Jump to content
kouliss

Εκδρομή μελών Αττικής στο Ναύπλιο

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

το Hellenic VWClub την Κυριακή 24 Μαϊου 2009 και ώρα 11:45 πάει για φαγητό στο Ναύπλιο .

Θα βρεθούμε για να... εκπαιδεύσουμε τις κοιλιές μας... σε ένα πολύ όμορφο μέρος της Ελλάδας.

Να θυμίσουμε ότι μπορείτε να έρθετε μόνοι σας ή με την παρέα σας. Περιμένουμε και τους νεότερους της παρέας μας για να τους γνωρίσουμε απο κοντά και να πιούμε και ένα ποτηράκι.

Η ταβέρνα που θα μας φιλοξενήσει είναι η ΣΠΗΛΙΑ και βρίσκεται λίγο έξω απο το Ναύπλιο στο 4ο χλκ Π.Εθν. Οδού ¶ργους - Τριπόλεως.

Καλό θα είναι όσοι έχουν PMR να τα φέρουν μαζί... για να επικοινωνούμε και να προετοιμαστούμε για το κομβόι της εκδρομής.

Το ραντεβού μας είναι στις 12:00 στα διόδια της Ελευσίνας και θα αναχωρήσουμε βρέξει - χιονίσει γιατί... το φαγητό δεν μπορεί να περιμένει tongue.gif

Μετά το φαγητό θα ακολουθήσει ξενάγηση από το μέλος touraner στο αποστακτήριο και το μουσείο της ποτοποιίας ΚΑΡΩΝΗ. Μια ευγενική πράξη που θα ακολουθήσει με δωρεάν δοκιμή των προϊόντων τους μαζί με μεζεδάκια. Αν βέβαια... έχετε χώρο μετά τα κοψίδια. ;-)

Για την καλύτερη οργάνωση μας... δηλώστε την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο. Αλλιώς κάποιοι θα... μείνουν όρθιοι και νηστικοί. Επίσης καλό είναι μέχρι την Παρασκευή να έχετε επιβεβαιώσει την συμμετοχή σας ώστε να είμαστε σωστοί με την ταβέρνα.

nick+ αρ. ατόμων

Σας περιμένουμε όλους και όλες!!!!

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

-----------------

Συμμετοχές:

  1. kouliss +1 (από Σαββάτο)
  2. GraveDigger+1
  3. Scirocco08
  4. DGS
  5. EMS
  6. PanosVR6
  7. lilian_tsi
  8. NOS+1
  9. Vento Furious
  10. Giorgos79+1
  11. skaraviaios_pot...
  12. pertose Melissia+?
  13. Σπύρος
  14. svouras
  15. lupakos
  16. doumasj
  17. nikoskallithea + 2 (!)
  18. AUTOPAINTER_JUNIOPR +5
  19. marseic +1
  20. GOLF9512
  21. GiatroC_GT + 1
  22. bill K. +2
  23. Alexander The Great +1
  24. ΖΕΥΣ +1
  25. doggy
  26. blackadder

Σύνολο +/-*=43 ;-)

Link to comment
Share on other sites

GraveDigger +1

Θα πάμε κατευθείαν για φαγητό? ¶ρα να πάρουμε πακέτο καφεδάκι για την διαδρομή!

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Ναι Φάνη θα ξεκινήσουμε με κοιλιακές δραστηριότητες και μετά... βλέπουμε ;-)

Link to comment
Share on other sites

ΟΛΕΕΕΕ! Σκάνε και οι Τριπολιτσιώτες παρακαλώ DGS + EMS, λογικά εμείς θα είμαστε νωρίτερα εκεί να περιμένουμε τους Αθηνέους κλπ tongue.gif

Edited by dGs`
Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΒΟΛΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ 6ΚΥΛΙΝΔΡΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΣΚΟΥΡΙΑΣΕΙ ΣΤΟ ΓΚΑΡΑΖ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ!ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΟΥΤΙΑ?ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ!

Link to comment
Share on other sites

Ε όχι... Δεν θα έρθω, σαν ένδειξη διαμαρτυρίας.

Skaraviaios, μέσα.

Link to comment
Share on other sites

αυτο δεν θα το εχανα με τιποτα!

μεσα σε ολα

Για να δουμε τι θα δουμε!!!

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΒΟΛΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ 6ΚΥΛΙΝΔΡΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΣΚΟΥΡΙΑΣΕΙ ΣΤΟ ΓΚΑΡΑΖ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ!ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΟΥΤΙΑ?ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ!

Αφου δεν το βγαζεις παλιο τρελή

Μέσα, λογικά +1, εκτός απροόπτου

Για να σε δουμε και σενα

και εγω ε? + αλλα βουτιτσες δεν θα εχει???? :lol: Τ.Τ.Ν :lol:

Link to comment
Share on other sites

πετρε η συναντηση λεει οτι ειναι 12, οσοι θελουν μπορουν να το κανουν 10 και να παμε για γανενα καφεδακι νωριτερα! ή αν θελει μπανιο η κορμαρα σου να σε παμε για μπανιο!

Link to comment
Share on other sites

Μέσα και εγώ

Υπολογίστε και εμένα στο Ναύπλιο με ΚΤΕΛ μέχρι τον Ισθμό μετά με τον Φάνη(Gravedigger) κατόπιν συννεονοήσεως μαζί του.

Ευχαριστώ θερμά τον Φάνη που μου κάνει την τιμή να έρθει να με πάρει από τον Ισθμό και μου δίνει το δικαίωμα να παραστώ σε μια εκδρομή του VWclub χωρίς δίπλωμα λόγω αφαίρεσης του διπλώματός μου.

Φάνη με συγκίνησες. Οτι και να πω είναι λίγο.

Σε ευχαριστώ ρε Φίλε :D

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Μέσα και εγώ

Υπολογίστε και εμένα στο Ναύπλιο με ΚΤΕΛ μέχρι τον Ισθμό μετά με τον Φάνη(Gravedigger) κατόπιν συννεονοήσεως μαζί του.

Ευχαριστώ θερμά τον Φάνη που μου κάνει την τιμή να έρθει να με πάρει από τον Ισθμό και μου δίνει το δικαίωμα να παραστώ σε μια εκδρομή του VWclub χωρίς δίπλωμα λόγω αφαίρεσης του διπλώματός μου.

Φάνη με συγκίνησες. Οτι και να πω είναι λίγο.

Σε ευχαριστώ ρε Φίλε :D

μηννομιζεις οτι ειναι τζαμπα.... θα υπαρξει και αντιτιμο... :lol:
Link to comment
Share on other sites

μηννομιζεις οτι ειναι τζαμπα.... θα υπαρξει και αντιτιμο... :lol:

Οτι και αντίτιμο να βάλεις θα είναι πραγματικά λίγο. Σοβαρά μιλάω. Σε τέτοιες περιπτώσεις οτι και να πεις και να κάνεις είναι λίγο.... :D

Link to comment
Share on other sites

hmmm.gifhmmm.gif Για να σκεφτω......... τρελη παρεα, φαγοποτι, καφες, ωωωωραια αμαξια, θαλασσα ( μαγιο παντως θα φερω), παγωτο? απο τον Ιταλο.........................θελει και ρωτημα μεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεσα για μεσα. :( απο βδομαδα, αν θα ειμαι μονος η με.....παρεα ( ελπιζω το 2ο).
Link to comment
Share on other sites

σβουρα αν εχεις παρεα θα χρειαστεις πουλμαν!!!! βορεια-νοτια-δυτικα-ανατολικα προαστεια.....χαμος θα γινει

Link to comment
Share on other sites

Στανταρ μεσα με η χωρις γυναικα αλλα αφου 8α φερει ο Σβουρας δεν εχω προβλημα

Link to comment
Share on other sites

σβουρα αν εχεις παρεα θα χρειαστεις πουλμαν!!!! βορεια-νοτια-δυτικα-ανατολικα προαστεια.....χαμος θα γινει

Ειχα......Τ5 Transporter κλουβα :whistling: (την πουλησα :cry: μαζι με το πολο για να παρω το γκολφ )

Στανταρ μεσα με η χωρις γυναικα αλλα αφου 8α φερει ο Σβουρας δεν εχω προβλημα

Μην το γρουσουζευεις γιατι με βλεπω μπακουρι :lol: ( μακαρι με παρεα για να διανυκτερευσω :whistling: στο Ναυπλιο )

Link to comment
Share on other sites

passat T δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα για τα παραπάνω άτομα αφού μας ενημέρωσες εγκαίρως!

Link to comment
Share on other sites

παιδια σχετικα με τα pmr τι γινεται πρεπει να αγορασω?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.