Jump to content
Nikos_Passat_2.0T

Συναντήσεις Των Passats Στην Θεσσαλονίκη.

Recommended Posts

Εγω το δικο μου το ζυγιζω και στην ζυγαρια του σπιτιου μου τις βαρκες και τα φορτηγα αλλου ;) Ημουν και δικαβαλος ε :D

270 rc και 1 lancia delta 150 αλογα και τα 3 μαμα λευκα πανεμορφα !!! Και τα 2 εριξαν ξυλο στον Τασο μαμα tsi 140 μιλαμε για ξυλο ομως τον σκεφτομαι και γελαω ακομα εεεεε τον λυπαμαι ηθελα να πω tongue.gif Στον δρομο του γυρισμου τους τεντωσα και τους 2 ετσι για να παρουμε πισω το αιμα μας .

Παντως επαθα πλακα απο το εσωτερικο της delta , δερματα μεσα και δεν συμαζευεται .....

Link to comment
Share on other sites

τι λες ρε ονειροπαρμενε?

αποτελεσματα

golf tsi vs rallye 1 ανοιγμα εγω μπροστα καλυτερη εκκινηση

2 ανοιγμα αυτος μπροστα καλυτερη εκκινηση (ημουν κανα 2 αμαξακια πισω

3 ανοιγμα παλι το rallye μπροστα

εν τω μεταξυ εγω εκανα κ αλλα 2 ανοιγματα με το delta κ γιαυτο με εραψε το rallye στο 3 ανοιγμα να τα λεμε κ αυτα

με το delta αν κ εκανα εγω χειροτερη εκκινηση γιατι ημασταν με 2 ρολαριστοι κ του λεω φυγε παταει γκαζι κ μετα ανοιγω εγω

αποτελεσμα φευγει μπροστα γιατι πατησα γκαζι αφου εφυγε μισο αμαξι μπροστα κ στα 170 τον μαζεψα κ ημασταν μαζι ε μετα τελειωνε κ η οδρομος καθως ειχε φαναρι μπροστα

ο πεολινιο ειναι μικρος κ τον δικαιολογω αλλα ως ενα σημειο αν συνεχισει ετσι θα τις φαει καμια μερα

ΥΓ esp on

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

τι λες ρε ονειροπαρμενε?

.......

ο πεολινιο ειναι μικρος κ τον δικαιολογω αλλα ως ενα σημειο αν συνεχισει ετσι θα τις φαει καμια μερα

ΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol:

Μου αρέσει ρε Τάσο που έλεγες ότι στο ξεκίνημα θα πήγαινες στα ίσια με τον Speedy... ;)

Καμιά φώτο θα δούμε ρε φωτογράφε!!??? :D

Link to comment
Share on other sites

o speedy ειναι φιλος δε μπορω να τον κερδισω κ να θελω

Σωστόοοοοος.... ;)

Αλλά θα ήταν φιλικό άνοιγμα! Εγώ δηλαδή που πέρασα τον Χρήστο, σημαίνει ότι δεν τον χωνεύω? Απλά είναι πιο αργός! :lol: (χαχαχαχαχαχα! Πρέπει να εμπλουτίσουμε το φόρουμ με κανένα emoticon που να είναι διαβολάκι!) :D

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο με το 207 και το Delta τι έγινε τελικά? Για πες ανοίγματα και αποτελέσματα...

Αυτους τους ανελαβα εγω καθως φευγαμε στην εθνικη!!! Το rallye ειναι ελαχιστα πιο γρηγορο απο το delta και το δικο μου ελαχιστα πιο γρηγορο απο το rallye. Με το delta συνεχισαμε και στον περιφερειακο καναμε ρεπριζ και μενει 2+ αυτοκινητα πισω.

Ολα τα λεφτα το convoy στον περιφερειακο και καλοταξιδο το γκολφ του speedy!

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα λεφτα το convoy στον περιφερειακο και καλοταξιδο το γκολφ του speedy!

Κανένα video με την "παρέλαση" των VW βγάλαμε? Αν είναι να πηγαίνουμε και βόλτες εκτός Θεσ/νίκης, πρέπει να οργανωθούμε στα convoy... Εγώ έχω πάντως 2 ασυρμάτους της Motorolla, αρκετά καλούς. Γιατί τουλάχιστον ο 1ος με τον τελευταίο πρέπει να συνεννοούντε καλά... ^_^

Link to comment
Share on other sites

Σωστόοοοοος.... ^_^

Αλλά θα ήταν φιλικό άνοιγμα! Εγώ δηλαδή που πέρασα τον Χρήστο, σημαίνει ότι δεν τον χωνεύω? Απλά είναι πιο αργός! ^_^ (χαχαχαχαχαχα! Πρέπει να εμπλουτίσουμε το φόρουμ με κανένα emoticon που να είναι διαβολάκι!) ^_^

μαζι σου ημουν 2καβαλος και με 95αρα οποτε ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ....

ρε tsi power . Ωχ ο Τασος ειναι σε παραληρημα απο τις μαπες τις χθεσινες , μονο απο την φατσα του καταλαβαινει κανεις οτι ειναι κουλος upyours.gif

Link to comment
Share on other sites

μαζι σου ημουν 2καβαλος και με 95αρα οποτε ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ....

Καλά, καλά... ο χαμένος κερνάει τα λουκάνικα!!!... tongue.giftongue.gif Και μη μου πεις ότι είχες φάει πολύ και ήσουν πάλι βαρής!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

μαζι σου ημουν 2καβαλος και με 95αρα οποτε ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ....

ρε tsi power . Ωχ ο Τασος ειναι σε παραληρημα απο τις μαπες τις χθεσινες , μονο απο την φατσα του καταλαβαινει κανεις οτι ειναι κουλος upyours.gif

τις μαπες που θα φας εσυ να δεις.κ δε μιλαω για κοντρες

βασικα το περιμενα το ραλακι να μυ φυγει εχει παραπανω αλογα - ροπη- πιο ελαφρυ

το ντελτα το μαζευω κ μπροστα να φυγει το ραλακι ομως οχι

αν κ θελω οπως ειπα κ πριν ρολαριστες κ μονο ενα ανοιγμα οχι 4-5 στη σειρα πανε ελα στο φαναρι κ πισω...μια με το ντελτα μια με το ραλι

Link to comment
Share on other sites

μολις με πηρε το φιλαρακι με το ραλακι σ-κ θα τα στησουμε παλι...αυτη τη φορα μονοι μας

αποτελεσματα θα ποσταρω...

Link to comment
Share on other sites

μολις με πηρε το φιλαρακι με το ραλακι σ-κ θα τα στησουμε παλι...αυτη τη φορα μονοι μας

αποτελεσματα θα ποσταρω...

Αν δεν δουμε δε πιστευουμε τιποτα! Φονος χωρις μαρτυρες και στοιχεια = δολοφονος αθωος B)

Link to comment
Share on other sites

πες οτι ψοφας να το στησεις κ εσυ κ ασε τις μπαρουφες.οκ θα σου πω για να εισαι κ στα 400 μετρα με το κινητο ανα χειρας για αποδειξεις

Link to comment
Share on other sites

Που ρε παιδιά θα γίνει η "δολοφονία". Κλασσικά? Κανένα pm να ξέρουμε κι εμείς ώρα, δεν είναι κακό... tongue.gif Εξάλλου χρειάζονται τουλάχιστον 2 μάρτυρες για την σωστή διαδικασία... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Σωστόοοοοος.... -_-

Αλλά θα ήταν φιλικό άνοιγμα! Εγώ δηλαδή που πέρασα τον Χρήστο, σημαίνει ότι δεν τον χωνεύω? Απλά είναι πιο αργός! :whistling: (χαχαχαχαχαχα! Πρέπει να εμπλουτίσουμε το φόρουμ με κανένα emoticon που να είναι διαβολάκι!) B)

εσυ καλα εκανες κ τον περασες γιατι μας τα εχει κανει καρπουζια με το ρεβο του.

οποιος περασει τον speedy με το νεο του golfaki θα τον κανω αγνωριστο

Link to comment
Share on other sites

Που ρε παιδιά θα γίνει η "δολοφονία". Κλασσικά? Κανένα pm να ξέρουμε κι εμείς ώρα, δεν είναι κακό... tongue.gif Εξάλλου χρειάζονται τουλάχιστον 2 μάρτυρες για την σωστή διαδικασία... tongue.gif

εκει που ημασταν θα γινει το στησιμο.θα παω απο το σπιτι του κ θα παμε παρεα στο "μερος" για το part2

Μιλησαμε στο τηλ κ μου ειπε

φιλος με το ραλακι: "το delta εμενα μου φευγει εσυ το μαζεψες καταλαβες τι φταιει"?

εγω: ναι η το μοτερ μου ειχε λαχανιασει η εκανα αλλαγες με τον αγκωνα η κ τα 2"

οποτε ενα part 2 ειναι απαραιτητο

Link to comment
Share on other sites

εκει που ημασταν θα γινει το στησιμο.θα παω απο το σπιτι του κ θα παμε παρεα στο "μερος" για το part2

Μιλησαμε στο τηλ κ μου ειπε

φιλος με το ραλακι: "το delta εμενα μου φευγει εσυ το μαζεψες καταλαβες τι φταιει"?

εγω: ναι η το μοτερ μου ειχε λαχανιασει η εκανα αλλαγες με τον αγκωνα η κ τα 2"

οποτε ενα part 2 ειναι απαραιτητο

Ωραίοι... σου στέλνω το κινητό με pm. Ρίξε ένα μήνυμα εγκαίρως όταν είναι να πάτε... B)

Link to comment
Share on other sites

εκει που ημασταν θα γινει το στησιμο.θα παω απο το σπιτι του κ θα παμε παρεα στο "μερος" για το part2

Μιλησαμε στο τηλ κ μου ειπε

φιλος με το ραλακι: "το delta εμενα μου φευγει εσυ το μαζεψες καταλαβες τι φταιει"?

εγω: ναι η το μοτερ μου ειχε λαχανιασει η εκανα αλλαγες με τον αγκωνα η κ τα 2"

οποτε ενα part 2 ειναι απαραιτητο

ρωτα τον ralakia, με ειδε με τηλεσκοπιο οταν τον περασα ? Πες του δεν ηταν κομητης ουτε ο superman

Link to comment
Share on other sites

ρωτα τον ralakia, με ειδε με τηλεσκοπιο οταν τον περασα ? Πες του δεν ηταν κομητης ουτε ο superman

Ρε συ Τάσο, τι είναι τούτος!?? B) Πλάκα έχει! tongue.gif Ρε συ Χρήστο στον δρόμο πας ποτέ νορμάλ ή είσαι συνέχεια στα κόκκινα? Εσύ είσαι χειρότερος και από εμένα!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑ πουλάκια μου! Εσείς ήσασταν στο κόσμος χθες ε? εγώ ήμουν με ενα κοκκινο λεόν στη γωνία του παρκινγκ μαζι με ένα μαύρο, σε συναντηση αδερλφού κλάμπ...είπα να περάσω να σας πω μια καλησπέρα, αλλα δε σας πρόλαβα φύγατε για καφέ....!!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑ πουλάκια μου! Εσείς ήσασταν στο κόσμος χθες ε? εγώ ήμουν με ενα κοκκινο λεόν στη γωνία του παρκινγκ μαζι με ένα μαύρο, σε συναντηση αδερλφού κλάμπ...είπα να περάσω να σας πω μια καλησπέρα, αλλα δε σας πρόλαβα φύγατε για καφέ....!!!

To κοκκινο με την sport force φατσα? Φιλε ηταν και 1 κοκκινο ibiza cupra πιθανον επαθα πλακα απο τον ηχο που κανει οταν ανοιγε ...

Καλα οσο για το κιτρινο με το 18Τ με το forge ic τα εσπαγε !!!!!!Την αλλη φορα πες 1 γεια μωρε

Link to comment
Share on other sites

χαχα κανένα απ αυτά...εγώ έφυγα πιο νωρίς! ναι το cupraki ειναι ολα τα λεφτά! Ηρθαν κ αλλα παιδιά μετά εγώ έφυγα αμέσως λόγω δουλειάς!

Link to comment
Share on other sites

Αυτους τους ανελαβα εγω καθως φευγαμε στην εθνικη!!! Το rallye ειναι ελαχιστα πιο γρηγορο απο το delta και το δικο μου ελαχιστα πιο γρηγορο απο το rallye. Με το delta συνεχισαμε και στον περιφερειακο καναμε ρεπριζ και μενει 2+ αυτοκινητα πισω.

Ολα τα λεφτα το convoy στον περιφερειακο και καλοταξιδο το γκολφ του speedy!

Να σαι καλά Κοσμά !!!! Σ' ευχαριστώ Πολύ !!! ;):rolleyes::D

Speedyyyyyyyyyyy..... Που είναι οι φώτο, ΟΕΟ???....

Nick μην με αποπαίρνεις , γιατί όλη μέρα σήμερα έτρεχα στους δρόμους ..... Και για ανταμοιβή , ορίστε :

igk3u1uikohjnpggikmi_thumb.jpgu6fhhpu2ghie8xfty1zt_thumb.jpg61kklt6thyywqeaoazb9_thumb.jpgt7de1sdomi5q0ve3h7y0_thumb.jpg1blpfwqhsgu74bnvk2bu_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

speedy κανε τα ενα rar κ στειλτα μου στο email υπαρχει στο προφιλ μου αλλα κ στο fb η τα κανεις rapid/sendfile οτι θες

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.