Jump to content
josa

Golf Gt Tsi 1.4 3d

Recommended Posts

Καλησπέρα!

Πρόκειτε να βάλω ελατήρια, στο κατάστημα π πήγα μ είπαν ότι στο μοντέλο μ περνάν τα 29261(το χρώμα τους είναι μαύρο), αντίθετα σε μια έρευνα π έκανα στο νετ είδα οτι στο golf μπαίνουν τα 29176(και το χρώμα τους είναι κόκκινο)...ποιον να εμπιστευτώ??? Λίγη βοήθεια παρακαλώ γτ σαν να μπερδεύτικα??΄Όλο και κάποιος θα έχει βάλει οπότε ας μ δώσει τα φώτα του!

Ευχαριστώ

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Πρόκειτε να βάλω ελατήρια, στο κατάστημα π πήγα μ είπαν ότι στο μοντέλο μ περνάν τα 29261(το χρώμα τους είναι μαύρο), αντίθετα σε μια έρευνα π έκανα στο νετ είδα οτι στο golf μπαίνουν τα 29176(και το χρώμα τους είναι κόκκινο)...ποιον να εμπιστευτώ??? Λίγη βοήθεια παρακαλώ γτ σαν να μπερδεύτικα??΄Όλο και κάποιος θα έχει βάλει οπότε ας μ δώσει τα φώτα του!

Ευχαριστώ

Γιάννης

κανένας??

Link to comment
Share on other sites

κανένας??

Φίλε δεν είμαι ειδικός αλλά τα κόκκινα χαμηλώνουν 30mm

http://www.streetandcircuit-shop.biz/hr-sp...104-49866-p.asp

Ο κωδικός για τα μαύρα σίγουρα είναι αυτός που γράφεις?

Αλήθεια πόσο τα βρήκες? Σκέφτομαι να αλλάξω ελατήρια μόνο με μαμά αμορτισέρ (GT)

Link to comment
Share on other sites

Τα κόκκινα θα πάρεις για Gt - Tsi - Gti

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα , ειναι η πρωτη φορα που στελνω, εχω ενα TSI GT sport με τα 140, θελω να το χαμηλωσω και στο καταστημα που εχω παει να παρω τα ελατηρια επιμενει να παρω τα μαυρα γιατι με τα κοκκινα μου λεει οτι δεν θα χαμηλωσει οσο πρεπει και θα ειναι πολυ πιο σκληρα. εχει βαλει καπιος τα κοκκινα σε ιδιο αυτοκινητο ? Τα φωτα σας παιδεια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα , ειναι η πρωτη φορα που στελνω, εχω ενα TSI GT sport με τα 140, θελω να το χαμηλωσω και στο καταστημα που εχω παει να παρω τα ελατηρια επιμενει να παρω τα μαυρα γιατι με τα κοκκινα μου λεει οτι δεν θα χαμηλωσει οσο πρεπει και θα ειναι πολυ πιο σκληρα. εχει βαλει καπιος τα κοκκινα σε ιδιο αυτοκινητο ? Τα φωτα σας παιδεια.

Τα μαύρα δεν είναι για το αμάξι σου, φίλε... Μετά θα έχεις πρόβλημα ύψους - θα χαμηλώσει υπερβολικά η μούρη με τα μαύρα (29261).

Πες τους να βάλουν τα κόκκινα (29176) - στο κάτω κάτω εσύ αποφασίζεις για το αμάξι σου.

Link to comment
Share on other sites

Πάρε τα κόκκινα , όλοι οι έμποροι τα ίδια λένε.

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες και στο 6αρι μπορώ να βάλω αυτά τα ελατήρια ; Από τιμούλες τι παίζει ;

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες και στο 6αρι μπορώ να βάλω αυτά τα ελατήρια ; Από τιμούλες τι παίζει ;

Ναι, τα HR -35mm κόκκινα 29176 νομίζω κάνουν και για το 6άρι.

Τιμή 200-250Ε με τοποθέτηση, μιας και πρέπει να γίνει και ευθυγράμμιση όταν μπουν.

Link to comment
Share on other sites

Κοκκινα HR 5αρια λενε για tsi..? η θα πεσει πολύ..? (εχω 18" ζαντα)

Τα κόκκινα της HR 29176 είναι 3ποντα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.