Jump to content
kouliss

Εκδρομή μελών Αττικής στο Ναύπλιο

Recommended Posts

Παρακαλείστε όσοι είναι να έρθετε ότι υπάρχει το nick σας στην λίστα στο πρώτο δημοσίευμα. Ώστε να οργανωθούμε καλύτερα!

Δεν ξέρω για ΔΩΔΩΝΗ εγώ πάντως θα τσιμπήσω το παγωτάκι απο το ΠΑΓΩΤΟΜΑΝΙΑ ... έστω και όρθιος.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...απο Τριπολη ποιοι ειναι να παμε αμα ειναι μαζι κατω..??

Φιλε από Τριπολη ειναι ο EMS και ο dGs απ οτι ξερω... Και μπορει να βρεθω Ναυπλιο μαζι τους πιο νωρις.

Ασχετο... Το GiatroC εχει βαση η τυχαιο ειναι? Εν ολιγης μηπως σπουδαζεις?

Edited by passat-doc
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Γιατρέ στις 12.30 να είσαι στο ΚΤΕΛ της Τρίπολης από πίσω στο πάρκινγκ να πάρουμε και τον Σπύρο!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Γιατρέ στις 12.30 να είσαι στο ΚΤΕΛ της Τρίπολης από πίσω στο πάρκινγκ να πάρουμε και τον Σπύρο!

Σας ευχαριστώ πολύ όλους ιδιαίτερα τον Δημήτρη (dGs') και τον Φάνη (Gravedigger) :D

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τι με ευχαριστείς ρε; Μακάρι να καταφέρετε να οργανωθείτε τόσο καλά όσο εμείς εδώ πέρα και ακόμα καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι ηδη Ναυπλιο οποτε λογικα θα περασω απο κει να σας ξεναγησω... ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!

+1 και εγω

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Παρακαλείστε όσοι είναι να έρθετε ότι υπάρχει το nick σας στην λίστα στο πρώτο δημοσίευμα. Ώστε να οργανωθούμε καλύτερα!

Δεν ξέρω για ΔΩΔΩΝΗ εγώ πάντως θα τσιμπήσω το παγωτάκι απο το ΠΑΓΩΤΟΜΑΝΙΑ ... έστω και όρθιος.

ωχ ναι αυτό μου είχε διαφύγει της αντιλήψεως :D μου ααααχ τι κανει ο hearts.gifhearts.gif:rolleyes::rolleyes::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ωχ ναι αυτό μου είχε διαφύγει της αντιλήψεως :rolleyes: μου ααααχ τι κανει ο hearts.gifhearts.gif:rolleyes::lol::lol::lol::lol:

Εμμμμμμ το κυριοτερο ξεχασες!!!!! Και καλα ο hearts.gifhearts.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ο μανωλης....http://www.youtube.com/watch?v=ChjuOerjYyY

Ουυυυυυ γαντι του παει :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Στο πρόγραμμα της εκδρομής θα πραγματοποιηθεί μια προσθήκη μετά το φαγητό. Το απόγευμα θα υπάρξει νεότερη ενημέρωση στο αρχικό δημοσίευμα.

Οπότε το παγωτό θα το φάμε λίγο αργότερα... !

Link to comment
Share on other sites

Μετά το φαγητό θα ακολουθήσει ξενάγηση από το μέλος touraner στο αποστακτήριο και το μουσείο της ποτοποιίας ΚΑΡΩΝΗ. Μια ευγενική πράξη που θα ακολουθήσει με δωρεάν δοκιμή των προϊόντων τους μαζί με μεζεδάκια. Αν βέβαια... έχετε χώρο μετά τα κοψίδια. ;-)

Τον ευχαριστούμε θερμά!!!

Υ.Γ.: Όσοι είναι να οδηγήσετε για ταξίδι αμέσως παρακαλείστε να είστε συνετοί στις δοκιμές ώστε να μην παραβείτε τον κ.ο.κ.!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούμε να δοκιμάσουμε;;;

Edit: Μόλις το είδα!!! Σόρρυ, αλλά η γκαβωμάρα είναι λόγω της ώρας!!!

Edited by skaraviaios_potasas
Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Θα μπορούμε να δοκιμάσουμε;;;

Edit: Μόλις το είδα!!! Σόρρυ, αλλά η γκαβωμάρα είναι λόγω της ώρας!!!

ναι ενω τις αλλες ωρες εισαι αετοματης :ninja::lol::lol::lol:tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Μετά το φαγητό θα ακολουθήσει ξενάγηση από το μέλος touraner στο αποστακτήριο και το μουσείο της ποτοποιίας ΚΑΡΩΝΗ. Μια ευγενική πράξη που θα ακολουθήσει με δωρεάν δοκιμή των προϊόντων τους μαζί με μεζεδάκια. Αν βέβαια... έχετε χώρο μετά τα κοψίδια. ;-)

Τον ευχαριστούμε θερμά!!!

Υ.Γ.: Όσοι είναι να οδηγήσετε για ταξίδι αμέσως παρακαλείστε να είστε συνετοί στις δοκιμές ώστε να μην παραβείτε τον κ.ο.κ.!!!

Αααααα καταλαβα. Η τροχαια θα βαρεθει να δινει ροζ αυτογραφα tongue.gif (στην καλυτερη των περιπτωσεων)

ναι ενω τις αλλες ωρες εισαι αετοματης :lol::lol::lol::lol:tongue.giftongue.gif

Ειδα και σενα πιπιτσα tongue.gif με τις ακτινες Χ και μαλιστα χρυσαφενιες :lol:

Link to comment
Share on other sites

Θα έρθω κι εγώ με +1 άτομο, να σας γνωρίσουμε και να μασαμπουκιάσουμε μαζί σας. :lol:

Μόνο που υπάρχει περίπτωση να μπω στο κομβόι στο ύψος της Κινέτας. Θα ξέρω σίγουρα

την Πέμπτη, οπότε και θα ενημερώσω. B)

Τελικά εγώ θα σας βρω, λίγο πιο κάτω από τα διόδια, στη 2η έξοδο για Κινέτα. -_-

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής αν τα έχω βάλει καλά στην πρώτη σελίδα μετράω 43 άτομα.

Αν κάποιος κάνει αλλαγή ή αποφασίσει κάτι άλλο ενημερώστε εδώ μέχρι αύριο το απόγευμα.

Ώστε να κάνουμε τις απαραίτητες ενέργειες με το μαγαζί για να υπάρχει θέση στο φαγοπότι και κυρίως να μην μείνει κάποιος νηστικός.

Link to comment
Share on other sites

ναι ενω τις αλλες ωρες εισαι αετοματης :lol::D:unsure::unsure:tongue.giftongue.gif

Μμμμμ συγνώμη που δεν πήρα από το σμήνος σου τα μάτια... Τουλάχιστον ξέρω να διαβάζω Γερμανικά στο ebay, και όχι να στέλνω πολλαπλή δίχρονου παπιού σε VR6!!! Λέω εγώ τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Μμμμμ συγνώμη που δεν πήρα από το σμήνος σου τα μάτια... Τουλάχιστον ξέρω να διαβάζω Γερμανικά στο ebay, και όχι να στέλνω πολλαπλή δίχρονου παπιού σε VR6!!! Λέω εγώ τώρα...

Ελιωσα στα γελια :):lol:B) Εγραψες!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes: Προβλεπεται αυριο κανονικη μαχη να γινεται στο Ναυπλιο tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.