστησω το vwclub που μου χαρισε το τσουρεκι :):huh::D:D:D

Μπορω να πω οτι ειχαμε το καλυτερο στησιμο σαν club και ειχε παντα κοσμο.

Χαρηκα και εγω που ειδα το Ηλια τον Χρονη και που γνωρισα τον bouli τον Λευτερη την μουρη τον Κοσμα τον Μαβερικ itseto και καποιους

αλλους που δεν θυμαμαι.

Παντως παιδια ειχε πολλους καγκουρες εκει μεσα.

Θα ανεβασω φωτο και θα δειτε.

Αντε και του χρονου.

Τις φωτο αυριο που θα ειμαι ξεκουραστος.

και του χρόνου παιδιά με περισσότερο κόσμο στο event.

Οσο για το στήσιμο? tongue.gif ποιος ειχε την ιδεα να αντιγράψει τα μπαλόνια που είχαμε? tongue.gif (Αρηηη?)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η underground φάση αλλά δυστυχώς έκανε πολύ καλό καιρό στην επιφάνεια της γής!

Πάντως πολύ φωτισμένο το parking και δημιουργούσε μια πρωτόγνωρη και πολύ όμορφη εικόνα για τα μάτια μας!

Χάρηκα για τις καινούριες γνωριμίες και ειδικά Κοσμά και Τάσο (mourh) που σας έβλεπα στο forum και δεν σας είχα δει ούτε σε φωτογραφία.

GraveDigger ισως τα ξαναπουμε σε καμια συναντηση στην λαρισσα :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.